Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

ale chyba mogę powiedzieć, że jesteś nienormalny ;) Odstaw ucho od konsoli i graj w te gry co kupujesz ;)

No to akurat wiadomo, że w głowie mam nie do końca poukładane xD. A z tym odstawianiem ucha od konsoli to nie takie proste, ja mam mały pokój i jak gram, to sprzęt stoi może z pół metra ode mnie i naprawdę słyszę to cykanie. Ale jak tak przeglądam to są dużo gorsze przypadki, ale są też tacy jak blantman co mówią, że jest cichutko cichutko i sam nie wiem, co myśleć.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem co mam Ci napisać, słyszę ten dźwięk po prostu. Gram na niskich poziomach głośności, bo słuch mam chyba niezły w przeciwieństwie do wzroku i tak jak mówię, jestem może z metr od TV i konsoli. Tylko jak to jest normalny tryb pracy to się przyzwyczaję, bo jak mam ryzykować, że nie poprawi się nic albo pogorszy to szkoda zachodu.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gdybym tego nie słyszał to nie robiłbym problemu, bo jak już gram to raczej jak Spencer przykazał, z padem w ręce na kanapie, a nie z uchem przy konsoli.

Jak skupisz się na graniu, to niedługo sam zapomnisz, że coś słyszałeś. Twoja konsola jest ok. fat jest duży i wiatrak chodzi bardzo powoli. S'ka jest sporo mniejsza więc wiatrak szybciej chodzi i będzie trochę głośniej. Mój Elite też chodzi minimalnie głośniej zapewne z powodu dysku SSHD.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie lekko świerszczy tak jak na drugim filmie. Z początku mnie to irytowało po bezszelestnym facie, ale nie gram z uchem przy konsoli więc przestało mi to przeszkadzać. A wysyłać konsolę na gwarancję by ryzykować dostania jej z powrotem porysowanej moim zdaniem mija się z celem. Przy normalnej grze nie jest to kompletnie wyczuwalne. Mam teraz PS4 to jak ten momentami zawyje to aż mi się cd-rom z mojego starego peceta przypomina.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wreszcie mam chwilę czasu, żeby ogarnąć tego swojego Xboksa i przed zamówieniem kuriera zacząłem oglądać filmiki na yt w poszukiwaniu podobnego problemu. Mój Xbox brzmi tak:

 

 

I co najlepsze, ten koleś mówi, że to jest normalny dźwięk i tak powinno być O____o. Z tego co widzę może być dużo gorzej, np. tak:

 

 

To już zgłupiałem w ch,uj. Mogli nie robić tego grubasa tak cichego, bo mam wrażenie, że teraz jestem rozpieszczony jak księżniczka na ziarnku grochu :/.

A jak brzmią Wasze? To pierwsze to serio jest poprawne działanie?

 

U mnie też słychać takie cykanie jak na pierwszym filmiku, ale jak gram to w ogóle tego nie słyszę. Konsole mam od listopada i głośność tego cykania się nie zmieniła. Ski po prostu tak mają i nic z tym nie zrobisz, proponuje olać temat i grać w gry.  :)

Odnośnik do komentarza

Mój Xbox one s jest cichutki jak makiem zasiał ale faktem jest, że odwiedził serwis bo z tym cykaniem to nie szło wytrzymać. Gram metr od konsoli i jedyne co słychać to jak powietrze wylatujace z obudowy ale aby usłyszeć wiatrak to trzeba przyłożyć ucho do konsoli więc niestety to cykanie to wada która warto wyeliminować.

Edytowane przez SuperMarcin
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak tam na tych filmikach mikrofon wsadzają w wiatrak to normalne że będzie słychać jak pracuje.

No nie wiem ile razy jeszcze mam powtórzyć, że to normalnie słychać podczas używania konsoli. Przynajmniej ja słyszę. I nie trzeba grać na mute, wystarczy, że nie gra muzyka czy wejdzie się do menu i to cykanie się po prostu przebija do uszu.

Na filmikach wkładają mikrofon w wiatrak, żeby w ogóle uchwycić ten dźwięk.

Odnośnik do komentarza

To nie jest to samo co szum. Gram na PS4 Pro i jak się rozkręci to jak mały odrzutowiec i jest to dużo mniej uciążliwe niż mój One Ś(wierszcz). Szum jest niskiej częstotliwości, monotonny i zlewa się z tłem, a to jest cykanie o dość wysokiej częstotliwości, które się przebija przez inne dźwięki. Z szumem nigdy nie miałem takich problemów, a wiem co mówię, bo jestem wieloletnim posiadaczem X360, jednego z tych pierwszych na dodatek. Ostatnia konsola która mnie tak wk,urwiała to było PS2 Slim, które miało podobną dolegliwość :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No nie wiem co mam Ci napisać, słyszę ten dźwięk po prostu. Gram na niskich poziomach głośności, bo słuch mam chyba niezły w przeciwieństwie do wzroku i tak jak mówię, jestem może z metr od TV i konsoli. Tylko jak to jest normalny tryb pracy to się przyzwyczaję, bo jak mam ryzykować, że nie poprawi się nic albo pogorszy to szkoda zachodu.

Ja czytałem o tym problemie przed zakupem eski, kupiłem swoją, był ten odgłos, oddałem do sklepu. Gość przyjął zwrot, ale powiedział, że wszystkie wydają ten dźwięk. Słuchałem też dwóch egzemplarzy konsol podłączonych w Media i również pojawiał się ten dźwięk. Zostawiłem fata, czekam na Scorpio.

 

Na pewno istnieją egzemplarze idealnie ciche, co jest potwierdzone filmikami i relacjami klientów. Na pewno większość posiadaczy klikających nie zważa na te odgłosy. Na pewno konsol wydających te dźwięki jest bardzo dużo, bo wymieniający do skutku potrafili odesłać kilka egzemplarzy. Nieznany jest stosunek świerszczących do idealnie cichych, nie wiadomo również jaka jest rzeczywista opinia MS co do problemu, chociaż biorąc pod uwagę uznane naprawy z tego powodu, jest nadzieja, że postarają się uniknąć tego problemu w Scorpio.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...