Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak kurier napewno poczeka aż rozpakujesz paczkę i podłączysz konsole. Może nawet poczeka aż zrobi się update żebyś mogla zobaczyć czy wszystko w dash chodzi jak powinno.

Masz do mnie jakiś problem? Bo odpisujesz na moje posty jakbyś miał ból d*py.

 

 

 

On ma problem z każdym i ze wszystkim. Nie przejmuj się. Każdy ma jakieś rozrywki w życiu a to jest jego jedyna rozrywka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

On ma problem z każdym i ze wszystkim. Nie przejmuj się. Każdy ma jakieś rozrywki w życiu a to jest jego jedyna rozrywka.

 

 

Widać, że ma. Ja się nie przejmuje. Ja się tylko zastanawiam o co mu chodzi. Jak ma jakiś problem to niech do mnie napisze na priv i tam mi powie, ale on woli się czepiać o byle co tutaj.  

Odnośnik do komentarza

 

On ma problem z każdym i ze wszystkim. Nie przejmuj się. Każdy ma jakieś rozrywki w życiu a to jest jego jedyna rozrywka.

 

Widać, że ma. Ja się nie przejmuje. Ja się tylko zastanawiam o co mu chodzi. Jak ma jakiś problem to niech do mnie napisze na priv i tam mi powie, ale on woli się czepiać o byle co tutaj.

Musisz zrozumieć, że... _Be_ nie je mięsa.

Odnośnik do komentarza

Oglądałeś stream na na koncie Mixer połączonym z profilem Xbox Live? Podobno wyskakuje komunikat przy odpaleniu konsoli o otrzymaniu gier. Póki co warto zaczekać, bo wiele osób oglądało konfę i minie trochę czasu zanim wszystkich ogarną. Swoją droga stream na Mixerze był słabą reklamą tej usługi, jakość obrazu rzadko dobijała do 1080p, a ręcznie ustawienie tej jakości skutkowało buforowaniem. Ciekawe czy dało się to oglądać na esce w 4K.

Odnośnik do komentarza

Tak, konta mam zlinkowane, jakiś czas temu nawet próbny stream z czegoś tam zrobiłem, żeby sprawdzić jak to działa. Miałem tak jak wspomniałeś, obniżenie jakości streamu, dwa razy zablokowało mi całkowicie mixera. Wydaje mi się, że nie do końca ogarnęli transmisje od strony technicznej.

Odnośnik do komentarza

Oglądałeś stream na na koncie Mixer połączonym z profilem Xbox Live? Podobno wyskakuje komunikat przy odpaleniu konsoli o otrzymaniu gier. Póki co warto zaczekać, bo wiele osób oglądało konfę i minie trochę czasu zanim wszystkich ogarną. Swoją droga stream na Mixerze był słabą reklamą tej usługi, jakość obrazu rzadko dobijała do 1080p, a ręcznie ustawienie tej jakości skutkowało buforowaniem. Ciekawe czy dało się to oglądać na esce w 4K.

no nie wiem takiej jakości streamu na żywo jeszcze nie widziałem, wypalało gałki oczne, dobre serwery mają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...