Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, creatinfreak napisał:

To do okulisty. Ja mam 65, siedzę 2,5-3m i widzę różnice między fhd a uhd (a noszę okulary). 

Ja mam 49 i około 3m. Różnice widzę np. w RDR 1 czy Wiedźminie 2 (tylko tu jest przeskok z niepełnego HD w UHD). Nie widzę tej różnicy w FH4 dlatego wolę 60fps. W GoW4 według mnie różnica nie jest duża i też wolę 60fps nad wyższą rozdziałów. Ogólnie wolę te wszystkie gry w płynniejszej jakości niż w wyższej rozdzielczości. W dodatku większe wow robi na mnie HDR ale ten jest dostępny też na S.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Kolejne pytanie: Czy są jakieś triale dla EA Access? Widzialem, że można sobie aktualnie wziąć, ale każda opcja jest płatna. I jeszcze jedno pytanie: Czy można zrobić sobie tak, że kupie zdrapke na doładowanie do XBL i zapłace nią za XGP oraz EAA bez wymogu podpięcia karty do konta XBL? Z tego co się domyślam, zapewne jesli zapłacę karta to od razu włączą mi automatyczne przedłużanie i będę musiał się gimnastykować z odłączaniem tego potem. Pytanie bonusowe: Czy dla fana Drivecluba Forza 7 to najlepsze i najbliższe doświadczeniu, ktore oferuje DC? Biorę dziś XONES i napalony na granie w Horizon 4, ale od wczoraj myślę coraz poważniej o FM7. Pytanie ostatnie: Czy dashboard nadal jest tak beznadziejnie skomplikowany vs PS4, czy wyszły jakieś aktualizacje, które to uprościly?

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, BudryzPL napisał:

Czy dashboard nadal jest tak beznadziejnie skomplikowany vs PS4, czy wyszły jakieś aktualizacje, które to uprościly?

Nadal ch,ujowy, nic się nie zmieniło. 

 

10 minut temu, BudryzPL napisał:

zapewne jesli zapłacę karta to od razu włączą mi automatyczne przedłużanie i będę musiał się gimnastykować z odłączaniem tego potem

To akurat jest dość proste, kilka klików na stronie xbox.com

1 minutę temu, szejdj napisał:

prawda boli, brakuje na xboksie dobrych ścigałek

A asseto corsa, project cars, dirt, dirt rally mało?

Odnośnik do komentarza

No właśnie na Xboxie nawet te kilka sekund jest często niezbyt przyjemne, mało przejrzyste menusy zamulasty sklep po prostu irytują. U konkurencji są pewne wady ale co jak co korzysta się po prostu przyjemniej (oprócz listy zakupowej i sklepu) 

Odnośnik do komentarza

Microsoft ma dobre konsole 8 generacji ale nie do końca ma dobre aktualizacje które ja i mój kolega przeżyliśmy na własnej skórze negatywne  działanie  aktualizacji .Tak to nie mam żadnych zarzutów do konsoli ale mnie ciekawią mnie informacje że Microsoft kupuje najróżniejsze studia i czyżby w następnej generacji chce się dobrać do dupy sony.

 

W listopadzie ma być aktualizacja co umożliw obsługę klawiatury i gryzonia ale mam nadziej że wprowadzi jakieś poprawki w systemie bo jest odsetek użytkowników co aktualizacja popsuła im konsole.

 

            

Odnośnik do komentarza

w 2019 ma wyjść tańszy xbox bez napędu 

Cytat

The Scarlett devices are Microsoft’s next-gen consoles and are not expected until 2020 but in 2019, the company is planning to release a disc-less console. And if this is making you nervous because you have a large collection of physical discs for your current Xbox, Microsoft has you covered.

 

In addition to the new console, there will be a ‘disc-to-digital’ program that, as the name states, turns your physical games into digital downloads. The idea is that you can take your disc to a parti(pipi)ting retailer (like the Microsoft store) and trade in your disc for a digital download.

 

The goal with the new console is to lower the price point for the hardware. Currently, it costs about $299 to buy into the Xbox One family of devices, Microsoft is looking to lower that price by possibly as much as $100; the new console price point is expected to be $200 or less.

 

ciekawe czy w Polsce będzie działać do zgrywanie gier, skoro chyba nie ma u nas Microsoft Store 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...