Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót XO to zarąbista wiadomość dla wszystkich graczy. 

 

To właśnie na tej imprezie MS zapowiadał Halo 2, Bioshocka, PGR, Nuts&Bolts, HD-DVD (:pawel:), pokazywał pierwszy gameplay z Mass Effecta, ogłosił zakup Rare. Więc jeśli dostaniemy choćby małą namiastkę tego co było w przeszłości to już będzie zayebiście 

Odnośnik do komentarza

Pan Yebara już napisał że jest full wsparcie dla devow jak chcą to rozwiązać - dzielenie serwerów itp. Jestem pewien że w grach pvp od MS będziemy mieli taki podział.

 

A jak ktoś inny wpadnie na pomysł wrzucenia wszystkich do jednego wora to niech sperdala i tyle :dunno:

 

 

AoE4 na Xboxa z myszką i klawiatura? Koorwa jeszcze jak :banderas:Seria Total War? Civilization? Divinity ze wsparciem myszki? Jeszcze jak.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jakieś pół roku temu pisałem, że konsola mi się grzeje i sama wyłącza. Działo się to podczas oglądania Netflixa, po kilku sekundach. Rozkręciłem ją, w środku czysta, nic nie było zawalone syfem. Przez lato, gdzie temperatury były wysokie i w pokoju było gorąco, nic się nie działo, a często używałem. Teraz mam chłodno w mieszkaniu, a wczoraj znowu się wyłączała i pokazywał się komunikat o samoistnym wyłączaniu przed przegrzaniem. Wyłączyła się chyba z 4-5 razy, w tym 2 razy nawet menu się nie zdążyło pojawić. Potem zawyła jakby chciała się wywietrzyć i znowu działała bez problemu. Leży na blacie obok TV ma sporo miejsca, zasilacz też na podłodze ma otwartą przestrzeń. 

 

Konsola to zwykła wersja fat. Wie ktoś co się odwala i co z tym zrobić? Dziwne takie randomowe wyłączanie się.

Odnośnik do komentarza

Co za szajs. Dziwne, że dzieje się to randomowo, a nie gdy np jest ciepło w pokoju. No i podczas grania nigdy się to nie zdarzyło, tylko podczas używania Netflixa.

 

Kurła, to się opłaca naprawiać w ogóle teraz? Chyba lepiej dołożyć kilka stówek i kupić wersję S.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

źle zoptymalizowana gra/aplikacja też potrafi zmusić konsolę do pracy na max mocy obliczeniowej

ale netflix to chyba nie jest jakaś super obciążająca 

tym bardziej że konsola wywala nawet w menu

 

tak, sprawdź zasilacz, tam też jest wiatrak 

ogólnie to może być wszystko - pasta to pierwszy przewodnik cieplny, jak tam nie ma przejścia to od razu błąd

najlepiej szukaj serwisu, dużo takowych robi sprawdzenie za free a płatna jest tylko usługa naprawcza

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Microsoft is finalizing a deal to acquire the independent development studio Obsidian Entertainment, according to three people briefed on the negotiations. We don’t know if ink is on paper yet, and plenty of major acquisition deals have fallen apart in the final hours, but those close to the companies believe it is all but done.

One person with knowledge of the deal told Kotaku they’d heard it was “90%” finished. Said a second person: “It’s a matter of when, not if.”

 

https://kotaku.com/sources-microsoft-is-close-to-buying-obsidian-1829614135

 

e46.gif

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę że na x018 postawi już na przyszłość marki i sukcesora One’a + plan wsparcia dla XoX w nastepnej generacji. Jeśli zaś prawdą okaże się deal z Obsidian to powiem tyle

 

O KUR.WA CO ZA ZŁOTO

Odnośnik do komentarza

Póki będą robić gry takie jak pillarsy 2 to chętnie będę je ogrywal na pc:ragus:. Na kotora nie ma co liczyć od nich bo marke ma ea tak samo nowy fallout w stylu new vegas nie wjedzie. Może nowe ale dopracowane alpha protocol. Dla mnie jedna z fajniejszych gierek tamtej generacji mimo technicznego s(pipi)enia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...