Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, oni napisał:

w 2019 ma wyjść tańszy xbox bez napędu 

 

ciekawe czy w Polsce będzie działać do zgrywanie gier, skoro chyba nie ma u nas Microsoft Store 

Przecież to nie musi być MS Store tylko wyznaczony detalista - np. Empik czy Euro. I styka.

Chociaż nie widzę sensu wymieniać na taki sprzęt chyba, że będzie również wersja X.

Ale dla nowych z takim Gamepassem to ekstra oferta.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, marbel007 napisał:

Przecież to nie musi być MS Store tylko wyznaczony detalista - np. Empik czy Euro. I styka.

Chociaż nie widzę sensu wymieniać na taki sprzęt chyba, że będzie również wersja X.

Ale dla nowych z takim Gamepassem to ekstra oferta.

No wiem wiem, że mogą to robić jakieś punkty partnerskie. Ale taj szczerze trudno mi to sobie wyobrazić patrząc na to jak MS traktuje nasz rynek. No zobaczymy, chciałbym się mylić

Odnośnik do komentarza

Wiem, że było to już poruszane na forumku, ale nie mogę się do tego dokopać :(

Sprzedając konsolę co muszę zrobić, żeby potencjalny kupiec miał dostęp do moich gierek, które obecnie mam zainstalowane? I czy ew. trzeba zrobić coś więcej gdybym chciał również przy tym udostępnić swoje abonamenty (Gold/GP/EAA)?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Matriks_1111 napisał:

Sprzedając konsolę co muszę zrobić, żeby potencjalny kupiec miał dostęp do moich gierek, które obecnie mam zainstalowane? I czy ew. trzeba zrobić coś więcej gdybym chciał również przy tym udostępnić swoje abonamenty (Gold/GP/EAA)?

Słuchaj kolegów pod spodem

Edytowane przez Bzduras
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

lol karkołomne trochę dawać jakiemuś randomowi dostęp do konta :pawel:

 

z tego co pamietam to ustawiałeś na domowe i usuwałeś konto z dysku potem w bibliotece nowego użytkownika powinny się pojawić wszystkie twoje kupione gry, ale u mnie ostatnio z tym jest problem i nie widzę wszystkich 

Odnośnik do komentarza

Chyba trzeba zrobić tak, sformatuj normalnie konsole, a potem zaloguj się jeszcze raz na swoje konto i ustaw konsole jako domową. Zabezpiecz tylko logowanie do twojego konta hasłem i usuń je z dysku. 

 

EDIT: Czyli generalnie tak jak Bluber mówi. Dziele w ten sposób konto i wszystko działa

 

 

Edytowane przez oni
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.11.2018 o 11:56, marbel007 napisał:

Przecież to nie musi być MS Store tylko wyznaczony detalista - np. Empik czy Euro. I styka.

Chociaż nie widzę sensu wymieniać na taki sprzęt chyba, że będzie również wersja X.

Ale dla nowych z takim Gamepassem to ekstra oferta.

 

Z jednej strony jako miłośnika płytek nie jest to dla mnie dobra wiadomość ale z drugiej... w czym problem? 80% gier na XO mam w postaci cyfrowej bo z golda. Przy przenosinach (a dokładniej kopiowaniu) gier z fata na koksa przy pomocy zewnętrznego HD wszystko poszło wszystko jak przeciąg i nic nie musiałem instalować z płytek. Zresztą gdybym nie miał nawet zewnętrznego HD i a za to szybszego neta światłowodowego to wówczas wszystko pościągałbym na nowo z MS bo gry są przypisane do konta.

 

Oczywiście pozostaje urok wersji cyfrowych przypisanych do konta czyli "a co będzie jeśli konto zostanie zbanowane lub ukradzione". No ale to już szerszy problem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bzduras napisał:

Zostaw swoje konto na konsoli z zapisanym hasłem - jeśli będzie potrzeba to nowy właściciel zaloguje się i pobierze z niego co mu potrzebne, a grać będzie na swoim koncie. Odepnij tylko kartę kredytową, żeby zaradny janusz nie zrobił sobie giereczkowego święta na Twój koszt.

To chyba poradnik ja tego NIE ROBIĆ O_o

 

Wystarczy pozostawić konsolę jako domową dla konta.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kolos28 napisał:

Najpierw kupić i ze sklepu i później wykorzystać kody z konsoli czy na odwrót?

Zależy czy te kody w konsoli to są dla nowych kont, ale generalnie tak można, będzie najrozsądniej (bo jesli są dla nowych kont to i tak szybkim ruchem zakladasz nowe konto wbijasz kod na GP na tym koncie i ustawiasz domowe to konto i zawartość działa na każdym koncie na konsoli) 

Odnośnik do komentarza

Jak wyglądają te bundle dla Xbox One X? Dla przykładu ten bundle z Forza Motorsport 7 i Forza Horizon 4, te gry są w formie kodu i muszę potem ten pierdyliard GB pobierać czy może są one w formie pudełka z płytą?

 

Poza tym czy Xone X miał jakieś rewizje modeli od czasu swojej premiery tak jak w przypadku PS4 Pro i trzeba szukać konkretnego modelu żeby potem nie być rozczarowanym? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Kolos28 napisał:

Mam pytanie.
W pudelku mam miesięczny kod na gamepass i 2tygodniowy na Gold.

Jak to zrobić by mieć zarówno te kody i te co są dokupienia w promocji w sklepie.

Najpierw kupić i ze sklepu i później wykorzystać kody z konsoli czy na odwrót?

Ja z KoXem miałem kod na GP i chyba nawet był teoretycznie po terminie a kupiłem a korzystałem wcześniej z oferty za złotówkę czy nawet jakichś promocji na 3 miechy za 36 zł(było coś takiego) i wbiłem jakieś 2 tygodnie temu i za wbicie karty pod subskrypcję dostałem miech gratis. 

Więc imo najpierw promocja a potem kodzik.

I to zostaw sobie na później. Po co już wbijać. Ja trochę żałuję bo nie mam czasu teraz a czas leci.

Odnośnik do komentarza
Ja z KoXem miałem kod na GP i chyba nawet był teoretycznie po terminie a kupiłem a korzystałem wcześniej z oferty za złotówkę czy nawet jakichś promocji na 3 miechy za 36 zł(było coś takiego) i wbiłem jakieś 2 tygodnie temu i za wbicie karty pod subskrypcję dostałem miech gratis. 

Więc imo najpierw promocja a potem kodzik.

I to zostaw sobie na później. Po co już wbijać. Ja trochę żałuję bo nie mam czasu teraz a czas leci.

Już za późno.

Wszyscy radzili mi odwrotnie i po ptakach ale nic nie szkodzi bo i tak game pass będę kupował okazjonalnie - raz na jakiś czas by ograć sobie parę gierek jak halo czy gearsy. Ogólnie planuje tylko golda wykupić bo z game pass mam prawie wszystko na pro - pomijając exy Microsoft.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...