Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://www.euro.com.pl/gry-xbox-one/bethesda-software-wolfenstein-the-old-blood-xone.bhtml

 

Wolfenstein: The Old Blood w przedsprzedaży w sklepie Euro RTV AGD w wersji - uwaga - pudełkowej. To ich błąd czy jednak będziemy mogli cieszyć się pudełkiem tej gry z logo Xbox One? :-)

 

Nie no jakiś czas temu mówili, że będzie też na xboxa wersja pudełkowa.

 

 

 Na Allegro są co najmniej 2 poważne oferty WOLFA (wersja PL) w pudełku - jedna z nich jest za 75zł z wysyłkę.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dla mnie chyba ciagle najlepszy byl pierwszy miesiac na XO gdzie dali Halo Assault i Maxa :P

 

Dla mnie lista dobrych gier z GwG na Xone to: Super Time Force, D4 (kupiłem wcześniej), Worms, Guacamele, Max, Rayman, Child of Light, Pool Nation, Volgar, Spartan Assault.

 

Jakby dawali dwa cyfraki na miesiąc, to byłbym bardzo zadowolony :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.euro.com.pl/gry-xbox-one/bethesda-software-wolfenstein-the-old-blood-xone.bhtml

 

Wolfenstein: The Old Blood w przedsprzedaży w sklepie Euro RTV AGD w wersji - uwaga - pudełkowej. To ich błąd czy jednak będziemy mogli cieszyć się pudełkiem tej gry z logo Xbox One? :-)

 

Nie no jakiś czas temu mówili, że będzie też na xboxa wersja pudełkowa.

 

 

 Na Allegro są co najmniej 2 poważne oferty WOLFA (wersja PL) w pudełku - jedna z nich jest za 75zł z wysyłkę.

 

tyle, że pudło jest w sprzedaży dopiero od 

  • Release Date: 15/05/2015
Odnośnik do komentarza

Bieda w tym miesiącu na XO, pierwszy raz nie ściągnę gry z tej usługi xD pozostałem miesiące na plus

Szkoda ze nie dają dość sporych zniżek na zakupy cyfrowe w zamian za te gry

Przecież wszystkie promocje które są co tydzień mają dodatkową zniżkę dla Goldów, no i są też ekskluzywne dla Złotych. Na razie dużego szału nie było, ale wzorem X360 będą wielkie przeceny jeszcze - już był nieźle Tittanfall przeceniony, a teraz fajnie stoły są. Ja jestem zachwycony, że był Rayman. Ja dużo nie gram online, ale teraz będę regularnie odnawiał, bo co chwile wpadnie coś fajnego a i dużo kasy na promocjach wydaję i szkoda by było to stracić :)
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo
Last week we announced that for a short time, all the revenue from digital sales would go towards funding tournaments! It would also be the first time since the launch of the Xbox One that Shadow Jago would be available for purchase! Does none of this sound familiar? Hit the jump to watch the video announcement as well as get a MASSIVE update about the latest developments!

Well we have a HUGE announcement:

SUPREME VICTORY!

We are SUPER EXCITED to announce that the Killer Instinct Crowdfunding initiative has SUCCEEDED!  We hit the goal of $100,000 within the first 72 hours of the offer going live! There is now $100K in the community fund for tournaments and we are pleased to announce the first tournament we are supporting - EVO this July!  We are contributing $50,000 to the prize pool for Killer Instinct. And Shadow Jago will finally become a real character in Killer Instinct with his unique boss moveset, balanced for competitive play!

 

 

No to przed końcem 2015 Shadow Jago dostanie dedykowany move set :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...