Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MaZZeo napisał:

zastanawiam się nad kupnem uchwytów od SCUFA

Nie pamietam ile dalem ale w zestawie byly jeszcze oprocz gripow dodatkowe grzybki , ktore sa w innych rozmiarach od orginalow. Jestem b. zadowolony z zakupu jezeli chodzi o scuf'a , a ms karny kutas za ta gwarancje na sprzet za pol kola.

 

Rada dla wlascicieli elite contr. - nie zostawiajcie po graniu padow na cieplej konsoli. ^^

Edytowane przez DeeI3o
Odnośnik do komentarza

Gdzieś w necie wypłynęły jakieś fragmenty umowy pomiędzy MS A studiem Electric Square - jednym z sygnatariuszy po stronie MS jest szef Turn 10, więc wygląda na to, że Forza doczeka się trzeciej serii. Produkcja widnieje pod tytułem Project Gravity - Może więc to będzie coś całkowicie innego od FH i FM, np. Kart Racer albo jakieś futurystyczne wyścigi.

Odnośnik do komentarza

To tylko kodowa nazwa, nie musi mieć jakiegokolwiek związku z charakterem gry, ale że to będzie jakiś rodzaj wyścigów, to jest w sumie pewne skoro Hartman podpisał kontrakt. Turn10 będzie odpowiedzialne za udostępnienie technologii. Kontrakt został podpisany rok temu w marcu.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

wiem wiem, to był follow-up do Ficusia ;) 

 

Szczerze mówiąc liczyłem na coś innego (gra akcji/RPG), wyścigów na Xboxie dostatek. Nieszczególnie interesują mnie  również futyrystyczne wyścigi lub karty, chcę wierzyć że być może będzie to coś w stylu świętej pamięci PGR.

 

Ciekawe czy podobnie jak Playground pracują w ścisłej współpracy z Turn 10 i czy korzystają  z ich assetów? Jeżeli tak to być może jest szansa za zapowiedź na E3 

 

Dobrą wiadomością byłoby też przejście na 3 letni cykl produkcyjny dla Horizon i Motorsport, zwłaszcza ta ostatnia trochę by odsapnęła 

 

 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Ale Gravity Rush to nie były wyścigi :usmiech: 

 

Ja tam future racerami się aż tak bardzo nie jaram, Redout na PC, Fast Racing Neo na Switchu i Wipeout HD na PS4 mi wystarczą chyba na następne 10 lat. Oczywiście nie pogniewam się, ale jakby to jednak było coś w rodzaju Burnouta, PGR albo Drivecluba to bym nie zasnął z radości w dniu ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...