Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Miał ktoś kiedyś komunikat typu: nie możemy uruchomić 2% włóż dysk i jakiś kod błędu? Próbuje uruchomić FC4 i dupa, wywala taki komunikat :/ wersja digital jakby co.

 

Odinstalowanie i pobranie nic nie da, też tak miałem z fifą 15 poczekaj do jutra samo przejdzie.

 

 

No jest prawdopodobieństwo, że coś robią z livem, więc możesz poczekać :) U mnie w jednym przypadku czekanie nic nie dało, ale może tu się uda :)

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś kiedyś komunikat typu: nie możemy uruchomić 2% włóż dysk i jakiś kod błędu? Próbuje uruchomić FC4 i dupa, wywala taki komunikat :/ wersja digital jakby co.

U mnie to samo a chciałem film na BD puścić!!!

 

Wyskakuje mi błąd jak włączam płytę z filmem:

NbwjqkTl.jpg

Jak mam DVD to jest komunikat by sprawdzic pózniej i kod 0x876c0001

 

Już nie wiem. Wsadzam BD i to samo :( Myślałem, że to problem z apką do BD na początku to ją usunąłem by pobrać ponownie... I teraz nie mogę jej znaleźć w sklepie!!! Konsola ma tydzień, żadnej gry na płycie jeszcze nie mam a filmy lipa.

Odnośnik do komentarza

Odkąd jako nastolatek ujrzałem Halo:CE w gamenetwork TV stałem się fanboyem Xboxa. Był pierwszy, był 360. Przykro mi to pisać, ale to co MS odwala z One'm to taka kicha, że szkoda pisać. 

Na tej generacji kaska poszła do Sony i Ninny... 

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Odkąd jako nastolatek ujrzałem Halo:CE w gamenetwork TV stałem się fanboyem Xboxa. Był pierwszy, był 360. Przykro mi to pisać, ale to co MS odwala z One'm to taka kicha, że szkoda pisać. 

 

Na tej generacji kaska poszła do Sony i Ninny... 

A co takiego odwala? Bo jak na razie to SONY jest na fali wpadek.

Ja xbox one nic nie mam do zarzucenia gry są, usługa sieciowa  działa super, aktualizacje są i są zmiany na plus , zero problemu z konsolą. A co takiego możesz napisać o PS4? bo ja widzę brak gier zwłaszcza ex. teraz już lepiej, usługa sieciowa kuleje, aktualizacje mierne poprawa stabilności zwłaszcza 2.0, jakość sprzętu tez średnia a zwłaszcza padów itp....

Trzeba być ślepym aby tego nie widzieć. A najgorsze to że na lepiej się nie zapowiada no chyba że z grami w 2015.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie spytać więc zapytam tutaj.

 

Jak to jest z tymi słuchawkami? Każde się nadadzą do takiego pada czy musi być przejściówka? A może w ogóle tylko specjalne HS będą działać?

Chciałbym wiedzieć przed zakupem konsoli czy moje obecne by się nadały czy jednak to dodatkowy koszt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...