Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i chyba tylko  ona ratuje odcinek bo jak na standardy Flasha to jeden z słabszych. Tata Cold osom ale ckliwości Barry'ego z Leonardem już na siłę pchają.  Choć sam Lenny dobrze odwzorowany. Nie kupuję tego ich układu. Czemu nie postawili na komiksowy szacunek dla przeciwnika? I coś się dzieję z Flashem.

 

3 odcinek, a Barry pozwala umrzeć trzeciemu przeciwnikowi z rzędu. No sorry ale jest tak szybki, że spokojnie ściągnąłby Lewisa z linii strzału. Szkoda zresztą tak dobrej postaci i aktora, świetnie dobranego nawiasem mówiąc. Sam Arrow powiedział chyba kiedyś, że Barry nie jest taki jak on, nie jest zabójcą.

Co do wjazdu Wellsa z Earth-2 to jest kilka koncepcji. Harrison z pierwszego sezonu był raczej dobry (z przed pojawienia się Eobarta) więc możliwe, że ten tutaj to "evil son of a bitch", a może sam Zoom właśnie. Kto wie jak potoczyły by się losy Wellsa gdyby nie Reverse. Może żona tego z Ziemi-2 zmarła, a on sam popadł w szaleństwo? Wg Garricka tam również doszło do wybuchu akceleratora. A może po prostu kreują go na bad guy'a? Zobaczymy czego tak naprawdę Wells szuka po drugiej stronie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Grodd will be back in season 2

I zajmie się Caitlin

 

 

 

“I think in season 1 you got to see just a tiny bit of her relationship with Grodd, and you’ll get to see a little bit more of that and understand their connection from before. He’s got some unfinished business with her, I’d say”.

Jest wielki goryl, jest dziewczę pozostaje tylko znaleźć wysoki wieżowiec w mieście.

Odnośnik do komentarza

Nom,

Wells jest tak przedstawiony, ale pewnie będzie 'dobry', zależy też jaki ma biznes do Ziemi 1.

 

 

Nie wiem po co robią z Zooma tajemnicę, skoro każdy wie, że to Hunter Zolomon.

 

Zrobili już raz podobny wybieg z Wellsem i nie widzę powodu, aby robić to po raz drugi.

Odnośnik do komentarza

No na universalu teraz Slade szaleje.

 

BTW, ciekawostka taka. Wstęp z Jeffersonem mógłby być identyczny dla innego murzynmurzynmurzyn, a mianowicie Victora Stone'a. Jakbym oglądał Justice League War tyle, że zamiast Darkseid'a i Mother Box jest wybuch akceleratora.

A i mamy też wyjaśnienie skąd weźmie się Kid Flash.

Odnośnik do komentarza

Dobry odcinek . Naprawdę ten serial to 3 klasy wyżej niż arrow :) W sumie to jedyny serial który oglądam zaraz po premierze z resztą mi się tak nie śpieszy. Mówi to człowiek który w życiu przeczytał JEDEN komiks amerykański (Tytusa czy Asterixa nie liczę) i był to Batman :D

Odnośnik do komentarza

IMHO trochę za dużo rzeczy chcieli upchnąć, ale mimo tego odcinek obronił się sam.

Caitlin nie jest metahumanem, czyli albo zostanie Killer Frost w przyszłości, albo już nią jest jej wersja z Earth-2.

Ta druga opcja wydaje mi się być bardziej prawdopodobną.

 

Cisco biedak zostanie ze złamanym sercem :pawel:

Odnośnik do komentarza

xD

IMHO trochę za dużo rzeczy chcieli upchnąć, ale mimo tego odcinek obronił się sam.

Caitlin nie jest metahumanem, czyli albo zostanie Killer Frost w przyszłości, albo już nią jest jej wersja z Earth-2.

Ta druga opcja wydaje mi się być bardziej prawdopodobną.

 

Cisco biedak zostanie ze złamanym sercem :pawel:

To samo pomyślałem.

I coś czuję, że może dojść do takiego małego "Kryzysu na nieskończonych Ziemiach" tylko, że z dwiema Ziemiami. Albo dojdzie do połączenia światów, albo Earth-2 zostanie wymazana, albo przejścia zostaną zamknięte, a część postaci zostanie na Earth-1. Może też dojść przy ewentualnym połączeniu do "selekcji sobowtórów" czyli pozostanie jedna wersja postaci.

Nie wiem tylko czemu Dr Light to alternatywna

Linda Park.

Nijak to się ma z komiksami. Ale też może wprowadzili model alternatywnych bohaterów bo przecież nie znamy wszystkich wersji. Nawet w komiksach. Na Earth-1 Dr Lightem może stać się wkrótce Arthur Light (jedna z dwóch wersji) co nie znaczy, że na Earth-2 Lightem nie może być

Linda.

 

 

Jak Masorz dobrze napisał, Zoomem jest Solomon ALE tak może być na Earth-1.To może potwierdzać tezę, że Zoomem z Earth-2 jest... Barry Allen. Niebieskie pioruny również na to wskazują. Jego historia mogła potoczyć się podobnie jak Huntera. Ojciec- seryjny morderca zabija matkę, Barry jako biegły w CCPD współpracuje ze Star Labs, wybuch akceleratora daje mu dostęp do Speed Force ale tragedia życiowa doprowadza go do obłędu i staje się Zoomem. I myślę, że Wells doskonale wie kim jest Zoom. Dlatego tak usilnie próbuje nakłonić Flasha do walki z nim ale z drugiej strony Zoom ma haka na profesorka przetrzymując jego córkę. Więc równie dobrze Wells może pchać Barry'ego w pułapkę by uratować córkę.

 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Patty jest zaje.bista, a chemia pomiędzy nią, a Barrym jest jakiś biliard razy większa, niż z nijaką Ajris. Pierwszy raz w tym serialu wątek romantyczny był dzięki temu naprawdę strawny.

 

No i najważniejsze, że Wells wrócił, brakowało jego obecności w tych pierwszych odcinkach, a jego wersja z Earth-2 w ogóle daje radę. Dobrze też, że zniknął wkur.wiający profesor Sztajn.

Odnośnik do komentarza

+1, dawno takiej rozpierduchy nie było. Na początku lekko i spokojnie, trochę humoru, trochę romansu (Patty <3), ale od wejścia Zooma opad szczęki (gość robi naprawdę mocne wrażenie). Jaram się jak nastolatek a jak Zoom

rzucił błyskawicą

to dostałem wypieków. A za tydzień Grodd i Barry

bez mocy i z połamanym kręgosłupem

. :obama:

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...