Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki ten odcinek był dobry  :banderas:

 

 

Gdy wystukało się, że gość z klatki podaje się za Jay'a już myślałem, że Garrick pracuje dla Zooma i wykorzystuje Caitlin do udoskonalenia Velocity-9 (7 jak i 8 ). A potem (pipi)!

Te skubańce znów to robią. Teraz już jestem całkiem głupi. Tyle możliwości. Gość w masce to może być nawet Tony Todd jako stary Wally. Światło słabe i ręce niewyraźne (albo brudne) więc może też spełni się mój mokry sen z przed dwóch lat i Shipp zagra prawilijnie, komiksowego Jay'a Garricka. Będzie zbliżony wiekiem do komiksowej wersji. Zoom to też może być Teddy Sears.

 

 

Nie mogę się doczekać aż Zoom zdejmie maskę.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

ja nie mam pomysłu na zooma ale wydaje mi sie że gość w masce to

 

 

ojciec barrego, tylko nie wiem czy 1 czy 2, ręce nie wyglądają mi na murzyna, wyglądają za to na względnie stare i owłosione

 

 

 

za to dziwi mnie to co mowicie o

 

 

jayu - że niby gość w masce zasugerował że jay jest zdrajcą, ale wygląda na to że zoom go na końcu zabija, bo bo przebił go łapą... no chyba że uważacie że mimo przebicia to tylko go zabrał do siebie żeby obmyślić dalszy plan?

 

Odnośnik do komentarza

czepiając sie detali technicznych to masz racje że mogą przenikać bez uszczerbku, ale

 

ale przenikanie to jedno a złapanie i pociągnięcie to drugie - żeby złapać musiał by przestać przenikać i uzyskać jakieś tarcie/chwyt żeby go wciągnąć

 

 

swoją drogą ta scena była tak oczywista że aż głupio to wyglądało. przejście sie nie zamknęło do końca a jay stoi sobie plecami do niego i sie cieszy xD

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Początek sezonu był fajny, potem teen-drama, dopiero od dwóch odcinków zaczęło się naprawdę fajne flashowanie.

 

Bardzo mnie ciekawi następny ep, o ile nie zmienią całkowicie kierunku i walną jakiś monster-of-the-week... 

 

Fajnie poprowadzili całą historię, zwroty akcji, domysły, a teraz to wszystko się może zdarzyć :)

 

Edit: Obejrzałem promo, jednak monster-of-the-week... Damn, po taniości jadą...

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Absolutnie cały odcinek zajebioza- mamy pokończenie niektórych wątków z Earth-2 (głównie rozterki postaci),

świetnego villaina rewelacyjnie zrobionego jak na standardy TV oraz TA kóncówka :fsg:

Czyli jednak

Jay z którejś Earth, ALBO jednak jak w komiksach, czyli to Hunter Zolomon

:banderas:

 

BTW. na imdb znalazłem całkiem prawdopodobną teorię odnośnie całego zamieszania:

 

 

Nobody seems to be taking into account that Zoom like Barry can time travel and could possibly be teaming up with a future/past version of himself. 
 
One of the Jays is a doppelganger the other is a Future/Past incarnation. 
 
Real (Earth 2) Jay - Man In Mask 
Zoom (Earth 1 Jay/Hunter?) 
Dead Jay - Future version of Zoom 
 
The Jay that was helping the team was a future version of Zoom who was sick and needed a cure. 
 
Future version of Zoom orchestrates an elaborate plot after he gets sick with help from a younger version of himself that is still healthy. 
 
Zoom kills his future (sick) self which ends up complicating things.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zamieszali trochę z tymi

różnymi Jayami. To mamy Zooma, to gościa w klatce (prawdopodobnie), to martwego Jaya niby good guya, to jeszcze Huntera Zolomona z Earth 1... Nie wiem jak ich powiązać wszystkich. Teoria z podróżą w czasie nie jest zła, lepsza niż to, że oni są z innych wymiarów. Ale ciekawi mnie jak to w całość połączą żeby miało ręce i nogi.

A odcinek dobry, mimo lekkiej dramy nie przesadzili za bardzo, a King Shark mocno na plus.

Odnośnik do komentarza

no nie no kureva

 

co do końcówki odcinka

 

 

 

czyli mamy zooma który jest jakimś Jayem, mamy martwego Jaya oraz mamy trzecią wersje Jaya w masce

 

czyli mamy 3 Jaye i zapewne czy postacie które staną sie zoomem, albo mamy 3 Jaye i 3 zoomy

 

 

ogolnie mamy pierdzielnik

 

 

 

ale przyznam ze i tak mi sie podobało bo mimo cliffhangera to nie było aż tam hamsko. odcinek był średnio niezły, ale na koniec wyjaśniło sie kto jez zoomem, tylko nie wiadomo o jakiej rzeczywistości mówimy - więc nadal zagadki pozostają, nie wiadomo co to za jay i co to za zoom, i po co, gdzie i dlaczego - ogolnie nic nie wiadomo. możliwości są otwarte, przyznam że takie wyjście mi sie podoba, wkurzył bym sie o wiele bardziej gdyby w ostatniej sekundzie zoom sie okazał np ojcem bary'ego albo kims innym - to by był mind fuck - a obecnie mamy "jakąś" wersje Jaya, który niby zabił sam siebie, ale zarazem nadal żyje, i pewnie jego trzecia wersja żyje jako "facet w masce"

 

ogolnie jestem zadowolony, takiego cliffhangera znosze na luzie - niczym nie zaskoczyli

 

mogło być znacznie bardziej chamsko

 

ogolnie jest luz

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

– Wyjawiliśmy tożsamość Zooma. Jest nim Hunter Zolomon aka Jay Garrick. Jak to się rozwinie i co się wydarzy? To zobaczycie po przerwie w emisji, ale chcieliśmy zakończyć odcinek z hukiem i wielkim wyjawieniem. Tak samo jak zrobiliśmy pod koniec 9. odcinka 1. sezonu, kiedy wyjawiliśmy, że Harrison Wells jest człowiekiem w żółtym kostiumie. W końcu tożsamość Zooma została wyjawiona – tłumaczy producent, Andrew Kreisberg.

 

 

Odnośnik do komentarza

No to też fakt. Facet chyba sam zagubił się w tym co chciał przekazać. Wydaje mi się, że gość na naekranie.pl chyba dobrze rozgryzł co producent chciał przekazać.

 

 


Nie, to był klon prawdziego Garricka.
Żeby to wytłumaczyć - Jay Garrick ma brata bliźniaka, Huntera Zolomona. Na Earth-one i Earth-two są bliżniakami. Na Earth-one jeden z nich jest rzeźnikiem a drugi czyta książki w parku :)
Na Earth-two to bliźniacy, rozdzieleni po urodzeniu (story-line Blue Cobalt w komiksach) którzy po wybuchu Star-Labs zostają speedsterami - Flashem i Zoomem.

Zoom to Hunter Zolomon, jego brat bliźniak Jay Garrick to Flash i człowiek w masce
Na Earth-one przybył klon Jaya Garricka posłuszny Zoomowi.

 

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, że

Zoom to Zolomon, którego widzimy w parku, tylko pytanie czy to Zolomon z Earth 1 czy Earth 2? Zoom już wcześniej działał na Earth 2 a w Earth 1 pojawił się dopiero po finale pierwszego sezonu, więc wychodzi że na ławce siedzi Zoom z Earth 2. Więc kim jest drugi Zolomon aka Jay Garrick skoro on też jest z Earth 2? Wells zna Jaya więc odpada opcja podszywania się... Zagmatwane dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...