Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

Do szykowanego spinoffu Arrow/Flash może dołączyć Ciara Renee jako Hawkgirl

Hawkgirl-TV-Show-Actress-Ciara-Renee.jpg

 

Oraz zobaczymy jednego z time travelerów. W roli Ripa Huntera wcieli się Arthur Darvill ("Doctor Who", przypadek?)

Flash-Arrow-Spinoff-Actor-Rip-Hunter-Art

 

Plota głosi, że postać Ripa ma pojawić się w finale Flasha. Teraz chyba kwestią czasu jest pojawienie się Booster Golda czy to w spinoffie czy Flashu lub Arrow (albo we wszystkich trzech).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dawno nie było takiego odcinka serialu żebym cieszył się jak dziecko z lizaka. Każda minuta przepełniona zajebistością. Walka na wstępie, przeszłość Wellsa, twarz Eobarda, kolejny lvl up Flasha, no i Tricksterzy... MOC! Podobnie jak Masorz miałem obraz Jokera z animacji jak Hamill otwierał usta.

Gdy tożsamość Wellsa zaczęła się ujawniać w poprzednich odcinkach zastanawiałem się jak będzie wyglądał drugi sezon bez Harrisona. Przecież to jest jedna z najbarwniejszych postaci. Teraz się to wyjaśniło. Po restarcie Wells (ten prawdziwy) będzie żył bo prawdopodobnie Barry go uratuje ale nie da rady uratować jego żony. Pytanie czy oryginalny Harrison dołączy od początku tj od wybuchu akceleratora czy od bieżących wydarzeń?

Aha, kto jeszcze miał skojarzenia z Fringe gdy Eobard "podłączył" się do Wellsa?

 

 

Odnośnik do komentarza

Pierwsze i jedyne skojarzenie miałem wtedy z Fringe.

Z tym prawdziwym Wellsem to nieźle pojechałeś, ale kurde, coś takiego może się nawet zdarzyć.

No i po ostatnim odcinku Arrowa, kiedy

całe miasto zna już tożsamość herosa

Twoja druga teoria z częściowym restartem obu seriali wydaje się być jak najbardziej prawdopodobna.

Odnośnik do komentarza

Nom, też niektóre dziwne akcje mnie utwierdzają w tych teoriach jak np. ta z najnowszego odcinka:

 

Po kiego grzyba Barry zdradził swój sekret Eddie'emu? By chronić Iris przed Reveresem? Ona i tak, jak znam życie wciśnie się tam gdzie ją nie chcą. A poza tym mógł wprowadzić go w plan jako Flash i nie trzeba było wyjawiać tajemnicy. Fakt, byłoby kilka komplikacji ale to najmądrzejszy sposób. Albo jak Cold poznał tożsamość Speedstera. Too soon.

 

BTW, chyba po raz pierwszy padło też stwierdzenie "Speed Force".

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Tam-Tam-Tadam... Tam-Tam-Tadam... Tam-Tam-Tadam-Tam-Tadam-Tam-Tadam...

Będzie ślub we Flashu

 

Catlin i Ronnie wezmą ślub udzielany przez dr Steina

the-flash-caitlin-ronnie-wedding-rehears

Są wszyscy oprócz Wellsa więc może być grubo. Całe wydarzenie aż się prosi o wjazd Reverse'a. Gdyby tak Firestorm zginął w takim momencie to na bank zobaczylibyśmy prawdziwe oblicze Killer Frost :fsg:  Oczywiście całość ma mieć miejsc przed główną walką i skokiem w czasie i ewentualnym restarcie

Link do więcej fotek

http://www.justjared.com/photo-gallery/3339338/the-flash-caitlin-ronnie-wedding-rehearsal-filming-pics-17/

 

 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Ten w podkoszulce? Raczej tak. Wygląda na to, że Grodd go nie zabił, ale wyprał mózg (kontrola mózgu). We fragmencie gdzie Eddie strzela do gliniarzy również podejrzewam kontrolę umysłu (jeśli to fragment z odcinka z Groddem)

 

@up: jakiś czas temu johns chyba powiedział, że wyobraża sobie felicity jako ich wersję oracle.

 

Teraz zauważyłem, że to Emily Kinney (która zagra żeńską wersję Bug-Eyed Bandita).

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Tak ja przypuszczałem

 

będzie dwóch Flashów (0.51). Ciekawe tylko czy to Barry z dalszej przyszłości czy tylko z kilku godzin/dni. No i blond Oracle (0.52)?

 

 

Wydaje mi się, że ten drugi

jest jest z parę lat do przodu, i nie uda mu się matki uratować to się zatrzyma na chwilę aby może coś przekazać obecnemu Barry'emu.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...