Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się o wiele bardziej komiksowy Flash podobał sprzed New 52. Tego obecnego coś nie mogę strawić...

 

Jeszcze odnośnie serialu

myślicie że Barry będzie chciał zresetować linię czasową? W sensie odwrócić to co już się raz wydarzyło? Wydaje się to rozsądne w kontekście późniejszych prób zmiany losu matki. Czyli Cisco może przeżyć :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Barry nawet nie wie co Cisco i Caitlin kombinowali z Wellsem oraz o konsekwencjach tych wydarzeń. Ale reset jaki został zafundowany pod koniec odcinka wyraźnie daje do zrozumienia, że wszystko wróci do punktu wyjścia. W końcu Cisco i Joe mają współpracować z Atomem w jednych z pozostałych odcinków... Ale i tak odcinek genialny, godny finału nawet.

Odnośnik do komentarza

Ja już chyba wiem co twórcy chcą zrobić. Finał mocno zamiesza (może nawet w całym serialowym uniwersum).

 

Ostatni odcinek sezonu będzie niejako żywcem wyjęty z kart komiksu. Barry cofnie się w czasie i namiesza, więc cofnie się raz jeszcze by powstrzymać siebie (jak we Flashpoint) ale to nie naprawi wszystkiego. Część rzeczy będzie... inna. Nie zdziwię się jak Cold stanie się meta-human, jego siostra będzie w śpiączce, Linda Park będzie mieć kilka lat, a Iris stanie się biała  :teehee: Toby też wyjaśniało jak pierwszy Kanarek czyli Sara będzie w spinoffie z Atomem, Coldem i "połową" Firestorma i to żywa. Jeśli już to cały event z Flasha nie wpłynie tak mocno na "Arrow". Powrót Sary może być jedyną zmienną. No chyba, żeby chcieliby jeszcze doebać do pieca i przechrzczą Johna z Diggle na Stewart :D

Tylko co z Wellsem, który jest mocno bogatą postacią, a po najbliższym odcinku straci zaufanie drużyny.

 

 

Oczywiście to są tylko gdybania ale z nimi nic nie wiadomo ;)

Ja tam mniej więcej podtrzymuję to co pisałem wcześniej. A trailery zarówno Arrow jak i Flash oraz najnowszy odcinek speedstera tylko mnie utwierdzają w przekonaniach. 

 

Kulminacyjnym momentem będzie starcie w starym domu Allenów gdy Barry był smarkiem. Choć może być też motyw, że to nieco starszy Flash podczas walki z Reverse cofnął się do momentu śmierci Nory, a obecny Flash przypadkiem był świadkiem (shizowe przemyślenia ale i tak przydały się lekcje u dr Browna). To też wyjaśnia dlaczego Reverse wyniósł młodego z domu podczas incydentu.  No i tak jak pisałem kiedyś Wells czyli Thawne jest uzależniony od Flasha, a dokładnie od Speed Force. Nie ma Flasha--->nie ma dostępu do Speed Force--->nie ma powrotu do swoich czasów.

 

No odcinek kosa. Nawet różdżka Wizarda jest. Sweet.

 

Odpadlem gdzies po 23 numerach, bo juz nie moglem tego czytac. 

Zatrzymałem się akurat na prezentacji Reverse Flasha i średnio mnie ciągnie do powrotu, a motyw z czarnoskórym Wallym nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Dopiero wczoraj obejrzałem odcinek i powiem że robi się bardzo ciekawie.

 Wielka szkoda Cisco. Niestety Barry nie dowiedział się przed cofnięciem się o jego śmierci. Liczę na to że jakimś cudem uda się uniknąć jego śmierci. Teraz kiedy Wells dowie się o tym że Barry cofnął się w czasie może stać się ostrożniejszy.

 

Odnośnik do komentarza

No robienie cold, heat oraz gold guna na zamówienie w jakimś salonie w ciągu paru godzin to jakaś abstrakcja.

Ci co nie czytali komiksów niech wiedzą, że w S.T.A.R. Labs pracuje sporo ludzi, a tutaj Cisco odwala robotę za wszystkich jakby był bogiem inżynierii.

No trochę to wali po gałach.

Odcinek znowu nie był zł, ale po takiej bombie jak tydzień temu to można było się spodziewać, że nie dorówna oczekiwaniom.

Za to końcówka dobra i zwiastun następnego również :cool:

Odnośnik do komentarza

Fajnie wypadła alternatywna wersja dialogu Wellsa z Cisco (przy pułapce na Reverse Flasha). Chociaż dziwią mnie dwie rzeczy.

 

Pierwsza to "umowa" Barry'ego z Coldem. Nie wiem jak to dokładnie było w komiksie ale szacunek dla przeciwnika i nie zabijanie u Snarta (które później przejęła reszta Rogues) wynikało chyba z wieloletnich potyczek z Speedsterami. No i już zna tożsamość Flasha? C'mon...

Przez kilka ostatnich odcinków West przekonywał Barry'ego, że Wells coś kombinuje i wystarczyło, że dziennikarz zniknął i już mu klapki z oczu spadły? No chyba nie.

 

 

Liczę jednak, że pomysł Teki z alternatywną linią czasową to jest to co twórcy chcą nam pokazać i na koniec naprawią to.

Odnośnik do komentarza

No i mamy już potwierdzenie co do

decyzji Arrowa. Po stroju i mieczu jednoznacznie można stwierdzić, że stanie się Ra's al Ghulem. Przynajmniej do końca sezonu bo będzie restart za sprawą Barry'ego.

Ale i tak Arrow/Flash/Firestorm vs Reverse Flash  :fsg:  Już wiem jak to będzie wyglądać, wszystko ładnie się układa...

Odnośnik do komentarza

No niby tak ale popatrz jak to się wszystko ładnie klei choć może to tylko w mojej zrytej psychice tak to wygląda.  Plus oba seriale po świątecznej przerwie dostawały (i będą dostawać) całą serię mega bomb.

W Arrow na dzień dobry przecież cała tajemnica Queena wyjdzie na światło dzienne gdy Lance wbije się z gliniarzami do Arrow Cave.

Jak dla mnie puzzle pasują do siebie. 

Cholernie jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Finały wszystko wyjaśnią.

Odnośnik do komentarza

We Flashpoint to wyszło i może idą w tym kierunku. Barry namieszał, naprawił i wszystko wróciło do normy choć nie do końca. New 52, enyłon?

Gdybym miał się bawić w jasnowidza, to Barry ratuje matkę, wychodzi na miasto, patrzy że wszystko się zmieniło i koniec takim cliffhangerem.

 

 

No ja podejrzewam, że tak może skończyć się pierwszy sezon. Walka w domu Allenów doprowadzi do mocarnego efektu motyla. Barry budzi się w biurze bez swoich mocy, matka żyje, miasta "strzeże" Obywatel Cold, a z łukiem popyla Robert Queen  :fsg:  (pipi) i do zobaczenia jesienią.

Gdyby takie coś powstało komiksowi fanatycy szaleliby z ekscytacji choć casualów mogłyby zdezorientować takie działania. Zresztą podobne wydarzenie miało miejsce w zeszłym roku gdzie nowy Kapitan Ameryka znacząco wpływał na serial Agents of S.H.I.E.L.D. A przecież to niecodzienne wydarzenie wybiło serial z dołka i teraz idzie jak burza. W przypadku DC jest gorzej bo filmy odcinają się od serialowego uniwersum więc możliwe, że wpadli na podobny pomysł jak Marvel tyle, że w serialach. Tu sprawa jest trudniejsza bo różne stacje mają ogromny wpływ na treść i rzadko dopuszczają współpracę między sobą. Arrow i Flash dzielą uniwersum bo są z tej samej stacji jednak Gotham, Constantine czy powstające nowości jak Supergirl czy Titans emitowane są na innych stacjach więc nie jest pewne czy dojdzie do jakiegoś wspólnego eventu czy chociażby gościńców. Jednak gdyby słowa Amella się sprawdziły i doszłoby do powstania serialowej Justice League to oszalałbym z zachwytu.

Crossovery sprawdzają się co pokazały już takie seriale jak CSI czy NCIS. Każde odcinki z gościnnymi występami postaci z tej samej serii ale innych serialach zawsze podnosiły oglądalność bo ludzie lubią takie rzeczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...