Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już chyba wiem co twórcy chcą zrobić. Finał mocno zamiesza (może nawet w całym serialowym uniwersum).

 

Ostatni odcinek sezonu będzie niejako żywcem wyjęty z kart komiksu. Barry cofnie się w czasie i namiesza, więc cofnie się raz jeszcze by powstrzymać siebie (jak we Flashpoint) ale to nie naprawi wszystkiego. Część rzeczy będzie... inna. Nie zdziwię się jak Cold stanie się meta-human, jego siostra będzie w śpiączce, Linda Park będzie mieć kilka lat, a Iris stanie się biała  :teehee: Toby też wyjaśniało jak pierwszy Kanarek czyli Sara będzie w spinoffie z Atomem, Coldem i "połową" Firestorma i to żywa. Jeśli już to cały event z Flasha nie wpłynie tak mocno na "Arrow". Powrót Sary może być jedyną zmienną. No chyba, żeby chcieliby jeszcze doebać do pieca i przechrzczą Johna z Diggle na Stewart :D

Tylko co z Wellsem, który jest mocno bogatą postacią, a po najbliższym odcinku straci zaufanie drużyny.

 

 

Oczywiście to są tylko gdybania ale z nimi nic nie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza

Farmer tak ostro jak przepowiadasz to nie będzie.

Gdyby tak się stało to by skasowało 3 sezony Arrowa z timeline'u.

To po pierwsze. Po drugie śmierć

Sary

jest trzonem obecnego sezonu Arrow i jeżeli faktycznie powróci do tego drugiego spinoffu, to ja obstawiam rezurekcję (np dzięki Jamie Łazarza).

A po trzecie, ostatnie doniesienia i wywiad z Guggenhaimem potwierdzają, że John Diggle to John Diggle i tylko albo aż tyle.

Co do nowego serialu to nie wiem czy są już na 100% potwierdzeni, ale mieli być ATOM, Cathy Loitz (czyli Canary), Firestrom oraz Cpt Cold.

Odnośnik do komentarza

Co do wpływu na Arrow to były takie moje skrajne przemyślenia w połączeniu z plotkami i faktami z seriali i komiksów. Nie koniecznie doszłoby do skasowania 3 sezonów Łucznika. Ja na to patrzę jak na New 52 czyli taki "lifting" postaci. Ale tak jak napisałem to są tylko gdybania. BARDZO mało prawdopodobne, że podróż w czasie Barry'ego będzie miała jakiś wpływ na wyżej wymieniony serial. Co do Johna to nie stawiałbym masorzówki, że Dig nie stanie się Lanternem w dalekiej przyszłości. Na początku jak ruszał Flash też twórcy pisali, że nie będzie podróży w czasie. To samo z meta-ludźmi w Arrow.

Odnośnik do komentarza

Trzeci sezon arrow bardzo blado wypada przy Flash.

Serial jest lepszy od tych nowych komiksow z 52.

az tak bym się nie zapedzal. komiks ma zdeformowanego od poparzeń heatwavea napie.rdalajacego ogniem z torsu zamiast marnego pistoleciku, pied pipera kontrolującego zwierzęta, weather wizarda będącego prawdziwym czarnoksiężnikiem z rozdzka i wszystkim w miejsce gladiatora z odzysku, grodda będącego przywodca ukrytego kraju inteligentnych malp zamiast zwykłego goryla poslugujacego się telekineza, mirror mastera i jedne z najbardziej powykrecanych layoutow w mainstreamowym komiksie. podsumowując : polecam poczytać manapula i bucaletto ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...