Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ja przed robota pogralem z godzinke I wpadlo mi ponad 500GS :P Tak sie podjaralem ze ponownie kupilem Horizon 2, chce jeszcze zaliczyc Storm Island :)

 

Storm Island daje radę. Gram na przemian w podstawkę i Storm Island, jest git.

Odnośnik do komentarza

Pykam w Fast and Furious na X360 (w sumie teraz syn śmiga), bardzo przyjemna zabawa. Na starej konsoli też daje radę.

 

Jest spoko, ale chyba tylko dzięki soundtrackowi. No i gra wygląda gorzej od jedynki :reggie:   We znaki dają się też ograniczenia w przemieszczaniu, chodzi oczywiście o wszelkie pola itp. po których nie można się poruszać, a przy wyścigu Jeepa ze śmigłowcem szturmowym to aż się o to prosi. Skończę to chyba tylko dla łatwych punkcików. No i tylko upewniłem się w przekonaniu że One trzeba nabyć w najbliższym czasie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ja się o to wręcz modlę. Główny powód dlaczego ciągle nie kupiłem SI. Nie chce definitywnie odłożyć FH2 na półkę. Gra aż się prosi o zimową Szwajcarię. Góry, śnieg i krwistoczerwone ferrari. Bardzo też liczę na trzeci odłam serii Forza - czysto WRC/ Off Road. 

Forza to przepotężna marka i nawet piątka w której czuć, że robiona jest na szybko daje mi masę frajdy :)

Odnośnik do komentarza

6 tierow. W kazdym 1 gauntlet i 6 zawodow, zawody po 3-5 wyscigow. Pierwszy tier chyba jest krotszy.

 

btw ogarnia ktoś co to za kawałek który jest menu FF? te arabskie klimaty które lecą przy prezentacji aut i naciśnij A by kontynuować. 

 

e: Dillon Francis & DJ Snake - Get Low.

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

Ledwo do tego siadłem i już prawie koniec. Liczyłem na więcej, nawet jak na darmochę.  Forza jak, to Forza klasa. Fajny ten filtr obrazu, żywcem wyjęty z Instagrama czy jakiejś apki do zdjęć na smartfonach. Przeszkadza mi za to nasz przewodnik z podstawki . Przydałby się jakiś przepity wiraszka, żeby lepiej  wczuć się w klimat Szybkich. No ale jak za friko to nie narzekam :) 

Odnośnik do komentarza

czuję, że przez wakacje, jeszcze przed premierą FM6 z czymś wyskoczą i dobiją do 2k GS. z wyspą też wypalili krótko przed premierą więc nie znamy ani dnia ani godziny. poza tym jakiś czas temu był stream na twitchu z gościami od PG z okazji ostatniej paczki aut. koleś mówił, że nie mają chwili wytchnienia. skończyli podstawkę i od razu brali się za SI. skończyli wyspę i od razu FF a i po tym będą mieli co robić więc... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...