Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy, ale trochę o(nene)ieliśmy na punkcie rozdziałki i wyświetlanej animacji. Nigdy w Halo nie były one żadnym wyznacznikiem.

Zawsze byliśmy pewni o jakość oprawy przed premierą i to wystarczyło.

 

 

Odnośnie H2A to faktycznie udało im się w kwestii ogólnego wyglądu i odbioru odtworzyć tą grę i przedstawić ją w taki sposób jak ją zapamiętaliśmy. Dopiero po przełączeniu sytemu pokazuje jak kiedyś to wyglądało.

Filmowe przerywniki są świetne. Do tego oprawa dźwiękowa jest idealna - jestem po misji w mieście i wydaje mi się, że całkowicie sprostała moim oczekiwaniom. Nie potrafię sciszyć kina domowego. :)

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Mam juz :sorcerer:

 

Wchodze do sferis:

- dzien dobry, mam hejlo: kolekcje szefa kuchni do odbioru

- eee... znaczy sie ja nie mam nic takiego, dostal pan wiadomosc, ze mozna odbierac?

- no tak

- a kiedy Pan zamawial?

- w sobote

- poprosze numer zamowienia

- <podaje nr>

- aaa, halo master chief collection! To mam dla Pana

 

ale ciezkie zawiasy w tym  sferis xD

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

Wprowadzili, bo mieli zapas mocy w konsoli na to. Wydaje mi się, że 60 fps raczej nie będzie priorytetem w przypadku Halo 5.

Obym się mylił.

Beta multi H5 dziala w 60 fps...

 

Smiga w 60fps, ale i nizszej rozdzialce.

Ja osobiscie w sumie nie zwracam uwagi na ta nizsza rozdzialke.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wczoraj odpaliłem H4 w singlu i faktycznie gra się dużo lepiej: rozdzielczość + 60 FPS sprawia, że wszystko łatwiej wchodzi.

 

Chyba przejdę jeszcze raz na Xone żeby wyprzeć z pamięci polski dubbing, serio, jak wczoraj odpaliłem i któraś z postaci miała coś powiedzieć, to w głowie słyszałem już te polskie teksty. Strasznie dziwaczne uczucie :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Czy darmowe Halo Reach tez bedzie dla osob ktore zakupily gre teraz ?

 

Nie Reach a ODST.

 

I za co niby chciałbyś dostać darmową grę :P?

http://m.ppe.pl/news-32918-microsoft_ma_gest__darmowy_miesiac_xbox_live_gold_dla_wlascicieli_kolekcji_halo_.html

 

 

Chodziło mi o to, że dostaną ci co kupili Kolekcję na premierę i okazało się, że były z nią problemy. Jeżeli Ty kupiłeś teraz, to nie mają za co Ci dawać rekompensaty.

Odnośnik do komentarza

Działa już dobrze online czy czekać z zakupem aż pojawi się kolejnych 7 patchy? Chodzi mi głównie o Halo 1.

Wczoraj grałem dość sporo po przerwie na bete H5 i jak dla mnie (bo to różnie bywa u ludzi) gra chodzi prawie idealnie. Nawet mecze na BTB znajduje szybko. W H4 gra się świetnie, w H2 OK, w H1 też, choć w to akurat dobrze gra się od czasu jak te playlistę wstawili. H2A tradycyjnie coś nieteges - bez zmian lagi. Bierz i graj, ja bym nie czekał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...