Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nope. Pomimo duzej ilosci backtrackingu, zawsze sie cos ciekawszego dzialo, a pusto nie bylo.

Wiekszosc misji Arbiterem byla dla mnie nudna - tak H2 wspominam, teraz nie mialem czasu grac jeszcze aby sobie wszystko odswiezyc na porzadnie.

Co nie zmienia faktu, ze najbardziej znienawidzony przeze mnie poziom (na legendary tylko) to Library z HCE ;).

Odnośnik do komentarza

Kwiatki "jak teraz" od trzech miesięcy. Ta beta patcha dla wybranych jeszcze trwa, tak? :D  Na kolekcji można już stawiać gruby krzyżyk, nie naprawią tego nigdy. Kasa się zgadza i to najważniejsze, ludzie kupili. Za 10 miesięcy będzie H5 które sprzeda się w nakładzie zyzyliona egzemplarzy, powolutku będzie trwało zapominanie MCC. A te ODST co robią z nowymi teksturkami to sobie w dupę niech wsadzą. Nie po to kupiłem XO i MCC.

Odnośnik do komentarza

Mi jak już najlepiej gra się w H1 i H4 w reszcie mam jeden i ten sam problem - moja BR strzela ślepakami, szczególnie w ultra zlagowanym H2A. Wale, wale i nic. Nawet efekt przeładowania broni jest tam zlagowany.  Sytuacje jak ta z Twoją drużyna i drużyna przeciwnika to częsta rzecz. Z drugiej strony te rangi nic nie znaczą. Wjedziesz czasem na statsy typa z 40 i się okazuje, ze ma więcej zgonów. Na cholerę te numerki.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast największe lagi mam w H3, w H2A  momentami też jest tragedia ale to tak z 10 -15% meczy, w pozostałych jest ok. w h1 i h2 nie gram za często gdyż wyszukiwanie meczy w tych playlistach trwa u mnie wieczność (rekord z wczoraj w h2- 40 minut wyszukiwania bez rezultatu). W h4 jest najlepszy kod sieciowy, jak połączy z dobrym serwerem to gra się świetnie, duża w tym też zasługa 60 fpsów i wyiebania dropów.

p. 

Edytowane przez Adorian
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pomarudzę. Też sprawdzałem i jak na moje oko nic nie poprawili. Meczu z H2 nie mogło mi znaleźć za dwoma podejściami, każde po około 10 minut szukania i nic. Reszta działa jak działała czyli słabo, tragiczny hit detection w H2A, no ale tu nic niby nie grzebali do tego patcha. Najlepiej mi się gra tak jak grało w H1 i H4. A te ruchome obrazki w tle w lobby to śmieszna rzecz. Zmiana dla zmiany.

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Czyli kto?  Chyba "fachowcy" z 343 lądują ludziom placebo. Te "łatki" nie zawierają żadnych istotnych zmian. w H2,3,4 teraz, w ciągu pół h nie znalazłem żadnego meczu, w H2A faktycznie znajduje szybko ale co z tego jak połączenie jest zrąbane i można sobie od pierwszych sekund gry darować resztę bo widać, że im nic nie robią strzały. Jest pełno quitów,  bo zawsze jedna drużyna skrajnie dominuje nad drugą. Nie ma w H2A czegoś takiego jak zacięty mecz do ostatniego kila, jest bicie jednej ze stron. Rocznicowa playlista..w dvpe niech sobie wsadzą taką rocznice H2.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie dalej random, czasami znajduje mecze z automatu (ale to też tylko na niektórych playlistach bo np. w H2C nie da się znaleźć szybko),  a czasami można się przełączać pomiędzy poszczególnymi playlistami ile razy się chce, a i tak nic nie znajdzie dopóki coś nie zaskoczy. Polecam pograć kilka godzin za jednym podejściem, dopiero wtedy widać jakie to wszystko randomowe. Xbox pokazuje mi, że w MCC spędziłem prawie 260 h z czego faktycznie grając niecałe 100h, reszta czasu to "granie" w lobby.

P.

Odnośnik do komentarza
mausenberg

Ty to musisz mieć pecha :D 

Osobiście wczoraj przetestowałem i jestem zadowolony ale do perfekcji jeszcze daleko. Dobrze będzie jeśli to zacznie działać podobnie do tego co dzieje się w CoD. Czyli znajdywanie graczy w trimiga...5-10sekund i już jest mecz. No ale cuż, liczę że w pełnej wersji patcha będzie to tak właśnie działać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

mausenberg

Ty to musisz mieć pecha :D

Osobiście wczoraj przetestowałem i jestem zadowolony ale do perfekcji jeszcze daleko. Dobrze będzie jeśli to zacznie działać podobnie do tego co dzieje się w CoD. Czyli znajdywanie graczy w trimiga...5-10sekund i już jest mecz. No ale cuż, liczę że w pełnej wersji patcha będzie to tak właśnie działać.

 

 

Nigdy nie będzie jak w CoDzie bo tam w każdą odsłonę gra codziennie po kilkaset tys. ludzi, a tu pewnie z regularnie kilkadziesiąt tys. + rozrzuceni po multi 4 części gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...