Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jesli ktos wczesniej nie gral to MCC jest naprawde mega syte. Ja mam lekkie problemy aby dokonczyc (plany byly wielkie :P), ale u mnie problemem jest przede wszystkim brak czasu, a i tona innych gier.
Pewnie jak ukoncze juz GTA5 (zostalo mi z 70% gry jeszcze - fabula) to wroce do SP w H2 i pojde dalej...

Odnośnik do komentarza

Playlist jeszcze zupełnie nie ruszałem, tam chodzi o to, że w poszczególne kategorie i typy rozgrywek wrzucili do jednego wora misje z wszystkich czterech gier? Czy pomieszali też coś w obrębie poszczególnych fragmentów misji?

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem dzisiaj na chwilę, ciągle instalujące się Halo MMC.  Halo CE i Halo 4  miały niby po 100 procent " zainstalowania",ale w czwórce nie było słychać dialogów Cortany i krzyków krasnali. Kij z tym :D Gra  wygląda ślicznie. 1080p i 60 klatek to sam miód na moje wyczekujące Halo 5 serce  :banderas:

 

Potem włączyłem Halo CE i tutaj już był zgrzyt, bo grafika przy tej z 4 wygląda marnie. Remaster ograłem na 360, więc raczej go odpuszczę. Zwłaszcza, że jedynka to zawsze mi średnio podchodziła. 

Odnośnik do komentarza

W czwórce dubbing usłyszysz tylko angielski i tylko, gdy ustawisz region konsoli na UK/USA. Mając ustawioną konsolę na Polskę Halo 4 domyślnie stara się odtwarzać polski dubbing, który był nagrany na potrzeby tej części, a nie ma możliwości ustawienia języka w grze na inny. Partacze zapomnieli o polskich głosach i póki co nie wypuścili do tego żadnej poprawki.

 

Choć z drugiej strony żadna to strata - Halo prawilnie tylko po angielsku.

Edytowane przez Humulin
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Scena otwarcia, czyli ten render? On przypadkiem nie jest streamowany z internetu? Filmy przed misjami Spartan Ops w Halo 4 na 360tce odpalały z inetrnetu i tam też był polski dubbing, mimo, że grało się w angielską wersję gry.

tak scena z przesłuchaniem. To na pewno nie leci z neta.
Odnośnik do komentarza

W czwórce dubbing usłyszysz tylko angielski i tylko, gdy ustawisz region konsoli na UK/USA. Mając ustawioną konsolę na Polskę Halo 4 domyślnie stara się odtwarzać polski dubbing, który był nagrany na potrzeby tej części, a nie ma możliwości ustawienia języka w grze na inny. Partacze zapomnieli o polskich głosach i póki co nie wypuścili do tego żadnej poprawki.

 

Choć z drugiej strony żadna to strata - Halo prawilnie tylko po angielsku.

Inaczej to wygląda:

- ściągasz kolekcje mając ustawiony region na PL - masz w H4 dubbing PL gdy ustawione na nasz kraj, masz oryginał po ingliszu jak ustawisz na UK/US region konsoli

- ściągasz kolekcje mając ustawiony region na US/UK - nie masz żadnego dubbingu jak masz ustawiony region na PL, na UK/US masz wsio po angielsku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Halo CE:A i tak wygląda lepiej niż trójka, która jest najgorszym elementem kolekcji, jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o grafikę. 

 

Faktycznie, Halo 3 wygląda dziwnie słabowito przez większość gry - głównie przez słabą kolorystykę (i może przez oświetlenie);

1 i 2 wyglądają przyzwoicie;

niestety największe mankamenty kampaniji to często zdarzająca się utrata płynności na otwartych przestrzeniach/misjach

oraz źle zrobione sterowanie czołgiem w H1 + strzelanie wszystkimi pojazdami - też w 1 częśći.

 

Multi dalej SŁABIUUUTKIE - nie można wybrać ani mapy ani trybu (są 2 tryby - losowo dobierane) w mapach-rozgrywkach

typu  "Duża bitwa drużynowa"  + po każdej rozgrywce trzeba wracać do menu

po ponowne wyszukanie gry (- chyba że tylko ja tak mam?).

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...