Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyliśmy z Insem kilkugodzinne zmagania w kampanii Halo: CE. Było wspaniale. :fsg:

 

Aczkolwiek obaj się zgodziliśmy, że Bungie zdecydowanie zabrakło pomysłów na konstrukcję leveli. Taka Biblioteka jest totalnie zyebana, ciągle miałem deja vu, wszystko tam wyglądało tak samo. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No ja właśnie biblioteki przejść nie mogę :D Zatrzymałem się tam i kurna za dużo ich wychodzi. Myślicie że lepiej nie walczyć ze wszystkimi a po prostu ich omijać bo mi ammo zaczyna brakować :)

Omijaj, zabijaj tylko tych niezbędnych. My też w sumie przelecieliśmy to od połowy. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj z chłopakami w H4, przeszliśmy połowę kampanii.

 

Grę oceniam tak:

 

 

KYLND4.gif

 

 

 

Kur.wa graficznie jest kosmos, ale gameplay to średniawo bardzo. Do jedynki nie ma całkowicie startu w tej kwestii. Zrobili z tej części takiego prawie coda w tym uniwersum. Przejdę raz i raczej nie zanosi się abym odpalał więcej chyba, że ofc w multi, wtedy spoko. Na Legendary w 3 to jest śmiech na sali, przechodzi się grę bez problemu. 

 

Pograliśmy też w multi. Mazzeo co wyczyniał. :obama: Ogólnie świetnie się gra w multi tylko jestem taką straszną lamą chociaż dzisiaj ze 3 razy miałem ratio na plus co mnie zdziwiło, ale celowanie u mnie jeszcze leży i kwiczy. Niemniej multik bardzo mi się podoba, szczególnie ten z 2. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pograłem dzisiaj z chłopakami w H4, przeszliśmy połowę kampanii.

 

Grę oceniam tak:

 

 

KYLND4.gif

 

 

 

Kur.wa graficznie jest kosmos, ale gameplay to średniawo bardzo. Do jedynki nie ma całkowicie startu w tej kwestii. Zrobili z tej części takiego prawie coda w tym uniwersum. Przejdę raz i raczej nie zanosi się abym odpalał więcej chyba, że ofc w multi, wtedy spoko. Na Legendary w 3 to jest śmiech na sali, przechodzi się grę bez problemu. 

 

Pograliśmy też w multi. Mazzeo co wyczyniał. :obama: Ogólnie świetnie się gra w multi tylko jestem taką straszną lamą chociaż dzisiaj ze 3 razy miałem ratio na plus co mnie zdziwiło, ale celowanie u mnie jeszcze leży i kwiczy. Niemniej multik bardzo mi się podoba, szczególnie ten z 2. 

 

Przecież jedynka ma najgorszego singla w serii - połowa gry to backtracking :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zależy co rozumiesz przez gameplay. Jakoś nie przypominam sobie by w 4 wzorem CoD'a przeciwnicy kisili się za osłonami i czekali, aż do nich podejdziesz. Rozgrywka dalej opiera się na dobrym AI przeciwników i specyficznym feelingu broni. 

Odnośnik do komentarza

Jak już, to jest podobny Don. Tylko ten z H4 jest po prostu najmniej ciekawy. Walka z nowymi przeciwnikami zbyt długo nie stała obok tej z Covenantami, nowe bronie na dłuższą metę są mało ciekawe, z wyglądu ciężko je odróżnić od siebie. W przypadku strzelania z nich też szału nie ma - zwyczajne wariacje tych, co były do tej pory po stronie ludzi.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

No przeciwnicy przede wszystkim uciekają albo lecą na pałę do gracza. Coś takiego jak taktyka u nich nie istnieje. 

Dodali bieg, grę zrobili szybszą, bardziej widowiskową, sekwencje pościgów - uciekaj przed siebie bo wszystko się wali. 

Grając w halo 4 miałem cały czas przed oczami coda tylko z krasnalami i power rangers. :kaz:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No przeciwnicy przede wszystkim uciekają albo lecą na pałę do gracza. Coś takiego jak taktyka u nich nie istnieje. 

Dodali bieg, grę zrobili szybszą, bardziej widowiskową, sekwencje pościgów - uciekaj przed siebie bo wszystko się wali. 

Grając w halo 4 miałem cały czas przed oczami coda tylko z krasnalami i power rangers. :kaz:

 

Ukończyłeś Halo 3 ;)?

Odnośnik do komentarza

Tzn. co poprawili ? Ja tam nie spotkałem się z żadnym problemem. No chyba, że chodzi o ściągniecie gry z angielskiego sklepiku, wtedy na polskim dashu nie ma dubbingu.

 

Właśnie o brak dubbingu mi chodzi. Zostało to jakoś rozwiązane?

 

Jakby kogoś to interesowało to naprawili ten problem. Można ściągnąć grę ze sklepiku w UK i po przełączeniu na polski dash mieć podpisy w naszym języku i angielski dubbing.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...