Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Każda odsłona jest zaYebista, w każdą gra się zupełnie inaczej, osobiście najwięcej czasu spędziłem przy H2A, z tego względu ,że to był nowy multik, niby remake drugiej części, ale tak naprawdę kompletnie inny, co prawda ma trochę mankamentów, ale która odsłona w MCC nie ma? Generalnie polecam każą playlistę, multi w tej grze (nie zależnie od części) kosi wszystkie strzelanki na konsolach:)

P.

Odnośnik do komentarza

W dzisiejszych czasach najlepiej robi MP pierwszego Halo. Feeling bijący z tego multi przywodzi mi na myśl czasy, gdy grałem w Turoka 2 lub GoldenEye na 3 graczy, z jednym czarnym kwadratem. Ah co to były za gry <3 H1 w PvP to czasy kanapowego multika i wspominam je fantastycznie :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W dzisiejszych czasach najlepiej robi MP pierwszego Halo. Feeling bijący z tego multi przywodzi mi na myśl czasy, gdy grałem w Turoka 2 lub GoldenEye na 3 graczy, z jednym czarnym kwadratem. Ah co to były za gry <3 H1 w PvP to czasy kanapowego multika i wspominam je fantastycznie :)

 

Popieram Halo 1 wyjaśnia system;)

Ja ze znajomymi grałem w Halo po lanie, ehh te czasu blue team vs red team i te emocje które nie raz prawie prowadziły do końca znajomości ;)

PS. Pamięta ktoś z Was taki twór jak xbox connect? Tam też swoci sił próbowałem

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie co do Reach: fabularnie akcja ma miejsce po której części i z którymi się łączy czy może jest samodzielnym spin-offem? Jest we wstecznej zgodności i chętnie bym ograł bo chodzi za śmieszne pieniądze. 

 

Prequel do Halo CE, ale niestety skur.wiałe Bungie olało to co zostało zawarte w pierwszej powieści z tego uniwersum czyli Halo: Fal of Reach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałem przejść całe hal0 1,2,3,4.. po 3 misjach w halo1 i halo 2 się skończyło.. Niezbyt wciągajaća ta gra + sterowanie mnie wnerwiało... Te biegające maszkary zdolne przyjąć 150 pocisków na klatę zanim umrą skutecznie odciągnęły mnie od gry... Teraz akurat na YouTube mi wyskoczył w sugerowanych filmik "10 najłatwiejszych bossów". tak jakos kliknalem i tam na której pozycji było halo 4 finał. W sumie nei chciałem sobie spoilerowac, to nie ogladalem, widziałem tylko CHiefa wiszącego na jakies krawędzi i w okolicy duzo pomarańczowego. Natchnęło mnie to by odkurzyć płytkę z Halo:MCC i odpaliłem Halo4...I tu szok. Gra zupełnie inna od 1 i 2. Gra się super, sama fabułą też mnie wciągnęła. Na razie jestem w misji pod awaryjnym lądowaniu Infinity... Czy to po prostu dlatego, że gra jest nowza, lepiej wygląda czy to zasługa tego, że jest robiona przez inne studio? Ta akcja, gdzie jest masa wrogów, którzy strzelają między sobą i przy okazji do mnie a ja się staram przebić i zniszczyć jakie ustrojstwa rozglądając się nerwowo za bronią bo mi się amunicja skończyła była super. Halo 5 też ma taka za(pipi)ista kampanię ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Halo Dwójeczka na zawsze pozostanie masterpiece w swojej klasie. Grałem na klasycznym Xbox dwa lata temu (10 lat po premierze) i bawiłem się przednio. Do tego jeszcze ten stres przy graniu na Legendary. Niech tylko Kolekcja Szefa wpadnie mi w łapy. Od razu poleci Anniversary. Mam nadzieję, że sam rdzeń rozgrywki pozostał tak samo świetny i wymagający? 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Halo Dwójeczka na zawsze pozostanie masterpiece w swojej klasie. Grałem na klasycznym Xbox dwa lata temu (10 lat po premierze) i bawiłem się przednio. Do tego jeszcze ten stres przy graniu na Legendary. Niech tylko Kolekcja Szefa wpadnie mi w łapy. Od razu poleci Anniversary. Mam nadzieję, że sam rdzeń rozgrywki pozostał tak samo świetny i wymagający? 

Grafa ulepszona oraz jeszcze lepsze cutscenki ale arachiczność pozostawiona. Więc w kierunku grywalności jest to samo.

Odnośnik do komentarza

Na jakiej plejliście najlepiej szukać meczy? Najchętniej bym pykał w Halo 2/3, jak załączam H2: Anniversary to raz szuka 2 minuty, a innym razem potrafi 15 minut. Trochę to frustrujące. Co polecacie? 

 

No i mam zabawną sytuacje. Rozegrałem może jakieś 8-10 meczy, nabiłem coś koło 100 killi, a gra mi pokazuje, że mam ponad 1000 : ) Zna ktoś powód?  

Odnośnik do komentarza

Panowi chcę nadrobić serię ale dla nooba fps z marnym skillem (choś nowego Wolfa np na normalu na lajcie dałem) to nie grać czasami w jedynkè na easy ? Nie mam cierpliwości do powtarzania sekcji w fps, a gier to ogrania od wuja. Z drugiej strony nie będzie wtedy ciut za łatwo ? Co do Halo to grałem w H3 i Reach i skończyłem tylko ten drugi tytuł na normalu ale wiem, że w 2-3 momentach się pociłem.

 

ps oczywiście chodzi mi o stare częscie czyli 1-2

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...