Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych wszystkich patchach gra już nie frezuje i zawiesza konsoli? Bo słyszałem sporo negatywnych opinii. Będe grał gównie w singlu.

Ja zabralem sie za przechodzenie w wolnych (malo ich) chwilach singlii... dobilem nareszcie do H3 (ODST juz zaliczone) i wszystko ladnie smiga juz. Prawie rok temu... to owszem, wywalalo nawet i do dasha ;). Teraz juz takich problemow nie ma.

3/11 w H3, a potem zmeczenie (niestety, doslownie) H4 i done.

Chyba w ramach wyjatko H4 przelece na Normalu... na 360 sie zanudzilem pod koniec..., wiec tutaj ciezko bedzie.

Ogolnie byl maly szok jak z H2 na H3 przeskoczylem i wszystko nagle troche zbrzydlo graficznie ;)

H2 remake byl przepiekny.

Odnośnik do komentarza

Halo 4, extracion na Heaven. Przegrywam 4:1, a do końca meczu zostaje 3,5 minuty. Założyłem headset i skoordynowałem całą akcję. Wyrównaliśmy w ostatnich 30 sekundach, dzielnie broniąc swojego i walcząc o cudze. Wygraliśmy grę jako ostatni posiadający konwertującą się bazę... Jeszcze mnie telepie. Online w tej grze jest obłędnie dobry, a tu kolejne Halo z trybem Warzone majaczy na horyzoncie :obama: To będzie świetny rok dla konsol.

 

Czy istnieje możliwość zapisania powtórki? Chciałbym to uwiecznić :)

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takie luźne spostrzeżenie: dlaczego lubię grać z ludźmi ze Stanów? Luz i, co najważniejsze, używają headseta. W grze pokroju Titanfall mogę jak burza lecieć sam i wycinać wszystkich w pień. W Halo nie jest tak łatwo i współpraca, wspomagana headsetem, jest kluczem do zwycięstwa. Mam nadzieję, że jeśli spotkamy się w H5 nie będziecie mieć oporów w komunikacji ;)

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że grając forumowo HS idzie w ruch. Chodzi mi o ludzi dobieranych w matchmakingu. Na 10 graczy w H4, 1-2 ma HS. Granie po cichu w CTF czy Dominion to strzał w kolano.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

Jaki tryb/którą grę polecacie dla nowicjusza w multi? Ewentualnie który tryb/która gra pozwoli na dobre wprowadzenie do multi w Halo 5: Guardians? Wróciłem po dłuższej przerwie do MCC i chciałbym wreszcie dać szansę grze wieloosobowej, ale natłok playlist i dostępnych wariantów powoduje lekki mętlik w mojej głowie...

Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym, że Halo 4 będzie najbliższe do H5. Bezpośrednia kontynuacja oraz ten sam dev, ale ekspertem w pvp Halo nigdy nie byłem.

Sam czasami odpalam sobie playlistę z tej części, coby się też trochę przygodować i nie robić kwasu jak zaczniemy coś razem z forumowiczami grać.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaki tryb/którą grę polecacie dla nowicjusza w multi? Ewentualnie który tryb/która gra pozwoli na dobre wprowadzenie do multi w Halo 5: Guardians? Wróciłem po dłuższej przerwie do MCC i chciałbym wreszcie dać szansę grze wieloosobowej, ale natłok playlist i dostępnych wariantów powoduje lekki mętlik w mojej głowie...

Ja bym powiedzial, ze H3 z feelu, a reszta bardziej H4.

Ogolnie polecam wszyskie z jednego prostego powodu - strzelac jak i zachowania broni trzeba sie nauczyc.

 

Z drugiej strony H5 jest duzo szybsze od pozostalych czesci (stare moga wydac sie wrecz powolne).

Wiec moze nowy COD i Titanfall rowniez warto obczaic :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...