Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

No ale suteq pisał że taki trudne na normalu to się przestraszyłem. Nie mo dla mnie normal optymalny. Nie ginę co 5 sek ale musi być ciągłe skupienie, ruch i jakaś tam taktyka.

ps to moję 2 Halo. Przeszedłem tylko Reach na 360tce tak więc easy ;)

Grałem wtedy w coopie więc możliwe, że poziom trudności się jeszcze skalował. Nie wiem, dla mnie to był dosyć denerwujący poziom przez mnóstwo tych guwnianych przeciwnków. No i do tego nudny. 

Odnośnik do komentarza

 

No ale suteq pisał że taki trudne na normalu to się przestraszyłem. Nie mo dla mnie normal optymalny. Nie ginę co 5 sek ale musi być ciągłe skupienie, ruch i jakaś tam taktyka.

ps to moję 2 Halo. Przeszedłem tylko Reach na 360tce tak więc easy ;)

Grałem wtedy w coopie więc możliwe, że poziom trudności się jeszcze skalował. Nie wiem, dla mnie to był dosyć denerwujący poziom przez mnóstwo tych guwnianych przeciwnków. No i do tego nudny. 

 

 

Nie no on nie była wcale jakiś łatwy, a jak na obecne czasy to w uj trudny ale ja dużo uciekałem, wymijałem itp. nagle patrzę koniec lvl. xD zgodzę się za to, że był to na bank najnudniejszy poziom w tej części.

 

Ale w Halo od zawsze bylo przeciwnikow jak mrowkow :P

Zreszta z czesci na czesc jest coraz latwiej :/

 

Dwójka łatwiejsza od jedynki? (bo trójka to bankowo) No i jak graficznie? Dwójka lepiej wygląda od jedynki bo to chyba ten same engine przy tym odświeżeniu?

Odnośnik do komentarza

Jedynka skończona. Panowie powiedzcie, że w dwójce zmienili trochè sterowanie warthogiem? Myślałem że rozku rvie pada przez niego w końcôwce :P

 

ps. jestem pewien że 90% grajków wychowanych na Codach, cover systemie i autoregeneracji za wuja nie skończyłaby tej gierki na normalu.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ja włączyłem grę dwa dni temu. Pierwszy raz w życiu grałem w Halo. Oldskul pełną gębą. Dziś już nie robi się takich fpsów. Zastanawiam się jaką mi to grę przypomina (grałem pół godziny). Na pewno gierki z PC z pierwszej połowy lat 2000. Niby jakaś fabuła, a pózniej dostajesz broń i jazda - ciśnij do przodu po sznurku i wal ołowiem. Myślałem, że grafa będzie trochę lepsza, jak na odrestaurowaną grę. No nic, jest trochę sztywno. Włączyłem by zobaczyć (>60GB masakra X-( ), wrócę za miesiąc lub dwa. Im dalej tym lepiej czy to samo? A kolejne części?

Odnośnik do komentarza

Lepiej. Pierwsza misja jest tragicznie słaba i biedna, graficznie też znacznie odstaje. No i takiego zaje bistego ai i poziomu trudności nie uświadczysz w obecnych fps. Spróbuj chociaż do 3 misji dojść.

 

H3 i H4 ma jakieś różnice względem oryginału z x360? Rozumiem że rozdziałka podciągnięta ale coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Balon halo 2 i halo 3 lepiej nie grać zaraz po sobie. Ja przygotowując się na premierę halo 5 wszystkie pod rząd pojechałem i dwójka to kwintesencja dobrego remastera. Pięknie wygląda a te nowe filmiki :banderas:  . Potem uruchamiasz halo 3 gdzie filmiki są na silniku gry , gry która już w dniu premiery na x360 nie wyglądała za ładnie, no i przez pierwsze 2 h musiałem się przyzwyczaić :D Halo 3 to szpetna gra obecnie oj w szpetniejszą nie grałem w 2015 a grałem w system shock 2 z modami ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...