Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamówioną limitkę i rybka mnie akurat czy amiibo coś dodatkowego oferują, skoro na figurce oszczędzam dobre 45zł to dlaczego miałbym nie brać takowego zestawu? ;-] Do premiery zdążę zmęczyć całego Watch Dogsa (a na rezerwie jest jeszcze Wind Waker). Good times ;p

Odnośnik do komentarza

Tylko jak zwykle gry to wydania cyfrowe lub pre-installowane. Nie znoszę tego bo w US zawsze Ninny dodaje gry w pudełkach ale po co w Europie (widać że biorą pod uwagę tylko rynek UK gdzie cyfrowych gier schodzi najwięcej a i tak najwięcej użytkowników Wii U jest we Francji i w Niemczech). Aczkolwiek może ktoś się skusi i przybędzie trochę użytkowników ;-]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bloodborne oraz Destiny anyone? Chcą zwyczajnie sprawdzić czy serwery będą działać czy nie będzie jakiegoś z dupy problemu którego nei zauważyli. To dobry ruch bo dzięki temu stopniowo ludzie będą wbijać a nie hurtem. Jak napisałem na początku i From Software i Bungie zrobili podobny ruch ze swoimi grami (tak samo Bloodborne było można pograć w odpowiednich godzinach a w Destiny na krótki okres udostępnili w Becie księżyc). Szkoda tylko że jest to jutro bo trzeba iść do roboty ale przynajmniej wieczorem się załapie (no i jeżeli w stanie skoro świt).

 

Czekam jak cholera, nawet Brat się podjarał jak murzyn blaszką i zamierza łyknąć bundle'a ze Splatoon :-]

Odnośnik do komentarza

Pograłam godzinkę, drobne problemy z rozpoczęciem rozgrywki były ale jak już się wbiło do meczu to bez problemu można było grać (za 3 razem mi poszło). Sama gierka dobra ale nic więcej. Sterowanie gamapadem bardzo irytujące na początku. Ponieważ na Wii U nie ma Plants vs Zombies: Garden Warfare to nie bardzo ma konkurencję i może ktoś to kupi ale w miliony sprzedanych kopii to nie wierzę. Na pewno nie kupię, nawet jak stanieje do 10zł.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

No pograne. Gra będzie miała problem z tym, że połowa ludzi nie ogarnie, że nie chodzi tu o napyerdlanie jeden w drugiego.

 

Przyjemny ten splatoon. Jeśli nie pokpią sprawy z fullem i dorzucą dobre DLC, nowe mapy itd itp, to bedzie naprawdę kawał solidnej gierki. Póki co: "snajperka" ssie, wałek jest OP, bez voice chatu ta gra nie ma prawa bytu. Ogółem grało się przyjemnie 

 

Snajperka to jedyna broń, której nie sprawdziłem, bo po prostu jestem słaby jeżeli chodzi o precyzyjne typy broni w grach. Na pewno będzie duża wrzawa o Roller, ale IMO jest to po prostu kwestia tego, że gracze zwyczajnie nie nauczyli się jeszcze jak go kontrować (tak jak w Gearsach 3 było z Sawed-off'em).

 

 

Pograłam godzinkę, drobne problemy z rozpoczęciem rozgrywki były ale jak już się wbiło do meczu to bez problemu można było grać (za 3 razem mi poszło). Sama gierka dobra ale nic więcej. Sterowanie gamapadem bardzo irytujące na początku. Ponieważ na Wii U nie ma Plants vs Zombies: Garden Warfare to nie bardzo ma konkurencję i może ktoś to kupi ale w miliony sprzedanych kopii to nie wierzę. Na pewno nie kupię, nawet jak stanieje do 10zł.

 

Sterowanie gamepadem wyłączyłem po tutorialu: nie dałbym rady.

Odnośnik do komentarza

Dobrze się gra. Sterowanie ruchowe na szczęście można wyłączyć. Wałek na początku wydaje się op, ale można go okiwać wycofując się w formie pływającej i z boku drania. Na snajperę nie mam skila. Najlepiej grało mi się tym pistoletem z krótszym zasięgiem, który za to wypluwał dużo farby.

Jestem na tak.

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem pół godziny i hype mi spadł niemal do zera. Niestety crap :/

Słaba grafika, niewygodne sterowanie, zły balans broni, jeden wielki chaos na planszy, szybko pojawia się znudzenie i monotonia.

Stałe 60fps i parę fajnych kawałków muzycznych to dla mnie za mało.

 

Jeśli po pół godziny gry stwierdzasz, że balans broni jest zły, to nie da rady traktować cie poważnie.

Odnośnik do komentarza

Ja pograłam 30 minut z wałkiem i 30 minut ze splashem i obie te bronie mają wady i zalety. Na oko najmniej przydatni drużynie wydali mi się snajperzy, nie zdobywali zbyt dużo terenu tylko kampowali ciągle w jednym miejscu. Oczywiście nie da się tego ocenić po godzinie gry gdzie nikt jeszcze nie wie jak w to grać.

Fajna była rozgrywka jak wszyscy jeździli wałkami :-)

Odnośnik do komentarza

Grałem o 5 i 13. Po pierwszej godzinie gry uczucia mialem mieszane, nie do końca czułem to sterowanie gamepadem, nie za bardzo mi szło. W trakcie drugiej godziny już jednak było dużo lepiej, jak bardziej ogarnąłem to ruchowe sterowanie. Roller wcale nie jest OP, to broń krótkiego zasięgu, jak się gra z głową na karku to bardzo łatwo można takiego wałka ustrzelić. Preorder poszedł :)

Odnośnik do komentarza

O 21 widac bylo ze juz wiecej ludzi ogarnia jak ubic Rollera. Snajpy rzeczywiscie wydaja sie niezbyt przydatne: chociaz zapewne w zgranej druzynie, snajper ze skillem bedzie cennym wsparciem. Tylko jak tu zgrac druzyne bez voicechata to ja nie wiem. Nad preorderem sie zastanowie.

 

A i jeden gigantyczny minus z dema: gdzie do cholery są boty zastępujące miejsce quitterów?

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem wczoraj jedynie o 21-ej (robota weszła w drogę) punkt 21:00 nie miałem problemów z odpaleniem gry, ani razu mnie nie wywaliło ani nie miałem jakichkolwiek problemów z łączem (zdziwiło mnie jak szybko znajdywało inną ekipę). Tytuł prezentuje się dobrze , choć widać że są to dwie pierwsze podstawowe mapy to czy miały zachwycać? Pograłem wszystkim ale faktycznie snajperka jedynie jest dobra jak ma się zgrany zespół bo inaczej jest się łatwym celem. Bronie specjalne bardzo przypadły mi do gustu i rzeczywiście potrafią odwrót batalie na Twoją korzyść (zwłaszcza bańka chroniąca), najlepiej grało mi się karabinkami. Jestem zachwycony bo nim się obejrzałem minęła już godzina.

Trzeba wiedzieć zwyczajnie co się w tym tytule liczy najbardziej a fun płynie wtedy nieziemski (ogólnie cały zespół musi wiedzieć co jest grane bo zawsze się znajdzie random który będzie stał jak słup soli lub jak poparzony strzelając do wszystkich - dobrze że nie ma friendly fire).

Plus za normalną możliwość kontroli gałkami bo ruszanie całym gamepadem to nie dla mnie. Zdecydowanie nie żałuje pre-ordera ze squidem w postaci Amiibo i jak teraz bawiłem się tak dobrze to pełna wersja sprawi mi ogrom radości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...