Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Czyli wyślą grę na pewną śmierć. Nikt tego nie kupi i jako gra pod multi skończy jak Brink.

 

? Przecież jest pełna kampania singlowa też. Rozumiem że Titanfall, który nawet singla nie ma, też powinien być tylko na XBLA>

 

 

A co TF do tego? TF miał marketing i nie ma problemu z ludźmi w multi. A Splatoon nikt dla singla nie będzie kupował tylko dla tego specyficznego multi, ale jak wydadzą to za 40$, oczywiście bez żadnej porządnej reklamy, to gra w sieci pewnie nawet 2 miechów nie przetrzyma.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Żywotność online na konsoli Nintendo? To chyba tylko Mario Kart daje radę bo o niczym innym jeszcze nie słyszałem.

 

Dlatego wydawanie gry nastawionej na multi, na WiiU, za 40$ zamiast w cyfrowej dystrybucji za 15$ to oficjalny list z prośbą o flopa i uśmiercenie produkcji jeszcze przed jej premierą.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ludzie narzekają, że jest tak mało gierek online na WIi U, a tu takie coś robią :)

 

Don, ta gra ma kampanię singlową i to mięsistą, multiplayer w online oraz offline do 4 osób na podzielonym ekranie. Cieszy że próbują i to jeszcze z nowym IP. Jak to zareklamują i za ile, to już nie mój problem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ludzie narzekają, że jest tak mało gierek online na WIi U, a tu takie coś robią :)

 

Don, ta gra ma kampanię singlową i to mięsistą, multiplayer w online oraz offline do 4 osób na podzielonym ekranie. Cieszy że próbują i to jeszcze z nowym IP. Jak to zareklamują i za ile, to już nie mój problem.

 

No nie Twój, bo zanim kupisz WiiU, to gra już dawno będzie martwa. Ci którym jednak koncept się podoba i chcą kupić w okolicach premiery pewnie zależy na tym, by wprowadzenie tego na rynek zostało przeprowadzone z głową, a nie w stylu "wydaliśmy, a teraz sobie radźcie".

Odnośnik do komentarza

Ale po co reklama? Przecież na Wii U nie grają janusze tylko nintendofagi i hardkorowi gracze, obie te grupy wiedzą o tej grze.

To czy ją kupią to już inna kwestia. Gdyby jej cena wyniosła 40 $/E to nie tak źle, biorąc pod uwagę że nie trzeba nic płacić za możliwość gry przez sieć jak u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nintendo rzadko olewa swoje nowe IP, na pewno zanim wyjdzie pojawi się mięsisty Nintendo Direct i masa reklam (of course nie u nas ale w krajach bogackich bez problemu znajdziesz standa ze Splatoon). E3 pokazałlo jednak że ludzie chwycili bakcyla bo standy były oblegane non top, nawet roger pisał że tytuł naprawdę przyciąga i panuje zasada "jeszcze jedna potyczka". Tytuł ma jak największe szanse stać się nowym długoletnim IP od Big N bo oni swoich marek nie olewają od tak. Nie wiem czy wezme Splatoon na premiere ale na pewno niedługo po niej biore się za ten tytuł bo bardzo przypada do mojego gustu a konkretny singiel tylko mnie utwierdza że kto jak kto ale Nintendo nie idzie na łatwizne a ten kto nie kupi niech żałuje. :-]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Dzięki za tip, jak jeszcze wczoraj przeglądałem to nie było ale jednak czasami warto poczekać ;-] (w Ultimie złożyłem już pre-order na Fatal Frame'a i Yoshi's Woolly World z amiibo). Ohhh co miesiąc będzie konkretny tytuł do nabycia aż szkoda nie brać!

Odnośnik do komentarza

Data F Frejma w uj odległa, ale to chyba asekuracyjny termin. 

 

Tak, Ultima zawsze podaje ostatni dzień grudnia do momentu aż w 100% nie podadzą daty, ja obstawiam jednak okres pewnie października. Choć nie obraziłbym jakby dali lipiec (idealna pozycja na letnie wieczory). W między czasie będę ogrywał Yoshiego i Splatoon (w multi będzie się działo :D).

Odnośnik do komentarza

Skanów nie zrobię, bo nie mam papierowego wydania. : d

 

Ogólnie wiele nowego nie ujawniono i piszę to jako osoba, która nie śledzi każdej informacji odnośnie gry. Jest o procesie powstawania Splatoon (opisałem go na swojej stronie jakby ktoś był zainteresowany), są wrażenia z ogrywania builda (pozytywne oczywiście), jest info o trybie singlowym Hero Mode (który będzie serią logiczno-zręcznościowych wyzwań), multiplayerze (dziennikarzom pokazali trzy tryby), wsparciu Amiibo, trochę o ciuchach i broniach (ciuchy mają wpływać na zdolności podopiecznych), no i jest wywiad z Katsuyą Eguchim, ale taki raczej nafaszerowany ogólnikami.

 

Aha, dodam może jeszcze, że wyzwania odblokowane przez Amiibo mają być wariacjami tych z singla, a nie czymś zupełnie nowym.

Edytowane przez Enkidou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.