Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TopsyTurvy
Bo to było prowo. A jestem z czasów gdzie śmigałem na NESie, ktorego szmuglowałem z ojcem niemiec. Więc swoje już przegrałem. CS nigdy mnie nie zajarał i nie spędziłem nawet minuty z tą grą.

 

Czyli wypowiadasz się nt. skillowości strzelanek (lub jej braku) nie mając żadnego obycia w temacie. Jezu...

 

 

Widocznie Ty nie grałeś w taktyczne shootery w swoim życiu, skoro to Cię jara

 

Teraz popadamy ze skrajności w skrajność.

 

Są gry totalnie arcade'owe i gry całkowicie symulacyjne, te pierwsze wymagają tylko zwinnych palców, te drugie poświęcania czasu i karzą za najdrobniejsze przewinienie. Tyle, że w przypadku gier sieciowych to są rodziny, pojedyncze przypadki. Najczęściej masz coś pomiędzy, coś co wymaga i skilla i poświęcenia czasu, ale przyda się też zwinna ręka, bystre oko i łut szczęścia.

Edytowane przez TopsyTurvy
Odnośnik do komentarza

 

Bo to było prowo. A jestem z czasów gdzie śmigałem na NESie, ktorego szmuglowałem z ojcem niemiec. Więc swoje już przegrałem. CS nigdy mnie nie zajarał i nie spędziłem nawet minuty z tą grą.

 

Czyli wypowiadasz się nt. skillowości strzelanek (lub jej braku) nie mając żadnego obycia w temacie. Jezu...

 

Kto powiedział, że nie mam obycia w temacie ? Nie grałem tylko nigdy w CS'a i tyle. A co do skillowości, wypowiadam się tylko na temat splatoona i nie widzę tu nic co spowodowałoby że bym musiał ruszczyć głową.

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Hehe, tak dupka piecze, ze dostal bf4.5, ze az do dzialu nintendo przypelzal.

Mam go w ignorach, ale strzelam - "EJ SERIO SIE TYM JARACIE?"

 

Tak, jaramy sie tez rzucaniem bananami w wyscigach dla 5latkow.

Idz zbieraj trofiki, w koncu "nie mozesz miec konsoli bez osiagniec".

Jezusie...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie cw. A ty easye nie komentuj jak nie masz wii u i nie zamierzasz mieć.

Splatoon zapowiada się na fajną zabawę. Liczę że będzie tym dla buggerfielda czym mario kart jedt dla forzy czy gt6 .

Wszystkie wyścigi w multi mnie nudziły ale mario kart bawi niemiłosiernie:). Chce takiego samego funu w tej grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez mnie to wku*wia że gracze zapomnieli o podstawowej rzeczy w grach czyli gameplayu i ważniejsze dla nich jest grafika, liczenie pikseli ( na konsoli!?!? Zachowują sie jak blacharze) trofea i szaro bura poważna stylistyka, zapomnieli o czystej radości z grania i delektowaniem sie gameplayem

 

Splatoon wyglada świetnie, tylko wyglada na to że bedzie trzeba grać z ekipa, bo z randomami za dużo sie nie ugra

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

3/4 osob znudzi sie tym strzelaniem po 5 minutach...

 

Gra wyglada bardzo dobrze - Borderlands w singlu i coopie na filmikach mnie odrzucalo, ale jak usiadlem z padem, to przez paredziesiat dobrych godzin sie oderwac nie moglem.Z HALO to samo - singiel na filmach dretwy i nudny, do poki nie dolaczyl kumpel online - i tutaj wierze ze bedzie podobnie. Destiny ma oferować olbrzymie możliwości w kwestii kreowania, rozwoju i modyfikacji bohatera - a to w takich grach zawsze wciaga, do tego tryb wieloosobowy zapowiada sie swietnie. Bungie to mega firma, ich multiplayerowe produkcje zawsze staly na wysokim poziomie i nie wierze, ze Destiny sie nie uda.

 

 

moze splatoon to bylby szpil zycia easiego? W koncu jak gra go "odrzuca" po fimikach, a potem w nia zagra to jest GOTY.

Zenada...

Odnośnik do komentarza

ale o czym Ty teraz piszesz, przeciez Splaton nawet nie bedzie mial sngla...?

A cytujesz slowa o filmach z rozgrywki dla jednego gracza, ktore niestety chyba tylko w nielicznych grach wywoluje jakiekolwiek emocje.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Info z PPE:

"Reggie Fils-Aime w rozmowie z GamesBeat potwierdził, że Splatoon otrzyma tryb dla jednego gracza. Zdaniem przedstawiciela Nintendo produkcje, które są pozbawione rozgrywki single-player to pomyłka. Wszystkie tytuły powinny posiadać kampanię pozwalającą doświadczyć zainteresowanym wielu nowych wrażeń".

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Ja jestem za. Nintendo pokazuje że nie boi się ryzykować i albo wyjdzie albo nie a cieszy fakt że świeża krew za to odpowiada (m.in. wiele z tych osób pracowało nad Animal Crossing: New Leaf). Sam fakt że będzie singiel cieszy bo może być bardzo zabawny (nawet potrafiłbym sobie wyobrazić z tego jakąś animowaną produkcje). Gameplay zapowiada się jajcarsko i bije od tej produkcji przede wszystkim fun z gameplayu. Szkoda że trzeba czekać do przyszłego roku ale myślę że warto :-] 

 

Przy następnym ND Big N mogłoby się pokusić o ukazanie plansz do multi albo sam singiel.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...