Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bo multi w oryginale nie było popularne/chcieli wykorzystać całą siłę roboczą na singla.

było po prostu zje.bane po całosci i niepotrzebne ot co

 

Trudno się nie zgodzić. Zagrałem w multiplayer 2 razy. Po ograniu singla i czym szybciej go wyłączyłem. Padaka jakich mało. W grach jednoosobowych  nie potrzebujemy wieloosobowego syfu.

Odnośnik do komentarza

To nie tak. Jak wyjdzie dobrze jak na przykład w Gears of War lub The Last of Us to zaje.biscie i taki tryb powoduje, że gra jest podwójnie zaje.bista ale jak wrzucają takiego gó.wniaka jak w tym TR czy w Batmanie Origins to tylko iść w kąt i zapłakać.

Odnośnik do komentarza

To nie tak. Jak wyjdzie dobrze jak na przykład w Gears of War lub The Last of Us to zaje.biscie i taki tryb powoduje, że gra jest podwójnie zaje.bista ale jak wrzucają takiego gó.wniaka jak w tym TR czy w Batmanie Origins to tylko iść w kąt i zapłakać.

 

Dlatego mówie o  " Syfie" Ten z lasta jest super, ale wcześniej Dogsy eksperymentowali z  multi w uncharted.  A multiplayerowy syf  to właśnie tak wrzucone na siłe multi ( jeszcze  przypomina mi sie bioshock 2- też miał drętwe multi). Kiedy widzę multi w grach Bioware to nóż mi się w kieszeni otwiera  , bo wiadomo ,że ten tryb powstał tam tylko do sprzedawania paczek...

Odnośnik do komentarza

To jest właśnie głupota brania cyfrówek. Tutaj akurat był bundle, więc jakieś usprawiedliwienie. Ale jaki sens brać cyfrówkę, która jest droższa i pograsz dopiero na premierę? Ja kupiłem pudełko i gram już od wtorku. A niektórzy wciąż czekają.

Odnośnik do komentarza

A pudełko skąd tak szybko bo u mnie nigdzie nie ma. Nawet rozważełem opcje aby wziąć bundla + pudełko i szybko sprzedać kod, a potem pudełko jak przejdę.

W empikach już jest pełno.

 

(pipi) wybór dubbing czy oryginał oraz napisy wszystko w menu( do wyboru kilka języków )!!! MOŻNA? Można i niech się reszta uczy.

 

Co za gra. Pierwsze 15 min  :banderas:  lepsze niż pociąg w u2. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...