Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem calosc i o Jezusie jaka ta gra bedzie dobra :fsg: Na poczatku otwarte zimowe klimaty, skradanie, wymiana ognia, potem ciemnota w magazynie, znowu otwarta miejscowka i troche skakania od skaly do skaly zeby dostac sie do celu :banderas: Takie wlasnie akcje najbardziej mi sie podobaja, im mniej strzlania tym lepiej. Wiadomo ze im blizej konca gry tym wiecej bedzie pif paf ale ten fragment jest swietny.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Trailer robi, najbardziej podoba mi się różnorodność lokacji.

 

Ja w tym roku raczej nie kupię (chyba że dostanę pod choinkę  :Coolface: ), ale na początku przyszłego roku będę miał z miesiąc - dwa wolnego, na przygotowania do egzaminu zawodowego, więc na 100% ogram razem z zaległym Batmanem i Wiedźminem XD 

Odnośnik do komentarza

Panowie nie śledzę za bardzo trailerów i innych materiałów żeby się za mocno nie nażreć przed premierą, więc nie wiem jak w tej cześci będzie z zagadkami i spokojną eksploracją. Ma być tego wiecęj niż w poprzedniej części? M.in. dla Larki chcę teraz kukpić one więc czekam na żetelne i obiektywne info :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skladajac preorder w euroagd otrzymujemy pakiet dodatkow:

 

Pakiet Drapieznika:

  • The all-new Apex Predator outfit for Lara, with patchwork clothing made of bear fur, animal claws, and scraps of cloth. A dried bloody hand print across Lara’s face completes this intimidating look. The Apex Predator outfit also reduces damage inflicted by animals
  • The upgradeable Python Hand Cannon, which offers incredible stopping power
  • A Card Pack including the rare Holy Fire card, which causes enemies killed with melee to burst into flames, damaging and igniting other enemies nearbytumblr_nsfgdcG2NO1qkq7tbo3_1280.jpg

Pakiet Bastion Nadziei:

  • The all-new Hope’s Bastion outfit for Lara, with ancient byzantine era chainmail, armor, and tough leather she has gathered from hidden tombs. The Hope’s Bastion outfit also boosts Lara’s charged bow shots
  • The Wreckoner Battle Axe Skin
  • A Card Pack including the rare Juggernaut foil card, which gives Lara additional armor with each kill for a limited time
  • tumblr_nsfgdcG2NO1qkq7tbo1_1280.jpg

 

Pakiet Krogulca:

  • The all-new Sparrowhawk outfit for Lara, crafted from the furs and hides of animals she has hunted. The Sparrowhawk outfit also boosts Lara’s hunting ability
  • The White Wood Recurve Bow Skin
  • A Card Pack including the rare Master Hunter foil card, which deals double damage on animals and yields double the resources when hunting
  • tumblr_nsfgdcG2NO1qkq7tbo4_1280.jpg

 

Niestey nie orientuje sie, czy rtvagd ma jakas wylacznosc na owe dodatki, czy wszedzie beda dostepne.

Edytowane przez bebbop
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...