Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez gram i morda mi się cieszy jak dziecku. Póki co jestem w Kompleksie Radzieckim i do ciągnięcia za spust gra zmusiła mnie bodajże dwa razy. Graficznie Tomb Raider wygląda cudnie, samo otwarcie gry i te migawki z Syrii to jedne wielkie wow. Grobowca również na plus i czuć w nich ducha starego TR :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Co jak co ale dawno nie było na tym forumku gierki która miałaby praktycznie takie same (za (pipi)iste) opinie userów.

 

Ja sobie teraz na spokojnie mapy czyszczę. Mega fun odwiedzić po czasie raz jeszcze te klimatyczne miejscówki

Tak samo bylo z Horizon 2 czy Sunset Overdrive. Chociaz w przypadku TR pewnie wiekszosc sie jednak spodziewala, ze skiepszcza z filmowoscia i skryptami.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem jakieś 86% grając na normalu, ale jak wyjdzie wersja PS4, to prawilnie trzasnę platynkę.

 

I tak jak ktoś tutaj pisał wcześniej, oprócz tego że TAKA DOBRA, to jeszcze praktycznie nie uświadczyłem żadnych bugów.

 

W następnej części życzę sobie większej ilości TRUDNYCH zagadek i umiejscowionych nie tylko w grobowcach, ale również uprzykrzających przechodzenie normalnych lokacji.

Odnośnik do komentarza

Korzystając z okazji (siedzę w pracy od 06:00) przeczytałem dzisiaj temat od początku do końca - post po poście i muszę wam powiedzieć, że jeszcze bardziej jestem nakręcony na to co wczoraj znalazłem pod choinką - tak, moja małżonka zakupiła mi Rise of the Tomb Raider, które zdążyłem tylko rozpakować i zainstalować a dzisiaj dojdzie do pierwszego uruchomienia! Temat i wasze opinie jeszcze bardziej mnie nakręciły - pomimo tego, że dla mnie to i tak będzie GOTY bo w Definitive Edition mam w grze 100%, w osiągnięciach 96% (na szczęście wszystkie z gry wieloosobowej siadły, zostały mi wykończenia czekanem, ściągnięcia ze skały i 20 klientów na tyrolkach) i jestem wielkim fanem Tomb Raider to po tym co przeczytałem nie mogę już wysiedzieć w robocie i chcę zasiąść przed konsolą!

 

Calak, calak, calak! Obligatoryjnie! :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Murzyn

dostaje nożem tuż przed zaginionym miastem, który jest ostatnią "otwartą" miejscówką i tam właśnie jest dziewiąty grobowiec.

 

Właśnie przeszedłem grę. O ile dobrze pamiętam jakieś 18h na liczniku, 89% gry zrobione... Czuję niedosyt. Chciałbym więcej! Samo bieganie po świecie i klikanie w pozostawione artefakty, dokumenty oraz kończenie kilku pominiętych wyzwań jakoś po ukończeniu "fabuły" do mnie nie przemawiają... :frog:

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...