Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Murzyn

dostaje nożem tuż przed zaginionym miastem, który jest ostatnią "otwartą" miejscówką i tam właśnie jest dziewiąty grobowiec.

 

Właśnie przeszedłem grę. O ile dobrze pamiętam jakieś 18h na liczniku, 89% gry zrobione... Czuję niedosyt. Chciałbym więcej! Samo bieganie po świecie i klikanie w pozostawione artefakty, dokumenty oraz kończenie kilku pominiętych wyzwań jakoś po ukończeniu "fabuły" do mnie nie przemawiają... :frog:

No to szykuj się na duże fabularne DLC o "baba jadze".

Odnośnik do komentarza

Jeden z dodatków jest już dostępny. Do czego to doszło, żeby dodatkowo płacić za tryby podnoszące poziom trudności w grze... W tym wypadku nie chodzi jednak o przeciwników, a o przetrwanie w niesprzyjających warunkach.

 

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/DLC/Tryb-wytrzyma%C5%82o%C5%9Bci/a8eea4a9-5ed2-4a8d-86c3-7181d8551f03

Odnośnik do komentarza

No to w ile Andrzeju przeszedłeś tego nowego Tomb Raidera?

 

 

porównywać długość gry action adventure (dość długiej jak na standardy gatunku mi np zajęło 18 h przejscie fabuły bez robienia 100%) z rpg open world do tego zapewne w nią nie grając xD szkoda że do singla COD nie porównał

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

W sumie trochę beka. Za dodaktek do nowego TR, (którego przejście zajmie pewnie niewiele więcej inż jedno rozbudowane zadanie poboczne w W3) zapłacimy tyle co co za pakiet dwóch dodatków W3, a już samo Serce z Kamienia jest dłuższe niż podstawa TR, przy okazji w stopniu rozbudowania nie odbiegając w żadnej kwestii od przygód Lary. A może nawet ją przebijając.

 

Takie porównania nie są pozbawione sensu. Widać w nich jak na nas plują i jeszcze się cieszymy.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Oczywiście że są bez sensu

Balon ładnie to ujął, dla mnie długość rise of tomb raider jest idealna bo nie ma nic gorszego w grach niż na sile przeciągana fabuła, ale to już zależy od danej osoby niektórzy lubią jeść do porzygu żeby sie nie ruszać, a niektórzy wola zjeść mniej i mieć sile na deser

Odnośnik do komentarza

20h+ to bardzo dobry czas imo jak na action adventure, a przeciez jest jeszcze masa rzeczy do exploracji :obama:

 

Dajcie juz spokoj, to nie jest winna reszty devow na swiecie ze CDP rozyebalo system Wiedzminem, zaoralo wszystko jak leci i stworzylo mesjasza gamingowych swiatow.  

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

No dobra, trochę macie rację. Z nową Lara bawiłem się świetnie i po prostu chciałbym więcej, ale krew mnie zalewa na myśl o chwilowym przedłużeniu gry dodatkiem za 90 zł, mając w pamięci to, co serwuje CDPR.

 

Jak pisze hav7n - w kwestii zależności ceny do długości i jakości produktu mało która obecna gra ma start to Wieśka. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

No to dla niektórych mmo czy multi będzie dużo lepsza produkcja niż Wiesiek,

 

Btw nigdy nie kupiłem gry ze względu na długość rozgrywki tylko zawsze patrzę na przyjemność która mi sprawi

 

No i nikt nie zmusza cię do wydania 90zl, zawsze możesz poczekać na przecenę czy coś

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...