Skocz do zawartości

Ray Donovan - 2013 - Showtime


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.12.2019 o 20:35, Masorz napisał:

Piękny to był twist z Mickeyem :pawel:

Mogliby go nie robić i serial by zyskał. Strasznie męcząca jest jego postać.

 

Ogólnie po 5 odcinkach to jak na razie najgorszy sezon ze wszystkich i mogliby już zakoczyc serial bo, jak napisał Absolem, za bardzo zjada swój własny ogon. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Finał.... był. I w sumie tyle chyba można powiedzieć. Zdecydowanie najbardziej depresyjny sezon i przy niektórych scenach aż bolało. Mickey najlepiej napisana i zagrana postać, Ray niestety od paru sezonów jedna mina, Terry o dziwo znalazł swoje miejsce, reszta to wypełniacze. Chciałem żeby to był koniec serialu i kropka nad i, szczególnie po zamknięciu wątków z młodości, ale tak zakończyli, że kontynuacja jest otwarta a i sam Liev wyraża chęć https://tvline.com/2020/01/21/ray-donovan-season-8-renewed-or-cancelled-showtime/

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Fuck me... :( Skończyłem sezony 6-7 i jestem rozyebany jak asfalt po zimie. Po

Spoiler

śmierci Abby

nie potrafiłem wrócić do Ray'a, coś nie siadał tak jak powinno. Dawno temu odpaliłem 2 odcinki 6 sezonu i tyle. Teraz wróciłem i smutno mi w chuy. 

6 sezon był... bardzo dobry chociaż trzeba przyznać, że od dłuższego czasu finały wyglądają podobnie. Ray w dupie, sytuacja patowa, jak wybrnąć?

Spoiler

Zakopać truchła w ogródku, a głowy wywalić do zatoki by ktoś je znalazł w kolejnym sezonie.

To już trwa zbyt długo. Czas odpuścić Ray.

7 sezon jest trochę rozwalony. Nic nie idzie dalej z wątkiem burmistrza, a nagle wyciągają wątek Bridget i rodziny Sulivanów. Chyba w tym momencie już były głosy, że może być ucięcie serialu i jakoś próbowali ukręcić ładny wątek. I jest taki chociaż sporo rzeczy z dupy wyskakuje. Łapałem się za głowę za każdym razem jak Bunchy, Daryll, Terry, a nawet Ray popełniają kretyńskie decyzje. WTF Ray? 

Ale mimo wszystko wciąż ogląda się to wyśmienicie. Życzę każdemu serialowi by wszystkie sezony były jak najgorszy sezon Ray'a Donovana. A Ray nie ma słabych sezonów. 

Skończyłem teraz 10 odcinek i aż chciałem krzyczeć do Donovanów "Heniek, proszę cię, nie rób tego!" Nosz kurde mol. Hawkeye dał dupy trochę z tymi rozmowami. Niemniej ładne swoiste P.S. dla jego postaci z M.A.S.H. mogłoby z tego być. Hollander i Schreiber dostarczyli świetny odcinek. To był tak poyebany sezon, że do samego końca obstawiałem każdego co do zawartości worka w lesie. Tylko ta scena wymiany papierów... Serio?

Spoiler

Wszyscy po wszystkim wsiadają do samochodu i nie zauważają wykrwawiającego się Smitty'ego? Postać yebniętego syna seniora rodu Sullivanów chyba powstała tylko na potrzeby tej sceny. W ogóle to Darylla dopadła skondensowana klątwa Donovanów chyba. Już też wątek porzucenia laski pod biurowcem Sullivanów to beka motzno. Zero konsekwencji chociaż nawet widać jak kilkoro osób nagrywa Darylla.

Yebane GTA: SA w NY.

Zakończenie oczywiście mnie nie satysfakcjonuje. To się nie może tak skończyć. Zróbcie ostatni sezon. Kilka odcinków (4-6) zamykających wątki musi być. Terry będzie mi się śnił po nocach, no?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...