Skocz do zawartości

The Last of Us


qvstra

Rekomendowane odpowiedzi

 

MULTIPLAYER THE LAST OF US

 

Wrzucajcie tu wszystko co związane z Multi do Last of Us   ( pytania, podpowiedzi, ustawki itp )

 

pod spodem zbiorę najciekawsze informacje/ tipy dotyczące Multiplayera "The Last of Us" oraz listę graczy chętnych do wspólnej walki o przetrwanie w spleśniałym świecie :)

 

przydatne informacje:

-suma części wydanych podczas meczu nie ma wpływu na wynik końcowy.(Można wydawać do woli na naboje, zbroje itp)

-kampania świetlików nie różni się od kampanii zbieraczy. (inne kolory sojuszników podczas meczów i zdjęcia dotyczące misji)

-maksymalna liczba punktów zestawu to "13" osiągamy je po zdobyciu 7500 części (odpowiednik exp )

 

tipsy:

-podczas wyboru misji do wykonania polecam tą dotyczącą leczenia (nie wskrzeszania) kompanów. Potrzebny jest Perk z plastrem na poziomie 2. Podczas jednego meczu bez problemu można wykonać całość nawet na wyższych poziomach misji. Nie można jej wykonywać bez końca później wystarczy robić łatwe z pierwszego pozmiomu np za obalenia przeciwników.

-nie warto ruszać się podczas wskrzeszania. Często zdarza się, że animacja leczenia zostaje przerwana.

-nie biegaj. Zdradzasz na mapie swoją i kumpli pozycję.

- trzymaj sie swoich. Nie kozacz :)

- najpierw lecz/wskrzeszaj swoich później dobijaj przeciwników.

 

Wiem, ze jeszcze prawie miesiac do premiery, ale czuje potrzebe zalozenia tego tematu. Kto bierze na premiere? Przyznam sie wam, ze nie moge sie doczekac, az wroce do tego swietnego multi, tym bardziej ze teraz kazdy bedzie mial hs.

 

Podawajcie psn_id, zeby sie wczesniej pozapraszac

 

1. QvstraPL

2. dar-kos

3. Tomci-

4. KOMARZYSKO

5. LoganRio

6. sm1PL 

7. fanek744  

8. Magellan_81

9. osiosek

10. ziobrovski

11. DaveCzezky

12. GAmblerWoW

13. nero-2082

14. kagannpwnz

Edytowane przez Qvstra
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołączam się pod jednym warunkiem: absolutnie żadnych, nawet najmniejszych, spoilerów! Zestaw słuchawkowy jest, także kooperacja pełną gębą.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chętnie również z kimś pogram, najlepiej z kimś kto już ma trochę meczy za sobą i mi wytłumaczy o co w tym chodzi :D Jaką bronią najlepiej grać, które perki są warte uwagi i dlaczego tu wszyscy łażą czwórkami? :D samemu tu się nie śmiga po mapach? Drażni mnie to bo jak kogoś zabije to zaraz wyskakują wszyscy z drużyny przeciwnej i jest po ptokach. To samo jak chce uzdrowić kogoś, zaraz wyskakuje całe stado i zaś jest po ptokach, wtf? :D

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Gramy dziś w większej grupie? Jak będzie na 8 to zagramy między sobą.

 

Może tak start o 20:00

Kto chętny niech się wpisze.

1. pokrytysniegiem

2. Kaziu

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

 

Jak kogoś nie mam na liście, to niech wyśle mi zaproszenie na psn z wiadomością, że chodzi o dzisiejszą grę.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Gramy dziś w większej grupie? Jak będzie na 8 to zagramy między sobą.

 

Może tak start o 20:00

 

Kto chętny niech się wpisze.

 

1. pokrytysniegiem

2. Kaziu

3. Wooyek_PL

4.

5.

6.

7.

8.

 

 

Jak kogoś nie mam na liście, to niech wyśle mi zaproszenie na psn z wiadomością, że chodzi o dzisiejszą grę.

 

 

Chciałbym zaznaczyć, że jestem całkowicie początkujący i trzeba mnie dopiero wprowadzić w tajniki tej gry :P bo multi wydaje się fajne. :) A zaproszenie Ci Yeti wysłałem dziś rano, więc przyjmij w wolnej chwili. :)

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.