Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jedzie ktoś w tym roku?

 

Ja jadę pierwszy raz. W tym roku postawiliśmy ekipą na Audioriver zamiast Let it Roll, a lineup wygląda bardzo sympatycznie. Ciekaw jestem jak Audiorzeka wypadnie w porównaniu do LiRa, bo tam podobało mi się niesamowicie. :)

Na pewno Ci się spodoba. Byłem kilka razy i w PL nie ma lepszego festiwalu, pod względem linupu i ludzi, którzy się bawią. 

Odnośnik do komentarza

Np to

lub to

 

Moje ulubione miejsce na calej imprezie, ale wszedzie jest super i kazdy i tak znajdzie cos dla siebie. Czlowiek zaluje ze nie moze sie sklonowac i siedziec w kilku namiotach jednoczesnie. No i audio zawsze konczy sie w circusie bo to namiot ktory ostatni konczy granie w niedziele rano

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Jedzie ktus w tym roku z forum? Ja jutro wczesniej do pracy i fiuuu. W tym roku najbardziej czekam na Enrico Sangiuliano i Sama Paganiniego. Mam nadzieje ze cyrk dostarczy w oba dni bo w zeszlym roku piatek to byla tragedia, najgorszy dzien na audio odkad zaczalem chodzic czyli od 15 lat xD (wczesniej astigmatic i femev)
 

Odnośnik do komentarza

nie jadę, za duży festyn się zrobił, za dużo ludzi, kolejki, wszędzie syf i piach w butach, żałuje tylko, że nie zobaczę na żywo Jona Hokpins'a, kocham jego muzykę i  i FJAAK, którzy wymiatają i grają świetne lajwy i w sumie trochę modeselektor z sentymentu.

Blaze też bym chciał zobaczyć na żywo, trochę pedałówa ale czasem miło posłuchać czegoś innego niż techno.

Więc w sumie dla mnie mogłaby istnieć tylko scena KOSMOS i MAIN w sobotę, reszta do zaorania xd

 

 

Baw się dobrze, z głową i pij dużo wody.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Krotka relacja. Zayebiscie jak zwykle chociaz mam wrazenie ze co roku jest coraz gorzej na bramkach, w tym bylo strasznie jak sie nie przyszlo na otwarcie. Nie daruje im za to boney m lecacego w cyrku, nie wiedzialem co zrobic, a byla wtedy taka burza ze nie bylo gdzie uciec. Na szczescie to jedyny incydent a potem cyrk zaczal sie rehabilitowac osiagajac szczyt imo na charlotte de witte, ktora zaserwowala najlepsze N A P I E R D A L A N I E w niedziele. W piatek/sobote najlepszy byl sam i enrico. Odwiedzalem tez od czasu do czasu Kosmos i schlomo dal rade, chociaz dla mnie to taki circus tylko tempo przyspieszone 1.5 raza.

 

 

Teraz czekamy na Instytut ktory wraca po przerwie do wawy. Zdzieraja mocno za bilety ale co zrobic. Fajnie ze beda dwa dni bo zawsze pozostawal niedosyt

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...