Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Welp, powrót po tylu latach do bijatyk 3D łatwy nie jest - DSS Lawem nie wchodzi regularnie, Cc Dragunovem jeszcze gorzej, zapominam o KBD, regularnie mylę punishery - no nic, to jak uczenie się gry od nowa xDDD

Ale i tak bawię się zadziwiająco dobrze, Tekken jednak zawsze był dobrze zbalansowany.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Noż hooooj by to

 

 

 

kolejna porcja majtasów i strojów bikini

 

 

chyba jednak kupie

 

 

a nie, był jakiś nowszy trailer, ale go skasowali ;/

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem ze odkąd wrzucili nowego patcha do Tekkena częściej wyskakuje info o "lost connection" dodatkowo gra często się zacina w trakcie wgrywania rewanżu co wcześniej nie miało nigdy miejsca . Również samo wyszukanie przeciwnika trwa o wiele dłużej niż poprzednio (teraz około 2min z tego co sprawdzałem) także taki komunikat 3x pod rząd doprowadza mnie już do szewskiej pasji. Ostatnio w ciągu 1h nie wiem czy rozegrałem 6 meczy. Tłumaczenie ze ludzie z dnia na dzień przestali grac do mnie nie przemawia....
Nie odniesliscie tego samego wrażenia? Czy to ja sie zrobiłem niecierpliwy i zrzędliwy?

Odnośnik do komentarza

ja niegrałem z 2-3tyg. ale co zauważyłem po paczu to, że przeciwników wyszukiwało o wiele szybciej ale połączenie nawiązywało z 1 na 5. poza tym to po zniesieniu limitu na ilość meczów rewanżowych zacząłem drastycznie spadać w rankingu. nawet po 3 sromotnych porażkach chęć odwetu przysłaniała mi zdrowy rozsądek i wystarczyło, że trafiłem na 2 takich przeciwników żeby zaliczyć bilans 2-8 i srruu. udało mi się jakoś ogarnąć i teraz przy 0-2 grzecznie dziekuję za lekcję i szukam nowego rywala. nooo chyba, że wynik w rundach był 2-3, a nie raz tak bywało, to daje sobie kolejną szansę. z tego całego sieciowego grania to najbardziej wkurzają mnie jednak ludzie, którzy po 1 walce ida w pizdu. po prostu nie rozumiem takiego postępowania. czy się wygrało czy przegrało to rewanż się należy jak psu buda, chociażby z szacunku dla przeciwnika.

Edytowane przez 23kowal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już po 1.04 było imo lepiej, teraz różnic większych nie odczuwam. Co do rewanżów, to mam tak samo i też przepłaciłem to spadkami w rankingu. Chociaż w zeszłym tygodniu przerzuciłem się po raz pierwszy od dawna na stick, więc w zasadzie całą pamięć mięśniową robię od nowa. Tego jakie błędy zdarza mi się zrobić przez to lepiej nie skomentuję :D

(a zaraz NBA 2k18 i znowu głównie pad w łapie :v )

Odnośnik do komentarza

ja niegrałem z 2-3tyg. ale co zauważyłem po paczu to, że przeciwników wyszukiwało o wiele szybciej ale połączenie nawiązywało z 1 na 5. poza tym to po zniesieniu limitu na ilość meczów rewanżowych zacząłem drastycznie spadać w rankingu. nawet po 3 sromotnych porażkach chęć odwetu przysłaniała mi zdrowy rozsądek i wystarczyło, że trafiłem na 2 takich przeciwników żeby zaliczyć bilans 2-8 i srruu. udało mi się jakoś ogarnąć i teraz przy 0-2 grzecznie dziekuję za lekcję i szukam nowego rywala. nooo chyba, że wynik w rundach był 2-3, a nie raz tak bywało, to daje sobie kolejną szansę. z tego całego sieciowego grania to najbardziej wkurzają mnie jednak ludzie, którzy po 1 walce ida w pizdu. po prostu nie rozumiem takiego postępowania. czy się wygrało czy przegrało to rewanż się należy jak psu buda, chociażby z szacunku dla przeciwnika.

A może przeciwnik miał laga w pierwszej walce i dlatego zrezygnował z rewanżu żeby się niepotrzebnie nie denerwować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe kto w ogóle z forum gra w miarę regularnie w T7 (na Ps4), w sumie od czasu do czasu sparing z kimś z forum byłby urozmaiceniem w graniu rankedów.

Ja chetnie zagram, jak tylko cos pocwicze, bo ostatnio nic nie gram w t7.

 

Odniose sie tez do sieci. Zawsze daje szanse rewanzu. Jak wygram to wiadomo. Radosc na twarzy, niech sie gosc czegos nauczy w starciu rewanzowym. Jak przegram to tym bardziej chce sie odegrac. Niestety w 99 przypadkach odmawoaja, mimo dobrego polaczenia. Dla mnie to frajda z kims zagrac. A jak juz kogos znajde i gosc mnie bije to moge grac z nim caly czas, bo sie ucze. Nie mam problemu z przegrywaniem. Chetnie z Wami zagram.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ostatnio T7 i jako tekkenowy noob, a od zawsze zagorzały mortalowiec, widzę to tak:

- Śmiesznie mało contentu dla jednego gracza. Pod względem długości (i jakości) story mode, ilości trybów i choćby wszystkich tych różnych, pierdołowatych unlocków, ostatnie dwie odsłony MK zjadają toto na śniadanie. Choć w sumie to gierkę kupiłem pod kanapowe granie z kumplami i pykanie online z nudów.

- Wszystko działa szybko, gładko i responsywnie

- Easy to learn, hard to master. Ogólnie jest przyjemnie.

Wcześniej co prawda zdarzało mi się po trochu grywać chyba w Tekkena 5 na PSP oraz w TTT2 na PS3, ale to tyle, co nic. Do teraz na przykład niezbyt potrafię okiełznać mechanikę bloków. :D MKX mi się znudziło, więc teraz dużo nauki Tekkena przede mną.

Btw: I kto to wymyślił, żeby w trybie online nie dało się zmienić postaci bez całkowitego wychodzenia do menu głównego, nawet pomiędzy różnymi przeciwnikami?  :pawel:  Strasznie irytujące.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...