Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Chciałbym 2 rzeczy:

 

a)naprawienie online (duh)

b)możliwość ustawienia, żeby nie widzieć przebrań podczas gry online

 

Bo ogólnie jak tak wczoraj oglądałem gameplaye, to gra wydaje się faktycznie bardzo dobra, jeżeli chodzi o mechanikę (zresztą grafika też mi się podoba), ale jak widzę Lee ze słuchawką od prysznica na głowie, to dostaję raka.

 

No ale pewnie naprawienie gry sieciowej skusi mnie i dam się ogolić.

Odnośnik do komentarza

Podobnie sprawa ma się z grafą. Umówmy się - T7 może się podobać, mi się podoba, ale dałoby się zrobić coś o wiele ładniejszego, co mogłoby chodzić lepiej i płynniej. Na PC dało się wcisnąć 4k i krótkie loadingi, na konsolach już nie? Lol, po prostu brak umiejętności. U kumpla z ps4 przy wczytywaniu mam czas, żeby piwko otworzyć i jeszcze wziąć z kilka łyków. Po prostu Namco to partacze.

Też mi się podoba, choć to nic szczególnego. Należy pamiętać, że automatowa wersja ma już nieco na karku - ponad dwa lata. Oczywiście z konsol da się więcej wycisnąć, ale namco poszło na łatwiznę. Na płynność nie ma co narzekać - betonowe 60k/s.

 

Chciałbym 2 rzeczy:

 

a)naprawienie online (duh)

b)możliwość ustawienia, żeby nie widzieć przebrań podczas gry online

 

Bo ogólnie jak tak wczoraj oglądałem gameplaye, to gra wydaje się faktycznie bardzo dobra, jeżeli chodzi o mechanikę (zresztą grafika też mi się podoba), ale jak widzę Lee ze słuchawką od prysznica na głowie, to dostaję raka.

 

No ale pewnie naprawienie gry sieciowej skusi mnie i dam się ogolić.

Zgadzam się. Powinno to śmigać jak SF4/Killer Instinct. To raz. Dwa z tymi dodatkami przesadzono i to bardzo. W porządku, zgodzę się, że można dać kilka zabawnych przedmiotów. Niektóre mogą podobać, niestety większość to klasyczny przykład tandety. Rozumiem, że są różne gusta, ale stoczyłem blisko 300 walk, odblokowałem większość przedmiotów i idzie to tak: kogut na głowę, prysznic na głowę, latarka na głowę, rozsypująca się na głowie jenga, zupka chińska.... :dunno:

 

Przedmiotów jest mało, a niestety większość jest lichej jakości. Choć da się stworzyć niczego sobie postaci, nawet wykorzystując zabawne przedmioty.

Kilka moich przykładów:

 

AXcYIY3.jpg

NnKaVoe.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś może polecić dobrą stronę z juggle'ami i całą terminologią, chciałbym się nauczyć. A nie czaję za bardzo tej całej mechaniki juggleowania - poradniki na gameqafs to dla mnie jakaś czarna magia, nawet w grze jak jest jakaś gwiazdka w ruchu postaci to ja nie wiem ocb. :(

 

A chcę być mistrzem tornamentu żaleznej pięści... rozumiecie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...