Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Po Tekkenie Trzecim, jako że nie miałem PS2, ograłem Tekken Revolution, czy TTT2 na PS3 (aha, wcześniej TK5 DR na PSP), no i stwierdzam że w tym Tekkenie 7 czuć klimat. Jest co robić, nawet w singlu, gra się przyjemnie, tylko te loadingi, dłuższe niż na PSXie :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W dniu 10.08.2018 o 20:12, mcp napisał:

nikt jeszcze nie wrzucał?

 

 

ten uśmiech po pierwszej wygranej xD

W tagu wymiatałem Kingiem i trochę w T5. Piękna walka. Niby Koreance nie daja sie łapać, ale on jakoś nie miał z tym kłopotu. Świetne długie juggle i wykorzystanie areny.  Wschodząca gwiazda - Niech żyje King. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie więcej jego walk. Gość jest wspaniały. Bardo chętnie oglądałem kolejne starcia. Sprawnie posługuje sie Kingiem. Walki sa widowiskowe i często przypieczętowane jakimś gestem, śmieszną miną, czy wzrokiem - szczególnie, po wygranej. Nie sposób go nie polubić.

 

Ale co najważniejsze, gość łamie wszelkie bariery o których nikomu sie nie śniło.  Lil Majin bije Koreancow na padzie :dafuq:

To tak jakbyś wygrał nascar, nie wiem... Polonezem! Jeszcze kilka lat temu to było nie do pomyślenia. Wszyscy przesiadali sie na sticka, bo przecież na padzie daleko nie zajdziesz. Jak chcesz grac profesjonalnie to tylko na gałce - takie słowa padały od czołowych polskich graczy. Jak widać, wszystko tkwi w głowie.

Jedyne bariery, jakie nas ograniczają to te ktore sami sobie stwarzamy. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ostatnimi czasy nie-Azjata wygrywający na padzie z Koreańczykiem to, wbrew pozorom, nie taki rzadki widok. Na samym VS Fightiging miesiąc temu Qudans przegrał z Devilkazuyą, Dimeback z FalseGodem i Gosainem. Qudans przegrał też z Asimem, ale ten grał na sticku. W tym roku było też więcej zwycięstw USA/Europa (na padzie) vs. Korea, np. Joey Fury vs. JDCR czy Kaneandtrench vs. Knee.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z gościem. Kiedy wyjechałem z kraju a na automatach pojawił się w tedy T6 a ja nie umiałem grać to to było najgorsze, co mnie w Tekkenowym życiu spotkało. W Londynie pamiętam automaty miały porty na adapter do pada. Te w Irlandii już tego portu nie miały i to mnie irytowalo niemiłosiernie. Dziś już umiem grac na obu urządzeniach i nie czuje różnicy, ale jako ze urodziłem się z padem w reku, wciąż wydaje mi się że na padzie jestem efektywniejszy, chodź to może być złudzenie. 

Odnośnik do komentarza

Nowe info o drugim season passie:

https://www.eventhubs.com/news/2018/aug/18/anna-williams-and-lei-wulong-set-release-september-6th-tekken-7-season-2-dlc-pricing-revealed-along-new-video-footage/

 

tldr: Harada to kłamca ze słabą pamięcią. Przed konsolową premierą wielokrotnie zarzekał się, że jeśli będą dodawać jakieś klasyczne postacie, to będą one darmowe, a teraz okazuje się, że darmowe to znaczy kosztujące 500 jenów.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Masorz napisał:

500 jenów to pół ramenu :lapka:

Miało być 0 jenów. Tu nie chodzi o cenę, tylko o niedotrzymanie obietnicy. Postacie z poprzednich części miały być darmowe. Nie są. Gdyby Harada wcześniej nie zapewniał, że te postacie będą darmowe, tak jak to było w TTT2, to bym kupił kolejnego season passa bez żadnego gadania, bo w innych bijatykach płatne DLC to już od dawna standard. Niestety w tej sytuacji czuję się po prostu oszukany. 

Odnośnik do komentarza

http://www.twitlonger.com/show/n_1spif4h

 

Więcej teraz nie znajdę, ale w okolicach premiery, na Twitterze Harady kilka razy padało pytanie o legacy characters i za każdym razem padała odpowiedź, że jeśli takie postacie zostaną dodane, to będą darmowe. Płatne miały być tylko postacie "specjalne", takie jak Geese i Noctis.

 

Jeszcze nius na eventhubs:

https://www.eventhubs.com/news/2018/aug/10/some-people-are-expecting-tekken-7-season-2-content-be-free-based-past-statements-harada-markman-clarifies-wont-be-case/

 

 

Odnośnik do komentarza

No to jest to o czym pisalem, tweet ze stycznia 2017

 

Cytat

Also, we do not sell classic Tekken characters, Paid DLC will be special content.

 

to bylo w odniesieniu do season passa nr 1.

 

Czyli w doslownym tlumaczeniu "nie sprzedajemy klasycznych postaci, platne dlc zawiera specjalny kontent". Rownie dobrze mogl napisac "we dont sell potatoes". Dzisiaj ludzie by narzekali, ze nie rozdaja ziemniakow za darmo.

 

Poza tym, Harada nie decyduje  o tym co jest platne a co nie, tylko jego wydawca ktorym jest Namco Bandai. Jechanie po Haradzie w tym momencie jest nie na miejscu.

 

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

To nie była jedyna taka wypowiedź. To samo mówił między innymi podczas jednego z wywiadów. To samo pisał w odpowiedziach na tweety od fanów, przed premierą gry, kiedy pojawiały się pytania odnośnie postaci z poprzednich części, które się nie załapały do podstawowego składu. Nie obiecywał, że takie postacie się pojawią, ale zapewniał, że jeśli tak, to nie będą one płatne (co z kolei samo w sobie sugerowało, że jednak kiedyś się pojawią). To nie Harada decyduje, ale to Harada wypowiada się publicznie i bierze odpowiedzialność za to co mówi/pisze. Zgadza się, to wydawca decyduje o takich kwestiach jak plan wydawniczy. Jeśli producent zdaje sobie sprawę, że pewne rzeczy nie są od niego zależne, to niech nie składa obietnic, których nie jest w stanie dotrzymać.

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.