Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Już grzebią w plikach wersji pecetowej i możliwe, że pojawi się inna postać ze Street Fighter (co akurat mam gdzieś).

Drugą rewelacją jest to, że prawdopodobnie powrócą kręgielki:

 

http://wccftech.com/tekken-7-receive-tekken-bowl-mode-dlc-one-dlc-characters-gauge-mechanic/

 

Oby były bardzo podobne do tych z Taga 1, czysty sex i miód.

Odnośnik do komentarza

Mnie też nie interesuje takie dokładanie postaci z innego uniwersum. 

 

Zagrałem Akumą ze 3 razy, ale jego obecność w Tekken 7 to moim zdaniem pomyłka.

 

 

czuję Twój ból. jeśli już muszą to być "gościnne występy" to z radością powitałbym kogoś z VF lub SC. a jak nie mają pomysłu na kogoś z poza bijatyk to mogę podsunąć im kilka pomysłów, np.Big Boss i jego CQC.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzal ktos mecze turniejowe? Ponoc dzialaja duzo lepiej od innych trybow.

 

No i jest info od harady, ze bedzie aktualizacja zaraz. Ciekawe, czy da sie zje.bac jeszcze bardziej ? xD

Tak, turnieje "w miarę" działają, szalu nie ma, czasem są lagi, ale można przynajmniej z kimś porywalizowac.

Odnośnik do komentarza

Ja z online nie mam nawet grama problemu, dziwne. 

 

Mogliby dać możliwość wrzucania własnych gratów do player customization i jakieś sensowne life bary

 

 

To ostatnie co chcesz zrobić będąc twórcą bijatyki :) Namco kiedyś dało możliwość naklejek z dowolnymi kolorami w SC V, to po chwili w sieci pojawiły się armie golasów. Jakby jeszcze dałi dowolne akcesoria, to byś miał hordy nieubranych Lili i Asuk z dongami między nogami...

Odnośnik do komentarza

 

Ja z online nie mam nawet grama problemu, dziwne. 

 

Mogliby dać możliwość wrzucania własnych gratów do player customization i jakieś sensowne life bary

 

 

To ostatnie co chcesz zrobić będąc twórcą bijatyki :) Namco kiedyś dało możliwość naklejek z dowolnymi kolorami w SC V, to po chwili w sieci pojawiły się armie golasów. Jakbyś jeszcze dał swoje akcesoria, to byś miał hordy nieubranych Lili i Asuk z dongami między nogami...

 

Czyli  i tak o poziom wyżej niż to co dało samo Namco;/ Nie mówiąc już o tym, że sami nawymyślali golasów w majtasach w Treasure. 

 

No nic, fajnie by było móc sobie ustawić life bara i baner bez rozmazanych serduszek i foto kolorowej tęczy z jednorożcami, zrobionego nokią 3310.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzal ktos mecze turniejowe? Ponoc dzialaja duzo lepiej od innych trybow.

 

No i jest info od harady, ze bedzie aktualizacja zaraz. Ciekawe, czy da sie zje.bac jeszcze bardziej ? xD

 

Pojedynki rankingowe oraz PM praktycznie nie istnieją z tytułu braku połączenia. Przez dwa dni próbowałem kilkadziesiąt razy o różnych porach i niby znajduje graczy, ale z miejsca połączenie jest przerywane.

Udało mi się zagrać całe dwie walki.

 

Z turniejami faktycznie jest znacznie lepiej, bowiem relatywnie szybko są wyszukane i często udaje się wziąć w nich udział. Niestety opóźnienia skutecznie psuja zabawę. Nierzadko też turniej zostaje przerwany.

Raczej grający nie ma powodów do zadowolenia, gdy dojdzie do finału, czeka na rywala i jedyne co otrzyma to przerwana sesja. :down:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Ja z online nie mam nawet grama problemu, dziwne.

 

Mogliby dać możliwość wrzucania własnych gratów do player customization i jakieś sensowne life bary

Podaj wiecej szczegolow, jak np. platforma, gdzie stacjonujesz, dostawce, predkosc.

 

PC, wielkopolska, Netia, 10 mb/s. Nic szczególnego 

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo. Koledzy, skoro ciśniecie na PC to dodajcie mnie do znajomych. Nazwa konta Shankor. Zniszczę was lub zostanę zniszczony.

Co do story mode to niezła żenada. Póki co skończyłem główny wątek i do singla od NetherRealm startu to nie ma. Szkoda również że przy online mecz rewanżowy można zagrać tylko jeden.

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo. Koledzy, skoro ciśniecie na PC to dodajcie mnie do znajomych. Nazwa konta Shankor. Zniszczę was lub zostanę zniszczony.

Co do story mode to niezła żenada. Póki co skończyłem główny wątek i do singla od NetherRealm startu to nie ma. Szkoda również że przy online mecz rewanżowy można zagrać tylko jeden.

Story Mode to niezla zenada? Poczekaj az zobaczysz ktorykolwiek Character Episode xD Zal du.pe sciska, zwlaszcza jak sie obejrzy filmiki z poprzednich czesci, dostepne w galerii :(

Odnośnik do komentarza

 

ALe wracając do spraw sieciowych to ponoć konsola ma zbliżoną strukturę do pc, a nowe konsole maja nawet lepsza kartę sieciowa, czyż nie?

Coś tu śmierdzi ?!

Szczerze wątpię, żeby te karty były lepsze, tym bardziej jeśli ktoś na pc kupił sobie kartę wartą więcej niż 15 zł. Ale jednak raczej wina kodu sieciowego. 

 

Podobnie sprawa ma się z grafą. Umówmy się - T7 może się podobać, mi się podoba, ale dałoby się zrobić coś o wiele ładniejszego, co mogłoby chodzić lepiej i płynniej. Na PC dało się wcisnąć 4k i krótkie loadingi, na konsolach już nie? Lol, po prostu brak umiejętności. U kumpla z ps4 przy wczytywaniu mam czas, żeby piwko otworzyć i jeszcze wziąć z kilka łyków. Po prostu Namco to partacze.

 

Całe szczęście mają możliwość trzaskania łatek. Oby tylko im się chciało. A ja będą sensowne postaci to chętnie za to zapłacę. Ba, zapłacę nawet jak usuną te żenułę - jakoś z 8 postaci naliczyłem, które są prosto ze skośnoookiej ddoopy. 

Odnośnik do komentarza

Karta sieciowa na konsoli? To ze wszystkimi grami macie problemy, czy tylko z Tekkenem? :)

 

Kod sieciowy? Na PC pewnie jest podobny, działa? Działa. Różnica w przypadku konsoli jest taka, że wszystko leci przez infrastrukturę sieciową PSN, i tutaj bym się doszukiwał źródła problemu. Ciekawe jak na XO działa Online?

Odnośnik do komentarza

Ja tego nie rozumiem, Tekken 6 chodził bez problemów, Tag 2 także, wiem że obie były na PS3, ale podobno PS4 jest dużo łatwiejsze w programowaniu i dobry kod sieciowy nie powinien być problemem? A tu widzę ze najpierw SFV, teraz Tekken 7, jednak dobrze zrobiłem że się wstrzymałem :)

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...