Skocz do zawartości

Dishonored 2


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jaram się niezmiernie. To prezentuje się wyśmienicie zarówno pod względem gameplayu, art designu i poprawionego silnika. Zakup w premierę obowiązkowy.

 

Fajnie, że po splatynowaniu podstawki zostały mi jeszcze dodatki do wymaksowania (to cholerne zbieranie monet :P). Będzie co robić czekając na tą perełkę.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

W sumie w pojedynku Deus Ex:MD vs Dishonored 2 stawiałem bardziej na grę zespołu z Montrealu. A po tym, co zostało pokazane, to D2 prezentuje sie lepiej. Tak czy siak, zakup tych dwóch gier na premierę to obowiązek dla fanów skradanek. Cieszy tym bardziej fakt, ze to gra właśnie takiego kalibru była podstawą podczas konferencji Bethesdy a nie inny casualowy tytuł.

Odnośnik do komentarza

Wszystko co chciałem zobaczyć zobaczyłem, no może prócz Corvo w akcji ale na to przyjdzie czas, ogólnie widzę, że poszli w dobrym kierunku jestem spokojny gra zapowiada się wybornie!

Jak usłyszałem muzyczkę z main theme ciary natychmiastowe :obama:

 

Fanek świetne gry są dla koneserów, dobre dla januszy dzisiejszego światka graczy.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Robię sobie drugie przejście jedynki przed premierą kontynuacji i muszę powiedzieć, że nie potrafię grać, tak jak typek z filmów Soula. Niby korci strasznie ale jakoś nie jestem przyzwyczajony do tego rodzaju gry. Nawet jakbym zaczął jeszcze raz, to i tak pewnie skończyłoby się na skradaniu. Przy okazji, przypomniało mi się, jak duźo opcji przejścia danej lokacji, oferuje ta gra. Human Revolution jednak jest w tyle. Ciekawe, jak będzie w starciu sequeli!

Odnośnik do komentarza

Prewencyjnie zamówiłem kolekcjonerkę i dziś przeglądając kig zauważyłem, że wersja na PC i PS4 jest wyprzedana.

Koszt ~400zł, gra za 200, jedynka w cyfrze i fanty za 200... IMO dobry deal.

 

Wiadomo że cenowo to dość rozsądnie wygląda, tylko w moim przypadku zastanawiam się czy potrzebne mi graty żeby stały na półce i się kurzyły :P Jakby do tej kolekcjonerki dorzucili jeszcze SP i wzorem jedynki zaoferowali dwa naprawdę konkretne dlcki to już bym się skusił. 

Odnośnik do komentarza

Robię sobie drugie przejście jedynki przed premierą kontynuacji i muszę powiedzieć, że nie potrafię grać, tak jak typek z filmów Soula. Niby korci strasznie ale jakoś nie jestem przyzwyczajony do tego rodzaju gry. Nawet jakbym zaczął jeszcze raz, to i tak pewnie skończyłoby się na skradaniu. Przy okazji, przypomniało mi się, jak duźo opcji przejścia danej lokacji, oferuje ta gra. Human Revolution jednak jest w tyle. Ciekawe, jak będzie w starciu sequeli!

 

HR miał biedniejsze zróżnicowanie zaliczania misji, ale stawiał jednak bardziej na kwestie około gameplayowe jak umiejętne gadki i idące za nimi np. alternatywne rozw. problemów. MD ma pójśc w tym aspekcie jescze mocniej, bo również podczas potyczek z bossami. trochę nie fair zestawiać je jako np. skradanki/ gry akcji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...