Skocz do zawartości

Dishonored 2


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to będzie jedna z gier roku. Biore na premierę. Tak samo jak jedynkę cztery lata temu. Skończyłem chyba ze cztery razy i to wciąż jedna z moich ulubionych gierek. Fabularnie szykuje się wśród a gameplay to po prostu kosa. No i dwóch grywalnych bohaterów. W każdej misji będą do wyboru czy sterujemy tak jak narzucić to tempo fabularne?

Odnośnik do komentarza

No ja robiłem podobnie i nigdy nie grałem na Rambo. To przemykanie obok wrogów do jedngo celu - bezcenne. Świetnie wypadały też wszelkie notatki pororzucane po poziomach bo zayebiście opisywały świat gry. I gra w żaden sposób nie narzuca nam zagłębiania się w szczegóły Dunwall. Absolutny top minionej generacji i teraz będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj oni raczej mówili o tak zwanych zwykłych graczach, ja też lubię wpierw wszystko wylizać, ale trzeba pamiętać, że jak masz kilka dróg dostępu to siłą rzeczy skorzystasz tylko z jednej no chyba, że będziesz się wracał i ich szukał od razu tylko jaki w tym sens skoro będziesz chciał przejść tą grę jeszcze parę razy. Fajnie jak taka myśl sama pojawia się w głowie "aaa następnym razem to zrobię tak i tak" to raz w dwa nie wiem jak wy ale mi zawsze coś ujdzie uwadze co znajduję dopiero za drugim albo i nawet trzecim razem. W Dishonored 2 ma być tego dużo więcej z tego co mówili skupili się głównie na tym elemencie rozgrywki  będzie więcej wyborów i możliwości  :)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Już widzę gameplaye tych hardkorów, którzy jedynkę opanowali do perfekcji.

 

Dobra, koniec pier.dolenia. Trzeba wymaksować Knife of Dunwall i Brigmore Witches. W końcu dodatki mają być pomostem między 1 a 2 częścią. Warto sobie odświeżyć, szczególnie, że przeszedłem je tylko raz.

 

Soul, maksowałeś ten dodatek z Challenge Roomami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...