Skocz do zawartości

Orange is the New Black - 2013 - Netflix


selene

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Duzo, duzo lepsze. 

 

Zmeczylem ten ostatni sezon - nie byl zly, w koncu zakonczyli tasiemca, bo ostatnie dwa to byl dramat. Za to w finalowy sezon moglbym okreslic jako netflix w pigulce xd zagrali chyba kazda mozliwa klisze ktora jest na czasie:

- niedobrzy biali mezczyzni? Check

- baby zarabiajo mniej od chopow? Check

- dostala to stanowisko tylko dlatego ze jest POC? Check

- metoo? Check

itd itd, jedno wielkie napjerdalanie tego co na czasie, nie wspominajac nawet o krytyce rzadow pana donalda w us i a. 

 

 

Tesknic nie bede, koncowe sezony mocno mi obrzydzily orendza, zwlaszcza ze w miedzyczasie odkrylem Wentworth :banderas: 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Skończyłem 7 sezon i po kilku średnich początkowych odcinkach później wszystko się zaczęło rozkręcać. Twórcy skupili się kilku głównych wątkach przez co nie czuć nudy i łatwiej śledzić akcję, do tego dorzucili sporo scen i wątków pełnych emocji, które zostają w pamięci, a każdej bohaterce poświęcili odpowiednią ilość czasu i, co zaskakujące, nie zawsze czeka nas happy end. 

 

Oceniając drugą połowę sezonu i cały 7 w odniesieniu do poprzednich to muszę przyznać, że bawiłem się niemal tak dobrze jak przy 1. Oczywiście całkiem inaczej odbierze ten sezon ktoś, kto oglądał okazjonalnie, a ktoś, kto oglądał wszystkie odcinki. Ładunek emocji w niektórych wątkach jest naprawdę spory, ale głównie przez całą historię, którą znamy z wcześniejszych przygód. 

 

No i dano naprawdę solidny fanserwis w ostatnim odcinku. Jestem kontent. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...