Skocz do zawartości

Resident Evil HD Remaster


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, fajnie być młodym, pełnym optymizmu poznaniakiem. Tak, następny Resident będzie GOTY 10/10.

 

 

Nie, nie będzie. Po szóstce i Revelations jest chyba jasne, że seria mocno obniżyła loty, tworzą ją jacyś randomowi rzemieślnicy, a obecny Capcom ze starym ma wspólną tylko nazwę. Wake up man!

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem. Ale piątka nie była tak zła. To samo Revelations. Zawsze jest nadzieja, że zrobią coś dobrego.

Piątka była kopią 4, gorszą kopią, ale w co-opie grywalną i nadal ładnie wyglada i w ogóle, ale po RE6 to ja już nie chce oglądać nowych RE. Ja już położyłem krzyżyk na tej serii, nie da sie jej odratować.

Odnośnik do komentarza

 

Grałem. Ale piątka nie była tak zła. To samo Revelations. Zawsze jest nadzieja, że zrobią coś dobrego.

Piątka była kopią 4, gorszą kopią, ale w co-opie grywalną i nadal ładnie wyglada i w ogóle, ale po RE6 to ja już nie chce oglądać nowych RE. Ja już położyłem krzyżyk na tej serii, nie da sie jej odratować.

 

 

gram teraz wszystkie po kolei kampanie z bratem na split-screenie w 6 i powiem że mi się podoba, chociaż klimatu strachu czy zaszczucia to już nie ma

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

1,2,3 w HD w jednym pudle i niech ten skoorvialy Capcom bierze moje pieniądze <3

 

Ale w sumie tak troche słabo, że 8dych wywalisz na gierkę, przjedziesz i ci na dysku zalegać będzie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Omg. Że ja w to nie grałem wcześniej to żaden wstyd. Możecie zazdrościć że poznaje ten tytuł dopiero teraz :P Dużo lepszy niż 3ka którą ogralem ładnych parę razy. Gra dla mnie nic się nie zestarzala. Wręcz przeciwnie - zawstdza większość współczesnych produkcji. Gram również w Obcego, który nota bene jest świetną grą. Dla mnie jednak łażenie po Mansion > łażenie po Sewastopolu. Marzą mi się kolejne w ten sposób odświeżone RE <3

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

"Mozecie zazdroscić, że poznaje ten tytuł dopiero teraz" ??????

Człowieku czego mam Ci zazdrościć, jak ja grałem w ten tytuł 13 lat temu? Grafika to tylko HD więc taki sam rdzeń był już lata temu. To ty możesz zazdrościć tamtych czasów Gamecube'a kiedy ludzie zagrywali się w takie perły a Ty o nich nawet nie słyszałeś.

Odnośnik do komentarza

"Mozecie zazdroscić, że poznaje ten tytuł dopiero teraz" ??????

Człowieku czego mam Ci zazdrościć, jak ja grałem w ten tytuł 13 lat temu? Grafika to tylko HD więc taki sam rdzeń był już lata temu. To ty możesz zazdrościć tamtych czasów Gamecube'a kiedy ludzie zagrywali się w takie perły a Ty o nich nawet nie słyszałeś.

Ale nie spinaj się tak. Piszę z fona i nie dałem emotki. To był żart. Słyszałem i grałem w różne perełki na różnych platformach 13 lat temu więc spokojnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja też nigdy w jedynkę nie grałem więc jaram się nieziemsko i niebawem sobię sprawie. Co za różnica ? 13lat temu na GC było lepiej czy jaranko większe ?

 

Różnica jest taka, że teraz nagle wszyscy są fanami GaCka i te 13 lat nawet nie wiedzieli o istnieniu tej cudownej maszynki. Jaranko było ogromne, bo GCN był wręcz ekskluzywnym towarem w naszym kraju a growe pisemka w tamtym okresie skutecznie marginalizowały Nintendo. Dla niektórych nawet pad od GaCka był "za duży".

Odnośnik do komentarza

te zagadki typu przestaw skarpetę na zachód, aby z wypchanego misia wyleciał klejnot, który jak włożysz do kwiatka, to ci sie półmetrowa barierka odsunie i odblokuje wejscie, troche mnie w(pipi)iają. ludzie mieszkajacy w raccoon musieli miec do prawdy dziwaczne zycie codzienne hydraulik jak sie kanalizacja zyebała w miescie, musiał diamenty pozamieniac na tarczy słonecznego zegara, zeby zasilanie pompy zresetowac.

Jeszcze bardziej durnowaty patent, niz wysmiane kiedys w PSXE "wyszkolenie oddzialow specjalnych", których cala armia nie umiala pokonac dwóch umarlakow, w miedzy czasie gdy ty ich podduszasz swetrem jednego po drugim i upuszczasz krew spinką do włosów i to idąć tyłem !

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

te zagadki typu przestaw skarpetę na zachód, aby z wypchanego misia wyleciał klejnot, który jak włożysz do kwiatka, to ci sie półmetrowa barierka odsunie i odblokuje wejscie, troche mnie w(pipi)iają. ludzie mieszkajacy w raccoon musieli miec do prawdy dziwaczne zycie codzienne hydraulik jak sie kanalizacja zyebała w miescie, musiał diamenty pozamieniac na tarczy słonecznego zegara, zeby zasilanie pompy zresetowac.

 

Jeszcze bardziej durnowaty patent, niz wysmiane kiedys w PSXE "wyszkolenie oddzialow specjalnych", których cala armia nie umiala pokonac dwóch umarlakow, w miedzy czasie gdy ty ich podduszasz swetrem jednego po drugim i upuszczasz krew spinką do włosów i to idąć tyłem !

 

Japońska myśl gamedevu jeszcze z lat 90. Piękne czasy  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...