Skocz do zawartości

Resident Evil HD Remaster


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

 

Różnica jest taka, że teraz nagle wszyscy są fanami GaCka i te 13 lat nawet nie wiedzieli o istnieniu tej cudownej maszynki. Jaranko było ogromne, bo GCN był wręcz ekskluzywnym towarem w naszym kraju a growe pisemka w tamtym okresie skutecznie marginalizowały Nintendo. Dla niektórych nawet pad od GaCka był "za duży".

 

 

 

 

 

Ale ja dalej mam mocno pyde wyłożoną na nintendo i ich pedałowe gry. Wiem ze to inna liga niz ps i x ale mimo to jakoś mnie nie interesuje, i nie widzę związku z jaraniem się edycją na ps4 z gamecube.

Odnośnik do komentarza

Podpowiedzcie prosze jak najskuteczniej zrzucić z siebie zombiaka czy też psa. Mam na myśli klawiszologie. Gram na ustawieniu A i na manualu. Tak jak domyslnie wlacza sie gra tylko zmienilem uzywanie defensywnych przedmiotow z auto na manual. Lewa galke mam uwspolczesniona czyli nie oryginal. W ostateczności używam sztyletu L2 ale chciałbym je zaoszczędzić :-P co klikac albo jak machcac galkami?? Gra na normal do najlatwiejszych nie należy. Znak czasów. Ale dla mnie poziom w sam raz na 1sze przejście. I tak nie ma wyższego od początku. .

Odnośnik do komentarza

Podpowiedzcie prosze jak najskuteczniej zrzucić z siebie zombiaka czy też psa. Mam na myśli klawiszologie. Gram na ustawieniu A i na manualu. Tak jak domyslnie wlacza sie gra tylko zmienilem uzywanie defensywnych przedmiotow z auto na manual. Lewa galke mam uwspolczesniona czyli nie oryginal. W ostateczności używam sztyletu L2 ale chciałbym je zaoszczędzić :-P co klikac albo jak machcac galkami?? Gra na normal do najlatwiejszych nie należy. Znak czasów. Ale dla mnie poziom w sam raz na 1sze przejście. I tak nie ma wyższego od początku. .

 

Po 2 latach od ostatniego grania w Remake też myślałem, że się da manualnie zrzucić i chyba z 10 razy zginąłem na tamtym balkonie gdzie

się gwizdka używa

:pawel:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak na PS4, ale na Wii da sie wyrwać zombiakowi

kręcąc w wszystkie strony analogiem.

Sprawdzane jak nie miałem ani flasha ani sztyletu

Potwierdzam, działa również z psami i tymi dziwnymi kreaturami w laboratorium. Bez żadnej reakcji z mojej strony pokraki gryzą sobie ile wlezie aż do powalenia na glebę i napisu You Are Dead, za to po wrzuceniu trybu "gram w tekkena jak najman, maszować przyciski i gałki!" po chwili postać zrzuca zagrożenie na glebę. Testowane na PS3

Odnośnik do komentarza

Generalnie mashowanie przycisków pomaga z każdym graplingiem postaci przez przeciwnika. W Re4 fakt wyświetlało się to na ekranie, taka różnica, że łatwiej a w remake trzeba się wyrywać samemu.

 

Wretched - pedałkowate gry? Właśnie w tamtym okresie na gcn wychodziły gry, które do rangi pedałowatych moim zdaniem nie należały: remake, resident 0, eternal darkness (konkret horror), metal gear twin snakes, f-zero, metroid prime 1,2!!, geist, pn03 i to same exy, które są mega killerami i wcale nie dziecinnymi grami :)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

ukończyłem bez save i w czasie poniżej 3h, jeszcze mi zostało real, invi, knife, platynka jest łatwa,mkwestia czasu, kiedyś się machneło bez trofi to teraz to formalność :)

 

Łączyłeś może konto ze stroną residentevil.net ?? Tam jest bardzo fajnie rozpisany progress. Dziś ukonczyłem Real Survivor w 4h i 08min i dostałem pistolet z nieskonczonym ammo. Niestety po zalogowaniu się na stronę go tam nie ma - brakuje mi 2 broni i stawiam że to własnie bronie specjalne. Jak byś miał to konto połączone to sprawdz czy specjalne się tam pokazują.

 

E: Już mam wszystko, normal poniżej 3 godzin załatwił sprawe :)

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Pograłem ze 4h i oczywiście mistrzostwo - mnóstwo błądzenia po posiadłości, nerwowego wymijania zombie w ciasnych korytarzach czy też kojarzenia co, gdzie i z czym można połączyć by ruszyć dalej. Ja jestem zajarany, a to jest mój pierwszy kontakt z tą częścią, a z całą serią przed "czwórką" to może z max 2h z RE0/2 sprzed 10 laty.
W ogóle to:

też przy pierwszym podejściu do gry zginęliście po wpuszczeniu psa w głównym holu, od razu na początku gry, jak mamy wrócić do Werskera bo chcieliście sprawdzić czy da się stąd uciec? :rotfl:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@XM

 

Ja go zaciukałem nożykiem, a drzwi otworzyłem nie po to, by uciec, tylko dlatego, że ktoś tu pisał, że coś z tym zmienili w stosunku do oryginału. W pierwszym RE (ja grałem w Director's Cut na PSone) po otwarciu drzwi był ten tandenty filmik ze zgniłym łbem dobermana, ale bohater zawsze zdążył zamknąć :)

 

Odnośnik do komentarza

O ŻESZ TY HÓIU!

wyszedłem na teren pobliskiego lasu prowadzącego do chatki. Tak jak wygląda ta lokacja i jak jest przesiąknięta klimatem...no nie mogę tego opisać słowami, stałem 20 minut i podziwiałem. Nie jestem w stanie nawet ogarnąć tego co musieli czuć ludzie podczas grania ponad dekadę temu na GC - pampers na tyłku cały czas


Niestety, teraz zagram dopiero za tydzień i już tęsknie. :( Jest moc!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Eee tam. RE Revelations 2 to będzie badziewie w odcinkach, więc spokojnie możesz olać, dopóki nie ukaże się całość, a w tym czasie ogrywać genialnego REmastera.

No i kolejna dobra rada... Odstaw Destiny :)

Serio, ja od dwóch tygodni tego nie tykam i dzięki temu w końcu ruszyłem wiele innych tytułów, bo kiedy byłem wessany w ten świat - nic innego nie istniało.

Odwyk dobra rzecz :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...