Skocz do zawartości

Resident Evil HD Remaster


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

- very easy

- współczesne sterowanie (opcjonalnie)

- stroje z RE 5 dla Jill i Chrisa od początku gry

- tabela online

- trofea/osiągnięcia

- w jednym z pomieszczeń zmieniono radyjko a'la GameCube

- nie tylko rozdziałka, podkoksowane modele postaci, nowe efekty świetlne, cząsteczkowe, mgła

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Capcom swoje remastery robi chyba studentami - w 5 osób.

Już RE 4 HD słabuje, ale OK, PS3 ma egzotyczna architekturę, więc mogli nie dać rady.

Ale z PS4 (które jest PC x86) i grą sprzed LAT, ze statycznymi tłami tak dać ciała? To powinno chodzić w 4K+8MSAA+120 fps.

Matko bosko licheńsko. Nawet zostawili długaśne wgrywanie się fragmentów mapy podczas animacji otwierania drzwi!

Połowa gry powinna się cały czas stacjonarnie mieścić w RAM-ie. A jeśli komuś animacja drzwi jest potrzebna do "klimatu gry" to zrobić ją na max 1sek, a nie 4-5sek.

 

IMO całkowicie nie warta obecnej ceny.

 

Do ogrania za max 30PLN, lub Plusie :)

Odnośnik do komentarza

No dobra, to ja jestem takim "aktywnym kolekcjonerem" - uwielbiam gry w pudełkach, a cyfrówki to dla mnie prawie jak piraty - zero satysfakcji z ich posiadania :)

Mam podobnie. Pudełko, to pudełko.

 

Poza tym:

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-vs-resident-evil-on-ps4

Trochę kpina, że reedycja gry mająca ponad dekadę na karku działa w niestabilnych trzydziestu k/s....

 

Jasne, grałem w tę grę na GaCku lata temu. Jest świetna. Wzór odgrzewanych kotletów - nie to co w obecnych czasach, ale, że niby co....znowu "filmowe doznania", czy "60 klatek dobre jest tylko dla FPS" ><'

Z drugiej strony nie ma co psioczyć. Średnia rzędu 9/10 robi swoje. Kult, ikona z czasów PSX, kapitalnie wręcz przeniesiona na GC. Teraz typowy kotlet po najmniejszej linii oporu wydany na obecną generację.

 

Kto nie grał na sprzęcie iny, niech wyda pieniądze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

cisnienie wporzadku juz? ogladalem twojego streama przez chwile wczoraj to intensywnosc kur.w byla o wiele wieksza niz zwykle :P :P

 

btw na przykladzie tej gry widac jak na przestrzeni lat zmienil sie trend - niby mala lokacja, a mozna sie zgubic, nie wiedziec gdzie isc, niby masorz gral na easy a zginac mozna latwo itp

Odnośnik do komentarza

ja wziąłem ten pierwszy poziom trudności - podobno to normal. Przyznam, że nie pamiętałem tutaj takiej "randomowości" zdarzeń. Czasem strzelasz do zombiaka i umiera od 2 pestek, a innym razem ładuje z bliska 7-9 kul by padł. Nie wspominając już o shotgunie, gdzie nie zawsze padają żarłoki od jednego strzału z bliska  :mog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...