Skocz do zawartości

Wasze system sellery


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

PSX dla Tekkena 3 i Crasha 3
Ps2 dla Tekkena 5 i Ratchetów
X360 dla Gearsów i PGR3
Psp dla Tekkena Dark ressuretion
DS dla jrpg
PS3 dla MGS4
Wii dla Super Mario Galaxy,Zeldy TP i No more heroes
3DS dla Ocaryny 3D
Wii U dla Mario Kart 8
PS4 dla Infamous Second Son
Xbone dla Horizon,Killer instinct i Master Szefa

Ps4 pewnie wróci jak zaczną wychodzić warte uwagi exy jak bloodborne.

 

Odnośnik do komentarza

MGS V - bo fabuła wraca na tory zapoczątkowane przez MGS3, a gameplay urywa

Bloodborne - klimat i gameplay Demon's Souls wessał mnie bez reszty, a gotycko - wiktoriańskie klimaty to moja druga miłość. Mam nadzieję że sprzeda się lepiej niż kolejne generyczne shootery dla podludzi

Silent Hills - interaktywny trailler sporo namieszał i co istotne przestraszył, stąd nadzieje na część godną pierwszych dwóch odsłon mam ogromne

Metro: Redux - nie grałem w poprzednie wersje, a remaster wzbogacony o takie drobne detale jak ulepszone A.I. "robi".

Rime - ICO połaczony z Zelda Wind Waker? Marzenie, ale nie obrażę się na solidne, indykowe kilka godzin na solidnym poziomie. 

Uncharted 4 - bo warto będzie zobaczyć co ND wyczaruje na VIII generacji plus wsiąknąć kolejny raz ze znajomymi w multiplayer.  

 

W bliżej nieokreślonej przyszłości: Dishonored 2, Cyberpunk 2077, nowy Deus Ex. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

The Last of Us 2

Tak to sobie wymyśliłem. Te dziesiątki nagród (a może i setki) dla pierwszej części prawie skusiły mnie w tym roku do zakupu PS3. No ale dla jednego tytułu kupować konsolę nie byłoby rozsądne. Postawiłem więc na obecną generację z nadzieją, że pojawi się kontynuacja TLoU. Szczęśliwie, parę miesięcy później wyszła zremasterowana wersja jedyneczki. Także już jest lepiej niż oczekiwałem.

 

seria NBA 2k

Wersja PC zawsze była wybrakowana. Pewne elementy gry były albo usunięte albo poobcinane. No i gracze konsolowi prezentują (uśredniając) wyższą kulturę gry online. W tym roku podobno na PC ma być wszystko to samo co na konsolach, ale jakoś w to nie chce mi się wierzyć. Jest jeszcze kwestia lepszych serwerów dla konsol.

Odnośnik do komentarza

Battlefield 4 - Gierkę kupiłem na premierę PS4 i już z ponad 500h wygranych mam. Gierka przez którą jestem zadowolony z zakupu PS4. Wiedziałem, że grając w BF3 (który mi się podobał) gram w okrojoną wersje tejże gry (a na PC nie lubię grywać)

 

 

CZEKAM NA:

 

GTA V - Specjalnie nie brałem go na PS3, bo chciałem prawdziwego, nextgenowego GTA.

Destiny - Rewelacyjny klimat i model strzelania. Bardzo rajcujące PvP no i idealna gierka do Co-Op'a.

Battlefront 3 - Uwielbiam uniwersum SW, tak jak uwielbiałem pogrywać w poprzednie Battlefronty na pierwszym Xbox'ie. Niezmiernie mnie cieszy fakt, że za kolejną część zabierają się mistrzowie gatunku z DICE.

Wiedźmin 3 - Co tu dużo mówić. Mam wrażenie, że kolesie robią grę, taką jaką sam bym sobie zrobił, żeby w nią pograć.

Planetside 2 - Gierkę testowałem na PC i zrobiła na mnie wrażenie. Czekam na konsolową wersje, w której każdy będzie miał równe szanse (granie na PC w strzelanki to bezsens, bo wygrywa ten kto ma lepszego kompa), i będę mógł wygodnie pograć przed TV.

LittleBigPlanet 3 - Super gierka do pogrania z kobitą przy jednym TV. Lubie tą serie.

Kolejna gierka od Quantic Dream - Super studio. Beyond Two Souls troche im nie wyszedł, ale cały czas mam nadzieje, że zrobią gierkę pokroju Heavy Rain'a. Ogólnie nie wziął bym konsoli, na której nie mógłbym pograć w ich gierki.

 

PO CICHU CAŁY CZAS LICZĘ NA:

 

Remake FINAL FANTASY VII - Od zakupu PS2 cały czas przy kolejnej generacji mam nadzieje, że zrobią jakiś remake tego tytułu. Teraz musiał bym się pewnie dodatkowo obawiać że taki tytuł mógłby wykupić na exclusive'a kur.iszony z M$.

Odnośnik do komentarza

na PSX były same system sellery, więc trudno wskazać konkretny tytuł. 
PS2 - bo mgs 2 i 3

PSP - w zasadzie nie pamietam po cholere to kupiłem (import z USA w okolicach premiery)... w każdym razie, z konsolką bawiłem się świetnie przez wiele lat i z wieloma grami

PS3 - bo MGS4 i kuźwa tak bardzo się na tym przejechałem... Ta gra to największy szrot fabularny w historii gier. 

Vita - to będzie głupie ale... bo Ridge Racer i (teraz mniej głupie) Wipeout <3

PS4 - Gdyby nie Destiny, to nadal bym czekał z zakupem konsoli do premiery... MGS5

 

czekam na zapowiedź RR i Wipeouta na PS4... aha i chciałbym wuchtę shmupów, albo jakieś kompilacje HD od Treasure, milestone i innych.. 

 

z innych konsol "nie sony"

 

 

NDS - Okami den, którego nigdy nie ukończyłem

Sega Saturn - potrzebowałem konsoli do odpalenia mojego oryginalnego Radiant silverguna <3 i Nights (to wszystko przez kaczora donalda i tą j..aną krzyżówkę na końcu)

Sega Dreamcast - REZ, Shenmue, MSR... i mogę tak wymieniac, ta konsola ma same system sellery tak samo jak PSX

Gamecube - MGS: TTS i Ikaruga, w sumie to ta sama historia co z saturnem -miałem gry, ale nie miałem na czym ich odpalić :D 

 

Odnośnik do komentarza

No ja ogólnie tak jak wcześniej pisałem System Sellery mam na konsolach Ninny.

 

Na N64 jak zobaczyłem Mario 64 to wiedziałem, że muszę mieć tą konsolę. Niestety cena catrów spowodowała, że rodzice nie kupili.

Na Wii Super Mario Galaxy.

Na WiiU  Super Mario 3d World.

 

Z innych systemów to Panzer Dragona na Saturna ale niestety była podobna sytuacja co z N64. Ostatnim SS jakiego pamiętam (nie licząc konsol Ninny) i który faktycznie spowodował, że przez to miałem dany sprzęt to oczywiści Crash Bandicoot i jego recka w Secret Service. Po tej recce wiedziałem, że muszę mieć tą grę.

 

Patrząc przez pryzmat tego to chyba system sellery przeszły mi wraz z wiekiem i zostały tylko w stosunku do wąsacza. Zapewne zarówno z powodu, że to najlepsze platformówki ale też z sentymentu.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie system sellera nie ma, żadna gra nie jest tak dobra żeby tylko dla niej kupić konsole. Dla mnie system sellerem jest nowa generacja, nowa, lepsza jakość, po 7 latach człowiek był już zmęczony frameratem, rozdzielczością.

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie system sellera nie ma, żadna gra nie jest tak dobra żeby tylko dla niej kupić konsole. Dla mnie system sellerem jest nowa generacja, nowa, lepsza jakość, po 7 latach człowiek był już zmęczony frameratem, rozdzielczością.

 

Dude! Jak to nie ma?

Bez gier żadna konsola nie ma racji bytu. Więc to gry napędzają sprzedaż. Zawsze trafi się jakaś gra która pcha sprzedaż konsoli. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Dla mnie system sellera nie ma, żadna gra nie jest tak dobra żeby tylko dla niej kupić konsole. Dla mnie system sellerem jest nowa generacja, nowa, lepsza jakość, po 7 latach człowiek był już zmęczony frameratem, rozdzielczością.

Dude! Jak to nie ma?

Bez gier żadna konsola nie ma racji bytu. Więc to gry napędzają sprzedaż. Zawsze trafi się jakaś gra która pcha sprzedaż konsoli.

Tak, ale nie mam na chwilę obecną gry dla której specjalnie kupiłem ps4, chciałem nowej jakości względem starej generacji a to mi dał juz Battlefield 4.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...