Skocz do zawartości

Wasze system sellery


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

zakładam temat bo takiego jak sądze nie ma

 

jakie są wasze system sellery czyli gry dla których kupujecie nową konsole (ponieważ to tablica ps4 to raczej  chodzi o gry dostępne właśnie  na ps4)

 

wiadomo że kupując konsole raczej rzadko się kupuje ją tylko dla jednej gry by ją przejść i sprzedać konsole, wiadomo że kupując nowy sprzęt bierze się pod uwagę też wiele innych rzeczy i wiele innych gier, jednak często zdarza się że jakaś gra jest tak świetna że poprostu trzeba kupić nowy sprzęt, a potem oczywiście wykorzystuje się go do innych gier

 

 

żeby zacząć napisze swoje system sellery

na obecną chwile żadna gra mnie nie "zmusza" do kupna nowej konsoli, ale z gier zapowiedzianych jest kilka które tak bardzo mnie interesują że prawdopodobnie zmuszą mnie do kupna konsoli.

przy czym ja oprócz samej za(pipi)istości gry biorę też w dużej mierze pod uwagę jej "długość" - to znaczy że wśród moich system sellerów nie ma gry która starcza na 10 godzin i koniec (nawet jeśli była by cudowna)

 

 

1. MGS5 - kolejna część jednej z moich ulubionych serii, w dodatku zapowiada się na największego MGSa, z masą świetnych rozwiązań, nawert animacja która była mocno hejtowana w mgs4 (tzn "so last gen") teraz w mgs5 mi się podoba a nawet bardzo podoba. w dodatku gra zapowiada się conajmniej na 20-30 godzin albo więcej, i w dodatku ten czas prawdopodobnie będzie miał znacznie więcej gameplayu niż filmików co też jest dobre (poprzednie mgsy miały zwykle 20-40% gameplayu i 60-80% filmików - ja te filmiki i rozmowy przez codec lubiłem i nie hejtowałem, ale jednak przyjmuje za duży plus to że prawdopodobnie piątka będzie miała to lepiej wyważone). no a po przejściu gry prawdopodobnie będzie nas czekać kolejne wieeeeele godzin w multi, włączając w to ataki na "motherbase" innych graczy

2. wiedźmin 3 - staram się do tej gry podchodzić dosyć chłodno żeby się przesadnie nie napalać, ale tak naprawde po tym co pokazali to wydaje się być RPG bardzo bliski ideałowi (nie tylko ogólnie ale też konkretnie pod moje gusta), gra jest piękna, ogromna, zapewnia dużo roboty i zabawy, ma też walkę na conajmniej bardzo dobrym poziomie, wydaje się na dzisiejszy dzień znacznie za(pipi)istrza niż skyrim który był naprawde świetną grą, więc bardzo chętnie spędze w niej długie godziny

3. bloodborne - pierwszy EX na mojej liście, zapowiada się świetnie, zarówno sam w sobie jak i przez pryzmat serii souls, napewno zapewni dziesiątki godzin świetnego gameplayu

 

4. the order - tutaj z lekką wątpliwością, bo mimo że gra wygląda świetnie i ma super klimat który uwielbiam to na obecną chwilę gameplay i długość gry nie pozwalają mi z całą pewnością stwierdzić czy kupił bym dla niej konsole, więc ta pozycja jest póki co niepwena

 

te pozycje to są gry w które niesamowicie chce zagrać i jestem gotów kupić dla nich konsole, i jestem przekonany że dadzą mi wiele setek godzin dobrej zabawy i nie będę żałował zakupu sprzętu

 

to tyle odemnie na obecną chwile, a jak u was?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A może by tak przenieść temat do działu multiplatform i tam każdy by mógł wypisać swoje gry dla których ma zamiar kupić daną konsolę ? Bo ogólnie rzecz biorąc sama idea jest bardzo fajna.

Jeśli chodzi o system seller to dla mnie może to być Bloodborne, ewentualnie Uncharted jeśli poprawią gameplay i grafa znów nas zmiażdży. Z tytułów niezapowiedzianych wiem, że konsolę Sony kupię na 1000% jak wyjdzie nowa część The Last Of Us :)

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Ja od lat kupowalem PlayStation dla takich gier jak: TEKKEN, MGS, SILENT HILL, RESIDENT EVIL i inne(mowa o starych dobrych czasach). Od jakiegos czasu gry te staly sie multiplatformami, czego nie moge pojac. Od tamtego czasu, bez wzgledu na tytuly gier pozostaje przy konsolach Sony. Ciesze sie z kazdego nowego exa, ale to juz nie jest to samo. Wojna konsol mnie nie interesuje, zawsze bede po stronie Japoncow.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Resogun - że to system seller jest obczaiłem dopiero po zagraniu.

Assassis Creed 4 Black Flag - dla tej gry kupiłem konsolę. Pomimo że miałem zamówionego golasa w RTV euro AGD, to pojechałem do MM walczyć o swój promocyjny zestaw z killzone i AC4, killzona do dziś nie włączyłem.

Tomb Raider Definitive Edition - trzeba koniecznie zagrać na ps4 aby zobaczyć do czego zdolna jest NadKonsola.

The Last of US Remaster - tak samo jak w przypadku TR, z tym wyjątkiem że ma przeza(pipi)isty multiplayer, w końcu mi się spodobał.

Metro Redux - to 2 w 1. Dostajesz dwie świetne gry za tak śmiesznie niską cene, no bargain GOTY

Wolfenstein New Order - świetna gra, jak ktoś ma ps3 to też koniecznie musi skończyć ale każdą multiplatforme lepiej jest już ogrywać w next gen

 

Wiedżmin 3 - wygląda obłędnie. 

Project Cars - wypełni lukę po Gran turismo tak szczelnie że zapomnisz o GT

MGS 5 zapowiada się na mega killera.

Blood Borne - nie wymaga komentarza, bo gify mnie przekonują :D

Odnośnik do komentarza

No Man's Sky, Rime, Mirror's Edge (2), nowy Deus Ex, Mass Effect (4), Uncharted 4 oraz, oczywiście, The Last Guardian. Więc spokojnie mogę się wstrzymać z zakupem PS4 do końca przyszłego roku. Ale pewnie już przy W3 nie wytrzymam i polecę do sklepu.

 

P.S. Rozumiem, że ograniczamy się do gier, które są już w jakiś sposób zapowiedziane, a nie jakaś abstrakcja typu nowy Crash od ND.

 

Ja z system selerami mam tylko na konsolach Nintendo. Tam Wii kupiłem dla Sumper Mario Galaxy czy dla Super Mario 3D World wziąłem WiiU (wiadomo że ograłem/ogram na ych systemach wiele innyćh świetnych gier).

Mam podobnie - Wii dla SMG1&2, 3DS dla SM3DL i za niedługo WiiU wiadomo dla jakich gier ;) .

Odnośnik do komentarza

Uncharted 4: A Thief's End - zastanawiałem się nad X0 przez długi czas, bo niby żaden ex już mnie nie interesował, uncharted z części na część był coraz słabszy, KZ i InFamous ograłem było spoko, ale nie aż tak by mnie trzymały przy PS4 za wszelką cenę więc stwierdziłem, że chyba dam szanse xboxowi, ale wtedy pojawił się trailer U4 i już było jasne, którą konsolę wybrać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupując PS4 w lutym inwestowałem przede wszystkim w potencjał, który każda stacjonarna konsola Sony - jak pokazała historia - miała olbrzymi. Jak dotąd, cioram z wypiekami na polikach w to, co wychodzi, choć nie ma co ukrywać, że konsole kupuje się dla exów. W przypadku PS4 są to dla mnie wszystkie gry Naughty Dog, ponadto serie God of War, Yakuza oraz pojedyncze hity na wyłączność, z Bloodborne, The Order: 1886, Ratchet & Clank Remake i Rime na czele. A będzie ich jeszcze więcej. Z multiplatform oczywiście Batman: Arkham Knight, MGS V, Dying Light i Wiedźmin 3 również zachęciłyby mnie do kupna konsoli, gdybym jej jeszcze nie posiadał.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Na premierę głównie kupiłem dla Killzone Shadow Fall i Infamous: Second Son, to można powiedzieć że to system sellery były dla mnie

 

Z zapowiedzianych gier to na pewno Bloodborne, Uncharted i The Order. Absolutnie najbardziej napalony jestem na Batman: Arkham Knight, jak bym mógł wybrac jedną gre w która moge zagrać przed premierą to by było własnie ta.

Odnośnik do komentarza

Nie mam swoich system sellerów, jakiej platformy do grania bym nie kupił, zawsze znajdę coś dla siebie, czy to PS, Xbox czy PC. Patrząc na to co zapowiedziane i premiera niedaleko to najbardziej interesuje mnie Uncharted, W3 i Sunset Overdrive i dal tej ostatniej chyba kupie X-a po nowym roku jeżeli opinie graczy będą obiecujące :) Zapomniałbym o Alienation od Housemarqe, kocham takie gry :)

Odnośnik do komentarza

kupiłem PS4 głównie dla Witcher 3, miałem kupować pod koniec 2014, ale nie chciało mi sie czekać i kupiłem w czerwcu

ostatnio troche opadł mój entuzjazm, bo myślałem że będzie ezy 1080p/30fps, a teraz mogą być schody po ostatnich newsach

 

czekam jeszcze ofc na Uncharted4, The Order, Bloodborn, MGS5 i DriveClub ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...