Skocz do zawartości

FIFA 15 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba kupowalem z 5 razy ale mimo to chyba miliona coinsow nie przekroczylem, glownie kupowalem dawno temu jak jeszcze nie byly takie tanie wiec dlatego kupilem ich mniej. zadnego ostrzezenia nie wylapalem. ale za to raz jeszcze kiedys kupilem fifa pointsy no ale to na legalu wiadomo.

 

10983413_802601099789616_538932556869249

 

przekoty, di maria jest mega kozakiem i pogba tez chodzi jak w zegarku a balem sie troche przez te czerwone kreski. srodek obrony i tak mialem francuski ze wzgledu na szybkosc koscielnego i mangali a nie pogbe.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

w sumie to wspolczuje teraz tym ktorzym maja zaczac grac w futa xd niewyobrazam sobie zeby rozkrecic klub grajac tylko mecze, no mozna kupic jeszcze fifa poinsty ale nie ma zadnej pewnosci ze cos w tych paczkach bedzie. dobrze ze konczy sie handel tymi coinsami ale to teraz mogliby obnizyc troche ceny paczek xd

Odnośnik do komentarza

no teraz zarobic na kartach sie nie da, trzeba sprzedac taniej niz sie kupilo przed tymi zmianami. ale tez to dziala w druga strone, jak mamy coinsy to za niewiele mozna zlozyc mega kozacki sklad.

 

ciekaw jestem jak sie to potoczy wszystko. ja mam chyba najlepsza karte aguero, ktorej cena max to 460k chyba jakos tak ale za ile faktycznie pojdzie to nie wiadomo xd

Odnośnik do komentarza

 jak mamy coinsy to za niewiele mozna zlozyc mega kozacki sklad.

 

Problem jest tylko w tym ze tak naprawdę to kozackich kart nikt nie sprzedaje

 

86 Aguero max 290k? ciezko znalesc, Ronaldo? zadnego nie ma, nawet zwyklego, Messi? 3 karty widzialem max

karty typu SIF-Naldo, IF-Matuidi, Inform jaki kolwiek Ronaldo nie ma

 

 

a sprzedawcy monet wrocili juz po 24 godzinach

 

 

 

"At checkout there is now a drop down box for you to select a player, these players need to be purchased from the market by yourself, so you want to buy 100k from us, you would purchase Coutinho for 225k (the lowest he is listed on the market) then you would relist him for 100k more, so 325k, we would then buy this card, you would get your 225k back, plus the 100k extra from us"
Odnośnik do komentarza

zrobili tez glupote z ta granica dolna, po co to? rozumiem ze wyznaczyli ceny maksymalne ale po co dolna granica to nie wiem, chyba tylko ze byly problemy. wlasnie wpadl mi bale w paczce, z nim to nie ma klopotu ale wpadl mi tez ten pomaranczowy brahimi co jest teraz. dolna granica 60k gorna chyba 110k. no i nikt go nie chce kupic XD market jest zawalony tymi kartami i nikt tego nie bierze za te 60k. no i co mam go quicksellowac? poyeby w tym ea siedza

Odnośnik do komentarza

Sadze ze dobry system to bedzie jak od poczatku bedzie w FIFA16, bo teraz zmieszanie cen z marketu zrobilo straszne zamieszanie

 

jak FIFA16 wyjdzie i dadza n.p. Ronaldo za 3-5 mill i żaden inny zawodnik nie będzie więcej warty (Pele na Xbox tylko?) to napewno taki system zadziała dobrze

FIFA11-12 nie miala problemow z sprzedawcami monet i takie karty jak IF-Ribbery kosztowały 200-250k

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wracając do tematu problemu kupowania coinsów. Tego nigdy nie da się zlikwidować. Prosty przykład, kogo stać w uczciwy sposób na te super mega wypasione paczki, które kosztują np. 100k ? No proste, że nikogo. Chyba, że grasz po kilka godzin dziennie to przez dłuższy okres uzbierasz pokaźną sumę. Ale umówmy się, że niewielu dorosłych graczy może sobie na coś takiego pozwolić, bo praca, dom, no i jeszcze są przecież inne gry. Dlatego ludzie kupują i będą kupować coinsy. Według mnie EA przesadza z cenami paczek, są nieproporcjonalne w stosunku do wynagrodzeń za mecz. Jest też druga strona medalu. W tej chwili za naprawdę niewielką ilość coinsów można złożyć całkiem przyzwoity skład.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...