Skocz do zawartości

FIFA 15 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Na Silvie juz mam banke profitu 

 

Tak naprawde na PS4 to nie masz zadnego profitu bo inflacja wszystko zjada, wszystkich zawodników ceny wzrastają bo coinsy juz w takiej skali sa farmowane przez botow ze sa tansze na PS4 niz PC (co pierwszy raz w zyciu widze a gram juz w to kilka lat) ale dobrze ze inwestujesz bo to jedyne co ratuje utrzymanie ich wartosci

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

o boze w koncu. wczoraj troche zarobilem coinsow otworzylem dwie paki za 7,5 i wpadl kompany, ktory sprzedal sie za 85k a dzisiaj jak mialem rowno 7561 coinsow otwieram pake i aguero XD myslalem ze on stoi jakies 200k a sie okazalo ze ponad 600k XD raczej tez go sprzedam bo dobrze mi sie gra sturridge x costa ale kupie moze w koncu tego di marie i courtoius na brame

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem fajną sytuację. 

Przechodze do następnej ligii i mysle.. a kupie sobie paczke. Kupiłem za 7500, wielkie nic.. zostalo kolo 3k. Mysle.. a brązowe pootwieram moze jakiś bronze if wpadnie. Pyk za 750 pare paczek. Zostało mi 453 hajsu. Kupuje tę za 400. Już chce robić QS a tu brachol drze morde. CZEEKAJ. Mówie no świecący brąz ale na chvj mnie on. Młody sprawdza futheada... i.. 

http://www.futhead.com/15/players/11376/marvell-wynne/poszedł za 192k :) a z racji ze robie sobie niemraszkową lige to kupiłem Lewego.. jeszcze tylko Lahm, Alaba i Neuer..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o boze w koncu. wczoraj troche zarobilem coinsow otworzylem dwie paki za 7,5 i wpadl kompany, ktory sprzedal sie za 85k a dzisiaj jak mialem rowno 7561 coinsow otwieram pake i aguero XD myslalem ze on stoi jakies 200k a sie okazalo ze ponad 600k XD raczej tez go sprzedam bo dobrze mi sie gra sturridge x costa ale kupie moze w koncu tego di marie i courtoius na brame

Kutruła polecam, najlepszy bramkarz w grze na chwilę obecną. 

Odnośnik do komentarza

dzisiaj co mecz mialem. 4 liga i wygralem 9-1. najwyzsza chyba moja wygrana, ostatnio w 5 wygralem 7-1 nic wyzej nie pamietam. ale te 9-1 to mialem 11 strzalow w tym 9 celnych xD koles musial sie niezle wkur wic. do przerwy bylo 5 strzalow, 5 celnych wynik 5-1 xd

 

po courtois (180k) i di marii (350k) reszte siana wydalem na paczki i wiadomo, nic. nie ma madrych na te paczki bez kitu. raz za ostatnie pieniadze trafi ci sie kozak a raz wydasz ponad 100k i nic.

 

od siebie polecam atak sturridge i costa. sturridge 41 meczy/34 bramki/15 asyst a costa 41 meczy/36 bramek/ 25 asyst. bog mi ich zeslal w paczkach, najlepsze ze nie sa tez przesadnie drodzy a jak dla mnie idealny atak.

Odnośnik do komentarza

lol przed chwila gralem z typem w 3 lidze ktory mial sklad zlozony z samych koreanczykow, overall 74 i z przodu mial tego koreanca z bayeru wlasnie tez pomaranczowego i jeszcze jednego pomaranczowego. strzelal ciagle z 30-40 metrow i obijal mi poprzeczki XD

 

ps. wygralem 2-0.

 

a co do toure to ja bym sprzedawal, ale ja sie nie znam bo nie trafilem w tej edycji nikogo tak drogiego. 

Odnośnik do komentarza

sprzedalem poszedl za 5,3m.Nie myslalem ze kiedykolwiek sie trafi cos takiego,koniec kupowania coinsow,chociaz i tak az duzo nie wydalem bo ze 150zeta,ale wpadlem w amok w kupowaniu paczek i tak za 3m coinsow wypadl dwa razy di maria,lewy,szwainesztajnger,no i toure orange.No i ponad 3000 kart do sprzedania:)Aktualnie gram w 4 lidze a najwyzsza liga to druga i to takimi mietkami za 3k,najdrozszy to benzema w skladzie.Zastanawiam sie czy bedzie roznica w grze jak zrobie taki skladzik powiedzmy za 2miliony,bo po rozegranych 500 meczykach mam mieszane uczucia co do fify.owszem zdarzaja sie jeszcze pasjonujace.wyrownane meczyki ze nawet przegrana nie boli,ale czasami to (pipi)ica bierze jak koles strzela i wygrywa bo moi nie biegaja i podaja jak chca,albo zauwazylem ze czasami fifa sama sobie ustala szybkosc gry,i raz zapierniczaja i akcja za akcja,albo sie wlecze.trace bramki glownie ze swoich bledow,i to zauwazam w grze wiec chyba nie jest tak najgorzej,jak ktoschetny meczyk to priv.pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...