Skocz do zawartości

FIFA 15 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam dziwne wrażenie, że już przed meczem wiadomo kto wygra. Są dni gdzie idzie wszystko, piłkarze biegają jak po jakimś abc, czy innym spidzie, a drugi raz nawet strzału nie można oddać. I żadne zmiany taktyki nie dają efektu.. I tak praktycznie awans za awansem do 3 ligi i wyjątkowo walczę o utrzymanie. Druga liga musi poczekać.. Nie mowie o tym, że wiele wygranych meczy miałem nie zaliczonych, a kondycja piłkarzy schodzi. Wiem, że to tylko gra, ale strasznie wku.rwiajaca

Odnośnik do komentarza

Mam dziwne wrażenie, że już przed meczem wiadomo kto wygra. Są dni gdzie idzie wszystko, piłkarze biegają jak po jakimś abc, czy innym spidzie, a drugi raz nawet strzału nie można oddać. I żadne zmiany taktyki nie dają efektu.. I tak praktycznie awans za awansem do 3 ligi i wyjątkowo walczę o utrzymanie. Druga liga musi poczekać.. Nie mowie o tym, że wiele wygranych meczy miałem nie zaliczonych, a kondycja piłkarzy schodzi. Wiem, że to tylko gra, ale strasznie wku.rwiajaca

 

Ja przegrywam ZAWSZE jak sędziuje ten skośnooki. No nie wiem o co chodzi -.-

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj sie wzialem na powaznie za ut w koncu. wczesniej gralem na premiere i bylo to guwno a teraz po prawie pol roku widze ze cos sie zmienilo i gra sie lepiej. mniej randomowosci, ci ktorzy graja lepiej i maja lepsze sklady wygrywaja. wczoraj w 7 lidze 5 zwyciestw z rzedu i remis na koniec, brakuje punktu do mistrzostwa, jak na premiere gralem w 8 to mialem problem zeby w ogole awansowac a caly gameplay mnie strasznie odpychal.

 

a w paczkach nadal nic. wczoraj wpadl kuyt inform, poszedl za 12k... rownie dobrze moglem zrobic quick sell

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...