Skocz do zawartości

FIFA 15 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób, które zrobiły wszystkie zadania menagera w FUT i otrzymały darmową paczkę. Zostało mi jedno zadanie i do końca nie wiem jak go zrobić, a mianowicie "Dodaj zawodnika koncepcyjnego do składu". Mam skład koncepcyjny. Jest w nim m.in. Ramsey, następnie kupiłem go na rynku transferowym i dodałem do składu, ale zadania nie zaliczyło. Co robię źle ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=kQlU0OtNnLGu6:ps3mój składzior. Miałem wiele składów, ale żadnym nie grało mi sie tak dobrze jak tym.

 

Serio ?

Ktora liga ?

Z doswiadczenia wiem, ze od 3 ligii w gore moga wystepowac problemy grajac bs Ronaldo, Robbeny, Messi czy inne Bale...

Odnośnik do komentarza

Zainwestowałem trochę, jak IF Aubameyang wyszedł to kupiłem trochę coinsow i wydałem na kilka kart, potem tylko trzeba było sprzedać w odpowiednim czasie i czekałem jakieś 2 tygodnie, jak specjalna karta Messiego wyszła to wszystkie ceny padły i zrobiłem zakupy :)

Odnośnik do komentarza

widac ze na xboxie gra. 

 

w kazdym razie taki sklad to grubo, ile wydales na coinsy? xd ja mysle ze jak gralem w 14 to te 240zl na fife na premiere i pewnie drugie tyle na coinsy, z tym ze ja jestem uzalezniony od kupowania paczek jak tylko mam siano, wiadomo ze jak juz trafilem ronaldo to spokoj byl ale zanim to to troche wydalem ;/

 

dobrze ze pietnastka ma spyerdolony ut bo znowu hajs by mi zniknal 

 

e; jeszcze na lawce falcao, van persie, navas, silva, diego costa, di maria i toure jak dobrze widze XDDD

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jaka ta gra jest spier.dolona to się w pale nie mieści. Tryb Ultimate. Trzy mecze do końca, punkt do awansu. Wygrywa jeden mecz - nie zalicza, wygrywam następny - nie zalicza. Dalej mam trzy mecze do końca. Następny przegrywam, w kolejnym prowadzę do 80 minuty 2:1, żeby przegrać 4:2, bo przeciwnik znowu na końcu dostaje boosta. Ostatni mecz. 90 minuta 1:1 gdzie cały mecz cisne i nic nie chce wejść i co? Strzela mi gola, po jakiejś zj.ebanej akcji. Także kolejny sezon musze się męczyć. Nie musze mówić, że coraz częściej gra wygląda tak, że przeciwnik strzela bramkę i przetrzymuje piłkę, ogląda wszystkie powtórki itd.. Odstawiam obie piłki narazie, bo padlina w tym roku straszna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...