Skocz do zawartości

Zaginięcie Ethana Cartera


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie pamiętam to miejsce w grze. Tez poświeciłem kilka dobrych chwil na rozwikłanie jej, a co za tym idzie na stawienie czoła zmorze. Bylem mile zaskoczony.  Jeszcze nie mogłem samodzielnie rozwikłać tej zagadki z brama. Brakowało mi znaku i losowo zgadłem. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ale ta gra jest dobra ! Fabula, sposob narracji, angazujace zagadki ! Niby symulator chodzenia, a ja od razu mialem wrazenie. ze trafiam w sam srodek akcji, gdzie klimat wylewa sie z ekranu. Do tego oprawa audiowizualna na najwyzszym poziomie i chociaz sam na poczatku czulem sie jak dziecko we mgle (jak dla mnie latwo przeoczyc niektore wskazowki i slady, zwlaszcza bez Huda i podpowiedzi) to jednak ten sposob rozwiazywania zagadek detyktywistycznych uwazam za idealny! Jak ktos nie mial jeszcze okazji, to zdecyodwanie polecam !

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Gra skończona. Bardzo dobra pozycja. Narracja, grafika, klimat czy zagadki na duży plus, no wszystko zagrało. Do tego świetna muza, trochę niektóre nuty kojarzyły mi się z Wiesiem czy. Spokojnie 8/10, a jak bierzemy gry tylko z cyfrowej dystrybucji to mocne 9.

 

Co do granatu,

 

to gdzie go wrzucić do tej wody ?

.

Odnośnik do komentarza

 

Po środku tamy masz wystające półkola i z któregoś z nich się rzucało. Będziesz widział na ekranie napis, że możesz rzucić granat.

Nie wiem jak jest teraz, ale na samym początku bez żadnych patchy, musiałem robić sekwencję od samego początku, bo po przejściu prawie całej gry nie było broni po wrzuceniu granatu. No, ale od tego czasu było kilka patchy, więc możliwe, że już to poprawili.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

NIezła gra albo jak kto woli symulator chodzenia.Grafa(kamulce,mchy momentami fotorealistyczne),swietna muza ktora wlasciwie jest trzonem klimatu,ale nieco sie rozczarowalem jesli chodzi o calosc.

Zagadki sa ok,ale gemplayowo na pewno jest duzo do zrobienia w temacie symulatorow chodzenia,bo wiem ze w takiej formie nie dalbym rade w to grac powiedzmy 8-10 h.

Klimat naprawde zacny,ale najwiekszy zarzut mam do fabuly,ktora powinna tutaj byc najlepszym elementem(motyw wytrych aka "jestem zbyt leniwy zeby tlumaczyc szerzej intryge)"..............no nie ruszylo mnie choc moze  mialem inne wyobrazenia,ale ktos tu pisal ze najlepszy ending w grach.............zdecydowanie nie.

Z takich "malych krotkich gier" ,ktore cos tam soba wiecej przemycaja polecam lepiej zagrac w Brothers albo Journey.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, dla mnie to dobry tytuł, taki na 7. Klimat, muzyka, to zdecydowanie najmocniejsze strony gry. Idziemy przez las, jakieś niepokojące odgłosy, nastrojowa muzyka, świetny, potężny klimat. Historia i zakończenie w porządku, ale bez rewelacji. Ogólnie jak ktoś nie grał, to warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...