Skocz do zawartości

Better Call Saul


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mam mieszane odczucia co do zakończenia, ale zobaczymy jak bedzie dalej. Byle do czerwca 

Właśnie zakończenie było bardzo dobre.

 

Jakby poszedł na to spotkanie to znowu pewnie byśmy dostali kolejny sezon, gdy Jimmy próbuje jeszcze postępować moralnie. A tak przynajmniej w końcu zobaczymy jego przemianę w Saula Goodmana.

 

 

Całościowo oceniłbym ten sezon na mocne 7/10. Najlepszy odcinek to chyba drugi z gościnnym występem Tuco. Mam nadzieję, że więcej takich akcji będzie w drugim sezonie.

 

I w jakim sensie byle do czerwca? Następny sezon dopiero w przyszłym roku.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Aa, fakt, nie doczytałem do końca zdania na wikipedii ;) przepraszam, faktycznie, trzeba czekać do 2016 :(

 

co do zakończenia - niby tak, ale ... to była taka nagła decyzja. Trochę mi to nie spasowało, ale z drugiej strony faktycznie może starczy tego dobrego (dosłownie).

 

Ja za cały sezon daję 8/10 - było naprawdę dobrze, było mnóstwo dobrych scen, smaczków, wątków. 

 

A co do easter egga: tak dawno nie oglądałem BB, że nawet zapomniałem o tym :o

 

 

I właśnie dzięki takim smaczkom BCS wydaje się jeszcze lepsze :banderas:

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Boże jaki ten ostatni odcinek był dobry.

Jak ja uwielbiam te przytaczane w serialu różne anegdotki i opowieści. Scena gdy Saul nie wyrobił nerwowo przy bingo i opowiadał

za co poszedł siedzieć

, była absolutnie fantastyczna.

No i Gould trochę przytrollował i zrobił zupełnie 'nie finałowy' finał.

 

W moim rankingu serial (jak na razie) stoi obok Breaking Bad.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W moim rankingu serial (jak na razie) stoi obok Breaking Bad.

popieram

 

przez ostatnie 2 miechy katowałem monstera codziennie więc pooglądałem tylko 2 odcinki kiedy wyszły a reszte zostaiwłem sobie na później, od paru dni zluzowałem z monsterem i  nadrabiam zaległości

no i kurde pozostałem 8 odcinków pooglądałem wczoraj i dziś - nie mogłem sie oderwać i musiałem pooglądać wszystko (z BB też tak miałem - zacząłem oglądać gdy leciała pierwsza połowa ost. sezonu - w kilka dni pooglądałem całość)

no i kurde z wielkim smutkiem przeczytałem że 10 odcinek był ostatni i teraz rok czekania, bardzo to trudne

 

serio serial jest za(pipi)isty i cudownie sie ogląda

 

 

dla porównania oglądam też walking dead i gre o tron - i kurde one są spoko ale nie mają startu do BB i BCS.

zawrówno WD jak i GOT mają lepsze i słabsze odcinki, lepsze i słabsze momenty - ale miejscami tych słabych jest za dużo (zwłaszcza w WD). kurde no - ile to razy dosłownie zasypiałem na nudnych zamułach w WD, ile to razy pisałem o GOT "no jakoś nic sie nie działo, widać że odcinek przejściowy między jednym a drugim ważnym wydarzeniem" - poprostu te seriale są nierówne, mają dużo strasznie nudnych fragmentów lub całych odcinków.

tymczasem w BB i BCS - nawet jak sie nie dzieje dużo to i tak sie bardzo fajnie ogląda, i tak wciąga. to jest naprawde wielki plus.

oczywiście nie hejtuje WD i GOT - oglądam je nadal, ale jak sobie je porównuje to poprostu nie mają startu.

 

teraz naprawde z wypiekami czekam na drugi sezon BCS.

 

a co z tymi innymi?

WD - oczywiscie w pierwszej chwili się czeka bo zostawiają chamskiego cliffhangera, ale dosyć szybko sie zapomina, a co gorsza gdy już nadchodzi nowy sezon to często przynosi jedynie zawód i rozczarowanie

 

w GOT - podobnie, w pierwszej chwili "o jejku jak ja wytrzymam rok" ale kurde - w aktualnym sezonie pojawiło sie odrazu kilka odcinków i były tak nudne że w ogole nie czekam na nasepne...

 

 

BB i BCS to naprawde znacznie wyższa półka!

bardzo duży szacun że potrafią nadal człowieka wciągnąć i ponownie rozkochać!

 

smieszne

19abe0dbe7e39b84fa76255ff4f14768.jpg

gdyby tyrion miał po swojej stronie saula

 

a nie oberyna to by pewnie nie musiał wypychać łajna przez dziure ;)

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie oglądałem tego tak jak BB po 5 odcinków dziennie, może dlatego, że póki co jest jeden sezon i nie było z czym się śpieszyć. Na siłę czekałem na jakieś powiązanie z BB, ale już wiem, że trzeba go traktować jako odrębny serial. Chociaż morda Majka za szlabanem goty. Nie wierzę, że przebije BB, ale i tak zapowiada się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem sezon. Ewidentnie ktoś tu patrzy przez różowe okulary - owszem da się obejrzeć, gdzieś tam czuć ducha BB, ale bez jaj. Serial dla sentymentalistów - jaracie się scenami z Mikem oraz ochłapami z BB (Tuco etc.). Bez tych wspomagaczy geneza powstania kapitalnej swoją drogą postaci Saula Goodmana to najzwyklejszy średniak.

 

Ogarnijcie się, bo coraz trudniej o w miarę wiarygodne opinie serialowe na tym forumie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...