Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czyli niech polyphony albo turn10 wyda nastepne czesci swoich flagowych racerow z 3 trasami i paroma pojazdami i fani beda bronic - ale przeciez fizyka i model jazdy fajny, jezdzi i gra sie dobrze dajcie mi tylko asfalt i dzialajacy online

 

to ze capcom naciskal na premiere w marcu, a sony zmusilo na luty to prawda czy jakas wyssana plotka?

Odnośnik do komentarza

Capcom mówiło że gra wyjdzie w marcu na zamknięcie roku finansowego Sony podało premierę 16 lutego na jednym z swoich eventow, Sony ufundowalo grę domyśl się co i jak.

 

I żeby nie było sporo rzeczy mnie się bardzo nie podoba ale koncentruje się raczej na wylewaniu zali na Facebooku Capcomu.

Odnośnik do komentarza

Mi play-asia wysłała info, że "nowy" GGXX zamiast w maju wyjdzie pod koniec czerwca. Jak widać chłopaki z Arc się nie obesrali ;)


Dobrze, że wyszło już. Ja czekam, nie mam takiego ciśnienia po recenzjach, a przynajmniej za miesiąc cena spadnie i używkę za ok. 170 zł się dostanie spokojnie

Spokojnie za kilka dni na forum powinno się pojawić kilka ofert na PT.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

As fighting mechanics are only good thing about this game let's concentrate on everything that's BAD

 

- Lounge I don't even know what to say about this shit 2016 and you can't handle NORMAL 8 people lobby on lunch day?

 

- PS4 Framerate I don't know are you aware but fighting games should be running at 60fps all the f*** time sorry theirs no excuse considering poor graphics and 30fps backgrounds

 

- Lack of content I play fighting games bit more serious and I'm happy with Training Versus and Online but you wanted to make this game more approachable to new players well... You didn't

 

- Game being dumb down to maximum

 

- Rage Quiting without penalty in Ranked Matches sorry I played 30 in a row had 3 quits in a row and 10 more randomly. It's that bad that I've got so pissed off with it that even did it twice now that I'm ashamed off.

 

Fix this unfinished piece of crap! Framerate and Online are top priority I can't believe that you had decency to ask full price for whatever this is. But knowing Sony or should I say "Sorry" and Capcom they will concentrate on getting more $$$ then actually releasing a product that's worth full price.

 

Moj spam na FB Crapcomu

 

Gra ma niestety w sobie to coś co nie pozwala oderwać się od konsoli :/

Odnośnik do komentarza

Cały świat, forum psx i inni już napisali co jest nie tak z nowym SF więc można już się skupić na czystej rozgrywce. Teraz gra będzie tylko lepsza. Kto nie kupi niech żałuje, kto kupi później - zostanie w tyle. Mi się podoba w(pipi) specjalnie dla tej gry przewierciłem strop żeby pociągnąć kabel i i nie grać na wifi i na razie nie żałuje. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja dostałem co chciałem. Co prawda trafi się czasem na buraka ragequitowca ale to na ogół ludzie wystarczająco upodleni przez życie żeby traktować sukces w głupiej grze jak sprawę życia lub smierci. Czasem wyskakuje jakis błąd serwera uniemożliwiający uploadowanie statystyk ale spat(pipi)ą to prędzej czy później. Co prawda nie grałem z nikim oflline tylko sprawdzałem survival i trening i tam wszystko było w porządku jesli chodzi o framerate (ok, trening się czasem zagubił kiedy włączone było wyszukiwanie walk). Przez jakis czas to będzie jedna z flagowych marek Capcomu więc liczę na patche i dobrą wolę ludzi tam pracujących.

 

 

 

ps ktos wczesniej chyba pytał o kod na kostium. Ja dostałem swój w mailu ze sklepu, z którego kupiłem grę.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

z tymi recenzjami ze steama to bym się wstrzymał. jak mam je traktować na poważnie, skoro narzekają na:

 

a)że rozłącza (mamy dzień premiery jak słusznie wyżej zauważono)

b)że nie można zmienić klawiszy na klawiaturze xDDDDD

 

także tego no, olać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...